Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Наші контакти
Пошук
Посилання
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Проекти
Центр надання адміністративних послуг
Адміністративні послуги
Структура та графік роботи ЦНАП
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Перелік населених пунктів
Завантажити документ:
Державні сайти
 
Spacer Pic

Відділ Державного реєстру виборців інформує Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.09.2010

3 вересня Центральна виборча комісія оголосила дату початку виборчої кампанії по виборах у місцеві органи влади, які призначені на 31 жовтня 2010 року.  Саме цього дня громадяни матимуть змогу здійснити своє волевиявлення та обрати сільських (селищних) голів, депутатів обласної, районної, сільської (селищної) рад.

Виборча кампанія стартувала в суботу, 11 вересня і  буде проходити за новим Законом України ”Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної  Республіки Крим, місцевих рад та сільських,  селищних, міських голів “ зі змінами які були внесені Законом України “Про внесення змін до Закону України “Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських  голів”.

Детальніше...
 
Паволоч толокувала вчетверте Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.09.2010

 11 вересня в Паволочі відбулася четверта художньо-мистецька толока. В святкуванні взяли участь голова державної адміністрації І.Я. Погребенник та заступники голови райдержадміністрації,  представники  підприємств, організацій та установ району, сільські голови, жителі та гості .                

 Урочисте святкування розпочалося з освячення меморіальної плити на місці страти паволоцького полковника Івана Поповича, якого в народі називали Шрам та зобразив в своїй історичній повісті «Чорна рада» П. Куліш.

Детальніше...
 
Паволоцька толока Надрукувати Надіслати електронною поштою
09.09.2010
 11 вересня  о 10 год. 45 хв. у селі Паволоч відбудеться четверта художньо-мистецька Паволоцька толока.
У програмі свята:
освячення меморіальної плити на місці страти паволоцького полковника Івана Поповича;
виставка народних умільців;
лотерея-гра;
козацьке слово та пісня;
                                                    виставка "Цінні книги незалежної України".
 
2 вересня закінчення Другої світової війни Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.09.2010

 Сьогодні керівництво району  та районного центру відзначило закінчення Другої світової війни та вшанувало пам’ять загиблих воїнів у воєнні роки.

Зокрема, квіти до обеліску Слави покладали голова Попільнянської РДА І.Я.  Погребенник, голова Попільнянської райради В.Р. Лук’янчук, заступники голови Попільнянської  РДА М.Г. Котелянець та О.О. Можарівський, а також голова селищної ради В.М. Ільїна.

Детальніше...
 
Вітання з нагоди 19 - річниці Незалежності України Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.08.2010
Дорогі жителі Попільнянщини !                 

 Від усього серця вітаю вас із Днем незалежності – світлим святом Української Державності. Це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про  відповідальність перед історією.               

У ці спекотні серпневі дні календар історії відраховує  дев’ятнадцяту річницю незалежності України. Нелегкими і, далеко не безхмарними, видалися ці роки. Довелося йти важким шляхом соціально-економічних перетворень, створювати практично заново державні інститути, нові правила і стандарти життя.               

Нам випала висока історична місія здійснювати мрію багатьох поколінь наших предків – бути господарями на своїй землі, плекати її і прикрашати своєю працею, у добробуті, безпеці та злагоді ростити дітей, мирно і приязно жити з сусідами.               

Нині ми впевнено стверджуємо: Українська держава відбулася, стала визнаною. За 19 років нами пройдено шлях, на який іншим державам потрібно було не одне десятиліття, а то й століття.               

 У День незалежності необхідно подати один одному руку. Хтось уже зробив це раніше, хтось це зробить сьогодні, а хтось, можливо, це зробить завтра. Але ми не повинні залишати давній розбрат своїм онукам, бо краще за інших знаємо ціну визволення та ціну української єдності. Усі ми хочемо зберегти найдорожче: дітей і родину, мир і спокій, працю і добробут, надію і віру.    

Незалежність – символ нашої нації. Вона нагадує нам – якого ми славного роду діти. Ми зможемо подолати всі труднощі. У нас досить таланту і сили здійснити задумане.               

Нова доба відкриває нові можливості та перспективи для кожного з нас. Ми маємо створити такі умови життя, які були б гідні громадянина України.               

А сподіватися нам є на що. Бо головний скарб району – це ви, його жителі, працьовиті люди, які всупереч усім труднощам, примножуєте честь району, дбаєте про могутність держави.               

 Наша мета – сильна, заможна і процвітаюча Україна!               

Зі святом вас!  

Голова державної адміністрації                                               І.Я. Погребенник

 
Система субсидій стане всеохоплюючою Надрукувати Надіслати електронною поштою
29.07.2010

Національна комісія з регулювання електроенергетики України своєю  постановою від 13.07. 10 р. затвердила нові ціни на природній газ для населення з 1 серпня 2010 року.

Вони складатимуть при умові використання природного газу в рік   до 2500 кубічних метрів за наявності лічильника – 72,54 коп за 1 куб. метр (зараз 48,36 коп.), за відсутності лічильника - 79,8 коп. (нині – 53,16 коп.);  до 6000 кубічних метрів за наявності лічильника – 109,8 коп за 1 куб. метр ( зараз 73,2 коп.),  за відсутності лічильника – 120,78 коп. (нині – 80,52 коп.);  до 12000 кубічних метрів за наявності лічильника – 224,82 коп за 1 куб. метр ( зараз 149,88 коп.), за відсутності лічильника – 247,32 коп. (нині – 164,82 коп.); більше 12000 кубічних метрів за наявності лічильника – 268,56 коп за 1 куб. метр ( зараз 179,04 коп.), за відсутності лічильника – 295,41 коп.  (нині – 196,86 коп.). 

Захищаючи населення від підвищення цін на газ уряд прийняв програму захисту і спростив надання субсидій, а також розширив базу її надання.

Детальніше...
 
Голова РДА провів засідання за "круглим столом" Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.07.2010

26 лютого 2010 рок Указом Президента України утворено Комітет з економічних реформ, а розпорядженням голови райдержадміністрації № 174 від 29.04.10 утворено районний комітет з економічних реформ, з метою впровадження системних економічних реформ, що спрямовані на вихід із фінансової та економічної кризи, забезпечення сталого економічного розвитку регіону.

 

2 липня 2010 року голова районної державної адміністрації І.Я. Погребенник провів засідання «круглого столу» з обговорення програми економічних реформ Президента України та завдань, які потрібно виконати для поліпшення усіх сфер життя в районі.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 Наступна > Кінець >>

Всього 1471 - 1477 з 1582
Порядок надання житлових субсидій
Вони захищали Україну
Центр допомоги учасникам АТО
Випадкові фотографії
Загальний вигляд музейної експозиції
Загальний вигляд музейної експозиції
Опис: Загальний вигляд музейної експозиції присвяченої пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років в «народному» громадському історико-краєзнавчому музею села Кривого.
Пам’ятник жертвам голодомору
Пам’ятник жертвам голодомору
Опис: Пам’ятник жертвам голодомору 1932-1933 років в селі Строків. 2008 р.
Пам’ятник жертвам голодомору
Пам’ятник жертвам голодомору
Опис: Пам’ятник жертвам голодомору та політичних репресій в смт Попільня, 2007 рік
Курс валют НБУ
Курси валют на PROext
Погода в Попільні
Погода в Україні
Хто Online
Зараз на сайті: 2 гостей
Лічильник
Експорт новин

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten