Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Наші контакти
Пошук
Посилання
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Проекти
Центр надання адміністративних послуг
Адміністративні послуги
Структура та графік роботи ЦНАП
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Перелік населених пунктів
Завантажити документ:
Державні сайти
 
Spacer Pic

Голова адміністрації провів виїзний прийом громадян в Лисівці Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.10.2013

 21 жовтня голова райдержадміністрації Ігор Погребенник здійснив робочу поїздку в село Лисівка, де провів виїзний прийом громадян. За регламентом такі заходи проводяться щомісяця у 1 та 3 понеділок.

 

Лисівка одне з найвіддаленіших сіл району,  де проживає майже 700 людей. Основні проблеми, з якими цього дня звертались жителі села, стосувалися сприянню у  виділенні коштів для вирішення питання водопостачання школи та дитячого садка, ремонту доріг, монтажу систем зовнішнього освітлення вулиць села.

 

Детальніше...
 
Багатодітні сім’ї на особливому контролі влади Надрукувати Надіслати електронною поштою
17.10.2013

 Президент України Віктор Федорович Янукович приділяє особливу увагу питанням соціальної підтримки сімей, де виховуються діти. Особливо це стосується багатодітних сімей та сімей, які потрапили у складні життєві обставини.

Робота щодо створення гідних умов проживання сімей, які потребують допомоги від влади - під особистим контролем голови районної державної адміністрації Ігоря Погребенника.

 

Детальніше...
 
Під час Ради регіонів Президент наголосив на ряді важливих питань Надрукувати Надіслати електронною поштою
17.10.2013

Віктор Янукович: Держава має забезпечити житлом дітей-сиріт, які досягли повноліття

 

Президент України Віктор Янукович вимагає від керівників центральних та місцевих органів влади розглянути питання забезпечення житлом дітей-сиріт, які досягли повноліття. «Ми з вами добре знаємо, що, коли ці діти виростають, їм нема де жити і де працювати. На цьому в них завершується життя. Про них нема кому подбати, крім держави. І цією програмою треба опікуватись уже сьогодні, тому що ця проблема існує сьогодні, а далі вона буде ще більше загострюватись, і нам її треба вирішувати», - сказав Президент під час виїзного засідання Ради регіонів у Борисполі.

 

Детальніше...
 
"Музика душі" лунула в стінах Житомирського музичного училища ім. В.Косенка Надрукувати Надіслати електронною поштою
17.10.2013

З 3 жовтня по 15 листопада на Житомирщині реалізовується відкритий молодіжний інформаційно-просвітницький мистецький проект «Молодь за здорове життя!» під девізом «Відповідальність починається з мене!». Проект ініційований обласним медичним центром здоров’я та спортивної медицини спільно з департаментом охорони здоров’я облдержадміністрації, департаментом сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, управлінням освіти і науки облдержадміністрації, управлінням культури облдержадміністрації, Житомирським музичним училищем ім. В.С. Косенка.

 

16 жовтня 2013 року у приміщенні Житомирського музичного училища ім. В.С. Косенка відкрили ІІ молодіжний інформаційно-просвітницький музично-мистецький фестиваль «Музика душі» (до Всесвітнього дня психічного здоров’я). Виступи учасників фестивалю – це приклад здорового способу життя без вживання енергетичних напоїв, алкогольної, тютюнової, наркотичної залежності для підлітків та молоді. Мета заходу - заохотити молодь займатись мистецтвом, творчістю, спортом, навчанням. В рамках заходу звучали музичні та пісенні класичні твори.

 

Детальніше...
 
В обласному соціальному гуртожитку відбувся День відкритих дверей Надрукувати Надіслати електронною поштою
17.10.2013

16 жовтня в комунальному закладі «Обласний соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування Житомирської обласної ради» відбувся День відкритих дверей. У цьому заході взяли участь директор закладу Оксана Куликівська, заступник директора Житомирського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді Лариса Теребей, мешканці гуртожитку та представники засобів масової інформації.

 

Про роботу обласного соціального гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, розповіла його директор Оксана Куликівська. Цей заклад розрахований на проживання в ньому 30 осіб і був відкритий у жовтні 2008 р. Загалом у його стінах знайшли собі притулок вже 112 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Головна мета функціонування соціального гуртожитку полягає в тому, аби адаптувати та підготувати таких дітей до самостійного життя. У ньому можуть перебувати особи до 23 років, але не довше трьох років. Після цього вони стають в чергу на отримання житла. Оксана Петрівна звернула увагу на те, що разом з дітьми вони складають перспективні плани, які дозволяють раціонально та продуктивно організувати їх дозвілля та відпочинок.

 

Детальніше...
 
День українського козацтва в Ходоркові Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.10.2013

14 жовтня в Ходоркові відбулися урочистості з нагоди Дня українського козацтва. У заході взяли участь голова райдержадміністрації Ігор Погребенник та заступник голови районної ради Галина Іванча.

 

Свято відбулося в центрі села поблизу пам’ятника гетьману України Івану Самойловичу, з ім’ям якого пов’язана козацька історія села.

Детальніше...
 
Завдання влади забезпечити умови для виховання дитини в сім’ї Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.10.2013

Про основні засади вдосконалення роботи соціальних служб шляхом повного охоплення соціальними послугами найуразливіших верств населення на щопонеділковій апаратній нараді під керівництвом голови райдержадміністрації Ігоря Погребенника поінформувала директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Надія Демидчук. 

«Президент України Віктор Янукович наголошує на принциповій важливості родинного виховання дітей, необхідності влаштування сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до сімейних форм виховання. З метою упередження кризових ситуацій у сім'ях сьогодні вдосконалюється робота соціальних служб», – підкреслила Надія Демидчук

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 Наступна > Кінець >>

Всього 1450 - 1456 з 1945
Порядок надання житлових субсидій
Вони захищали Україну
Центр допомоги учасникам АТО
Випадкові фотографії
Річка
Річка
Пам’ятник жертвам голодомору
Пам’ятник жертвам голодомору
Опис: Пам’ятник жертвам голодомору та політичних репресій в смт Попільня, 2007 рік
Православні поминальні хрести
Православні поминальні хрести
Опис: Православні поминальні хрести жертвам голодомору на двох кладовищах в селі Паволоч. (2004 – 2006 р.р.)
Курс валют НБУ
Курси валют на PROext
Погода в Попільні
Погода в Україні
Хто Online
Лічильник
Експорт новин

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten