Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Наші контакти
Пошук
Посилання
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Проекти
Центр надання адміністративних послуг
Адміністративні послуги
Структура та графік роботи ЦНАП
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Перелік населених пунктів
Завантажити документ:
Державні сайти
 
Spacer Pic

Я хочу жити саме ТАК Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.01.2011

З 1 січня по 20 травня 2011 року в Україні проводиться  Всеукраїнський конкурс соціальної реклами «Я хочу жити саме ТАК». Мета конкурсу  - виховання молоді через створення соціальної реклами, яка закріплює загальнолюдські цінності: моральність, милосердя, дружелюбність, патріотизм, толерантність, почуття краси і гармонії.

Організатором Конкурсу виступає редакція журналу «Довідник кадровика», видавничий дім «МЕДІА-ПРО». Вся інформація, коментарі до конкурсних тем, порядок оформлення опубліковані на офіційному сайті організатора ─ www.kadrovik.ua    

Детальніше...
 
Освячено лікарняну капличку Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.01.2011

 14 січня  в приміщенні центральної районної лікарні було освячено капличку. Чин освячення звершили благочинний  Попільнянського округу Петро Лис з духовенством району та прихожанами. В освяченні взяли участь голова районної державної адміністрації Погребенник І.Я., голова районної ради Котелянець М.Г., головний лікар центральної районної лікарні Станіславчук В.А., Герой України, керівник ПАФ «Єрчики» Дідківський В.О., селищний голова селища Попільня Ковальчук В.Ю., працівники центральної районної лікарні та прихожани.

Детальніше...
 
Бюджет затвердили, oсновні напрямки розвитку визначили Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.01.2011

30 грудня відбулася третя сесія районної ради VІ  скликання. В ній взяв участь начальник управління освіти та науки облдержадміністрації О.В. Пастовенський. На порядок денний сесії було винесено вісім питань. З них п’ять основних: про програму соціально-економічного розвитку району на 2011 рік; про затвердження районного бюджету на 2011 рік; про програму підтримки  комунальної установи «Трудовий архів» Попільнянської районної ради, про програму забезпечення відкритості діяльності Попільнянської районної державної адміністрації, Попільнянської районної ради та розвитку районної газети «Перемога» на 2011-2012 роки; про затвердження нормативно-грошової оцінки земель території Миролюбівської сільської ради.

 

 

Про тенденції соціально-економічного розвитку району у 2010 році та перспективу на 2011 рік розповіла начальник управління економіки райдержадміністрації Підлужна Т.І.  Програма економічного і соціального розвитку району на 2011рік, містить основні пріоритетні напрями у галузях та сферах діяльності, заходи по їх виконанню, а також обсяги фінансування цих заходів. Реалізація їх сприятиме подальшому розвитку виробничої і соціальної інфраструктури, раціональному використанню місцевих ресурсів та збалансованому соціально-економічному розвитку району в цілому.
Детальніше...
 
Вітання з Новим роком та Різдвом Христовим Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.12.2010

 Районна державна адміністрація та районна рада, щиро вітають жителів Попільнянщини з Новим роком та Різдвом Христовим.  

Відходить у історію ще один рік. Незважаючи на всі проблеми у суспільно-економічній ситуації  країни, ми успішно розв’язували проблеми, нарощували показники соціально-економічного розвитку нашого району, створювали комфортне середовище для життя кожного з нас.  2010-й рік став роком змін в політичній та соціально-економічних сферах, -  роком впровадження нових соціально-значущих проектів. І ми віримо, що у подальшому будуть можливісті для їх реалізації.

Нехай ніч новорічна стане для Вас початком успішного 2011 року, відкриє нові простори для реалізації добрих намірів та здійснення заповітних мрій. Нехай Різдво Господнє дарує Вам душевний затишок і родинний добробут, сповнює оптимізмом та зміцнює у вірі, що день прийдешній буде багатим на яскраві, радісні події.                          

Веселих вам Різдв’яних свят та щасливого Нового року !  

Голова державної адміністрації                                І.Я.Погребенник

Голова районної ради                                                 М.Г. Котелянець 

 
Вшанували 100-літню ювілярку Надрукувати Надіслати електронною поштою
28.12.2010

 28 грудня, в день столітнього ювілею, Надію Захарівну Полярус, відвідали заступник голови районної державної адміністрації Можарівський О.О. та заступник голови районної ради Іванча Г.С., секретар Корнинської селищної ради Гончарук Л.Г. та хор районного будинку культури.

Славне і багате на події життя прожила за 100 років жителька селища Корнина Полярус Надія Захарівна. Дитинство припало на роки революції та громадянської війни, юність – на важкі випробування економічної розрухи, державного становлення, бідності. Довелося зазнати випробувань голодом 30-х років, страшною війною та ворожою окупацією, голодними 1946 та 1947 і тяжкою працею повоєнних років. Та дала їй доля дітей, внуків та правнуків, які є надійною опорою та підтримкою для матері та бабусі.

Детальніше...
 
26 грудня - день визволення Попільні від німецько-фашистських загарбників Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.12.2010

 Сьогодні керівництво району  та районного центру відзначило 67- річницю визволення Попільні від німецько-фашистських загарбників та вшанувало пам’ять загиблих воїнів у воєнні роки.

Зокрема, квіти до обеліску Слави покладали голова Попільнянської РДА І.Я.  Погребенник, голова Попільнянської райради М.Г. Котелянець, заступники голови Попільнянської  РДА Пиндич О.І. та О.О. Можарівський, а також голова селищної ради В.Ю.Ковальчук.

 
Проекти розпорядженнь голови райдержадміністрації щодо зайнятості населення на 2011 рік Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.12.2010

Районна державна адміністрації пропонує на ваш розгляд проект розпорядження голови районної державної адміністрації Про додаткові гарантії зайнятості для окремих категорій громадян на 2011 рік та проект розпорядження голови районної державної адміністрації Про організацію оплачуваних громадських робіт в районі для тимчасової зайнятості населення на 2011 рік.

Аналіз регуляторного впливу розпорядження  голови Попільнянської районної державної адміністрації  “Про   організацію оплачуваних громадських робіт в районі для тимчасової зайнятості населення на 2011 рік”.

Аналіз регуляторного впливу проекту розпорядження голови Попільнянської районної державної адміністрації  "Про додаткові гарантії зайнятості для окремих категорій населення на 2011 рік".

 
<< Початок < Попередня 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 Наступна > Кінець >>

Всього 1534 - 1540 з 1685
Порядок надання житлових субсидій
Вони захищали Україну
Центр допомоги учасникам АТО
Випадкові фотографії
Ресторан
Ресторан "Версаль"
Районний центр зайнятості
Районний центр зайнятості
Вид на Попільню
Вид на Попільню
Курс валют НБУ
Курси валют на PROext
Погода в Попільні
Погода в Україні
Хто Online
Лічильник
Експорт новин

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten