Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Наші контакти
Пошук
Посилання
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Проекти
Центр надання адміністративних послуг
Адміністративні послуги
Структура та графік роботи ЦНАП
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Перелік населених пунктів
Завантажити документ:
Державні сайти
 
Spacer Pic

Процес оформлення субсидій за новим спрощеним порядком триває Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.07.2015
Мешканці району активно звертаються за призначенням житлових субсидій. До районного управління праці та соціального захисту населення надійшло вже понад 2 тисячі заяв на оформлення субсидій за спрощеним порядком, який почав діяти з 1 травня цього року.
-  «За новими умовами в неопалювальний сезон її призначено 374 сім’ям, решта сімей набудуть права на отримання субсидії з 1 жовтня 2015 року. Крім того, для 906 домогосподарств, які отримували субсидію в минулому опалювальному періоді, перерахунок здійснюється автоматично, наразі опрацьовано 756 справ», – розповіла заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Алла Гайдайчук.
Детальніше...
 
Мобілізовані військові можуть продовжити службу за контрактом Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.07.2015
У Державній  прикордонній службі України активно проводиться добір на військову службу осіб з числа мобілізованих, які виявили бажання продовжити службу за контрактом. Для проходження служби вже на контрактній основі в лавах Державної прикордонної служби військовослужбовці рядового, сержантського та старшинського складу повинні лише звернутися відповідним рапортом до керівника органу охорони державного кордону, в якому планують проходити службу.
Детальніше...
 
Чотири відремонтованих автомобілі передано військовим Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.07.2015
  17 червня в селищі Попільня відбулась чергова благодійна акція зі збору коштів для бійців, які беруть участь у проведенні АТО. Акцію за підтримки райдержадміністрації організували волонтери району, які збирали кошти на пальне для вантажівки, яка цими вихідними доставила 4 відремонтовані автомобілі військовим.
На вулиці Героїв Майдану була організована імпровізована сцена, де відбувся концерт за участю працівників районного будинку культури та учасників художньої самодіяльності району.
Детальніше...
 
В Почуйках відкрито роботизовану молочну ферму Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.07.2015
  17 липня, в приватному сільськогосподарському підприємстві «Україна», на території села  Почуйки, відкрили першу чергу роботизованої молочної ферми, яку побудувала провідна компанія в українському агробізнесі «Ерідон».
Ферму, де утримуватимуть близько 500 голів великої рогатої худоби, збудували за рік. Обсяг інвестицій у неї склав близько 160 млн грн, з них 80 млн грн — вартість тваринницького комплексу. В планах компанії будівництво другої черги, яка дозволить збільшити кількість тварин до 1000 голів.
Детальніше...
 
Ухвалено закон про збільшення соцвиплат Надрукувати Надіслати електронною поштою
17.07.2015
17 липня Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення рівня соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей», за яким на 50% збільшено розмір одноразової грошової допомоги, яка виплачується у разі загибелі (смерті), інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності військовослужбовців, військовозобов'язаних та резервістів, які призвані на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори чи для проходження служби у військовому резерві, працівників міліції.
Детальніше...
 
Субсидії для учасників АТО Надрукувати Надіслати електронною поштою
17.07.2015
15 липня Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України "Про житлово-комунальні послуги" щодо належного соціально-економічного захисту учасників антитерористичної операції та членів їх сімей».
Законом передбачається на період проведення антитерористичної операції призначення та надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних  послуг без урахування матеріального, грошового та інших видів забезпечення в обсязі, що відповідає умовам військової служби.
Детальніше...
 
13 липня 2015 року вступили в силу нові ініціативи щодо спрощення процедури оформлення субсидій Надрукувати Надіслати електронною поштою
16.07.2015
Отже, основні зміни в порядку призначення житлових субсидій наступні:
Скасовано необхідність декларування громадянами конкретних сум доходів. Аналіз застосування цієї норми свідчить про значну кількість помилок при заповненні цієї частини декларації. Тому, надалі громадяни декларуватимуть лише види доходів (зазначатимуть словами: зарплата, пенсія, стипендія та ін.) та організацію, де їх одержано. Розміри доходів управління соціального захисту населення отримуватимуть автоматично від фіскальної служби, пенсійного фонду, інших установ та організацій.
На підставі цих змін затверджена нова форма декларації для призначення субсидій.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 Наступна > Кінець >>

Всього 1541 - 1547 з 2553
Порядок надання житлових субсидій
Вони захищали Україну
Центр допомоги учасникам АТО
Випадкові фотографії
Пам’ятник жертвам голодомору
Пам’ятник жертвам голодомору
Опис: Пам’ятник жертвам голодомору 1932-1933 років в селі Строків. 2008 р.
Річка
Річка
Відкриття пам’ятного знаку жертвам голодомору
Відкриття пам’ятного знаку жертвам голодомору
Курс валют НБУ
Курси валют на PROext
Погода в Попільні
Погода в Україні
Хто Online
Лічильник
Експорт новин

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten