Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Наші контакти
Пошук
Посилання
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Проекти
Центр надання адміністративних послуг
Адміністративні послуги
Структура та графік роботи ЦНАП
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Перелік населених пунктів
Завантажити документ:
Державні сайти
 
Spacer Pic

Батьківським теплом зігрійте сироту Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.05.2009

На обліку у Попільнянській службі у справах дітей перебуває 23 дитини-сироти та 108 соціальних-сиріт, тобто дітей, які залишились без батьківського піклування, маючи біологічних батьків. З цієї категорії лише 86 дітей виховується в сім’ях опікунів, піклувальників, прийомних батьків та батьків-вихователів, а решта 45 - перебувають на повному державному утриманні в школах - інтернатах, дитячих будинках та будинках дитини. Але кожен з них мріє мати родину, прагне материнської любові та батьківської турботи.

Фахівці вважають найкращою формою вирішення проблеми дитини-сироти всиновлення. Але враховуючи бідність нашого населення прийомна сім’я є однією з оптимальних форм. Нині  держава забезпечує прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу повним та вчасним фінансуванням. Діти, які в них виховуються, отримують щомісячну соціальну допомогу в розмірі двох прожиткових мінімумів, а батьки грошову допомогу у розмірі 30 % від цієї соціальної допомоги.

Детальніше...
 
32-га "Романівська весна" запрошує Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.05.2009

23 травня 2009 року о 10-30 на території музею-садиби родини Рильських у селі Романівка Попільнянського району Житомирської області відбудеться 32-ге Всеукраїнське літературно-мистецьке свято "Романівська весна" присвячене видатному поету, перекладачу, академіку, громадському діячу, класику української літератури Максиму Тадейовичу Рильському.

"Романівська весна" - це хвилюючі зустрічі і спілкування, незабутні краєвиди Романівки над тихоплинною Унавою. Це чарівні народні мелодії і поетичне слово. Чиста джерельна вода з Максимової криниці та фотографування під розлогою липою, велетнями дубами, знаменитою грушею-дичкою. Вперше в музеї буде проведена театралізована екскурсія.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в святі.

 

 
Пам’ять житиме вічно Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.05.2009

Велика Вітчизняна війна далеко в минулому, але не всі нащадки знають, де загинули їх рідні та де їх могили.

Амзе Тамирбаєв з Казахстану понад 65-років розшукував могилу батька, з яким війна розлучила його шестирічним хлопчиком. На всі запити, які він надсилав до різних інстанцій, він отримував  відповідь, що батько пропав безвісти. Тільки після видання казахської Книги пам’яті вдалося встановити, що батько Амзе червоноармієць стрілець 78194 частини Куракбаєв Тамирбай загинув 25 грудня 1943 року поблизу села Жовтневе, Попільнянського району, Житомирської області.

Детальніше...
 
Урочистості з нагоди Дня Перемоги Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.05.2009

 8 травня в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди відзначення 64-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні за участю голови райдержадміністрації Ю.М. Проценка та голови районної ради В.Р. Лук’янчука, заступників голови райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, ветеранів Великої Вітчизняної війни, представників трудових колективів, учнівської молоді.

 З світлим святом Перемоги ветеранів Великої Вітчизняної війни привітав голова районної ради В.Р. Лук’янчук. Аматори художньої самодіяльності району підготували святковий концерт.

9 травня представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, трудових колективів, ветерани Великої Вітчизняної війни, учні  з нагоди Дня Перемоги поклали квіти до обеліску Слави, братської могили та вшанували пам’ять загинувших в роки війни солдатів та мирних жителів хвилиною мовчання.

Детальніше...
 
Проект розвитку "Срібна вежа " Надрукувати Надіслати електронною поштою
28.04.2009

В рамках обласних молодіжних програм "Сільська молодь", "Молодь Житомирщини" та районної програми "Молодь Попільнянщини" на 2008-2010 роки, за сприяння Житомирської обласної адміністрації група фахівців Регіонального проекту "Срібна вежа" провела тренінгові заняття з учнями Попільнянської гімназії №1 на теми "Лабораторія бізнес-моделювання" та "Урок самоврядування . Шкільний парламент".

Регіональний проект розвитку "Срібна вежа" здійснює комлекс освітніх програм : економічна програма "Лабораторія бізнес-моделювання",  економічно-мотиваційна програма "Стратегія успіху" та програму розвитку учнівського самоврядування "Шкільний парламент.

Детальніше...
 
Підведені підсумки І туру Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.04.2009

На засіданні оргкомітету з проведення І туру Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” районної державної адміністрації підведено підсумки та визначено переможців Конкурсу.

Переможцями І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” визнано:
в номінації „Кращий керівник” - Геращенко Любов Іванівну, начальника відділу соціальних виплат управління праці та соціального захисту населення

в номінації „Кращий спеціаліст” – Боженко Наталію Григорівну, провідного спеціаліста бюджетного відділу фінансового управління.

 

Детальніше...
 
В районі відбувся перший тур конкурсу "Кращий державний службовець" Надрукувати Надіслати електронною поштою
07.04.2009

Оргкомітет Попільнянської державної адміністрації з проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” 1  квітня провів перший етап комплексного тестування учасників конкурсу на знання Конституції України, законодавства про державну службу, специфіки функціональних повноважень державного органу, посадових обов’язків державного службовця.

В І турі конкурсу взяли участь 11 державних службовців апарату та структурних підрозділів адміністрації.

Всі учасники конкурсу показали високі знання з законодавства та отримали відповідні оцінки.

 
<< Початок < Попередня 221 222 223 224 225 226 227 Наступна > Кінець >>

Всього 1541 - 1547 з 1583
Порядок надання житлових субсидій
Вони захищали Україну
Центр допомоги учасникам АТО
Випадкові фотографії
Поминальний православний хрест
Поминальний православний хрест
Опис: Поминальний православний хрест на місці масових захоронень жертв голодомору 1932-1933 років в селі Макарівка.
Відкриття пам’ятного знаку жертвам голодомору
Відкриття пам’ятного знаку жертвам голодомору
Відкриття пам’ятного знаку жертвам голодомору
Відкриття пам’ятного знаку жертвам голодомору
Курс валют НБУ
Курси валют на PROext
Погода в Попільні
Погода в Україні
Хто Online
Зараз на сайті: 12 гостей
Лічильник
Експорт новин

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten