Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Наші контакти
Пошук
Посилання
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Проекти
Центр надання адміністративних послуг
Адміністративні послуги
Структура та графік роботи ЦНАП
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Перелік населених пунктів
Завантажити документ:
Державні сайти
 
Spacer Pic

Те, що стало приводом для вуличних протестів, на сьогодні вичерпане, - Прем'єр-міністр Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.12.2013

Те, що стало приводом для вуличних протестів, на сьогодні вичерпане. У цьому запевнив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів 4 грудня 2013 року.

 

«Довіра, висловлена нашим Парламентом Уряду, дозволяє нам приймати рішення, необхідні як для врегулювання сьогоднішньої гострої ситуації, так і для стабілізації соціально-економічного стану в Україні, що є насправді головним завданням і головною відповідальністю нашого Уряду», - сказав Микола Азаров.

 

Детальніше...
 
Бюджет 2014 року буде бюджетом розвитку регіонів - Глава держави Надрукувати Надіслати електронною поштою
05.12.2013

Державний бюджет 2014 року буде спланований таким чином, щоб суттєво збільшити фінансування розвитку регіонів. Про це заявив Президент України Віктор Янукович в інтерв’ю журналістам українських телеканалів.

 

«Бюджет 2014 року повинен бути бюджетом розвитку регіонів. Тому що вже запрацював регіональний фонд розвитку. І на наступний рік ми, можливо, вперше за всі роки незалежності, будемо мати такий цивілізований підхід до використання коштів на розвиток регіонів», - сказав Глава держави.

 

Детальніше...
 
На апаратній нараді обговорено Концепцію реформування місцевого самоврядування Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.12.2013

2 грудня голова районної державної адміністрації Ігор Погребенник провів апаратну нараду із заступниками, працівниками апарату адміністрації, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками підприємств, установ та організацій району.

 

Під час наради розглядалися ряд важливих питань щодо суспільно-політичної ситуації в районі, реалізації завдань Президента України щодо обговорення Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в країні.

 

Детальніше...
 
Реформа місцевого самоврядування об’єднує інтереси держави та кожної людини Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.12.2013

2013-й рік став переламним у створенні дієздатного самоврядування в Україні. І значним імпульсом для цього стала ініціатива Президента України Віктора Януковича, який бачить важливою складовою модернізації держави послідовну реформу децентралізації влади, передачу повноважень у регіони і підвищення ролі органів місцевого самоврядування в житті громад.

 

Наприкінці березня нинішнього року на засіданні Ради Регіонів за участю Глави держави презентовано проект Концепції розвитку місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. І сьогодні він широко обговорюється в суспільстві, в тому числі й – на засіданнях Ради Регіонів при Президентові України, «круглих столів», які відбувалися за організаційного сприяння Всеукраїнської асоціації обласних та районних рад, на Парламентських слуханнях. Цей важливий документ обговорено на засіданні колегії Житомирської облдержадміністрації.

 

Детальніше...
 
Керівник району відвідав Ходорківський психоневрологічний інтернат Надрукувати Надіслати електронною поштою
03.12.2013

 З ахід, приурочений Міжнародному дню інвалідів, відбувся 3 грудня у Ходорківському психоневрологічному інтернаті. Підопічних закладу з робочим візитом відвідали  голова райдержадміністрації Ігор Погребенник, заступник голови районної ради Галина Іванча.

 

Разом з директором Ходорківського психоневрологічного будинку-інтернату Сергієм Коберником та начальником управління праці та соціального захисту населення Юрієм Прохорчуком, керівники району ознайомилися з побутовими умовами, у яких проживають пацієнтки інтернату, оглянули медпункт, їдальню, складські та господарські приміщення закладу.

 

Детальніше...
 
Зустріч з майстром спорту Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.12.2013

 Фізична культура і спорт сьогодні є невід’ємною частиною сучасного способу життя, важливим чинником зміцнення здоров'я кожного громадянина нашої держави.

 

Розвиток фізкультури і спорту, формування здорового способу життя стають державним завданням, на якому наголошує Президент України Віктор Янукович. Заняття фізкультурою загартовують не тільки тіло, а й дух людини, допомагають розвивати такі якості, як воля, цілеспрямованість, наполегливість, почуття товариства, благородство.

 

 

Детальніше...
 
Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.12.2013

Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» – це можливість презентувати себе як кваліфікованого, ерудованого та перспективного працівника.

 

Конкурс щорічно проводиться серед державних службовців II - VII категорії посад в номінаціях: «Кращий керівник» (беруть участь керівники структурних підрозділів, які мають загальний стаж державної служби не менш як 5 років, з них на керівних посадах не менш як 2 роки) та «Кращий спеціаліст» (спеціалісти, які мають загальний стаж державної служби не менш як 2 роки).

 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 Наступна > Кінець >>

Всього 1583 - 1589 з 2125
Порядок надання житлових субсидій
Вони захищали Україну
Центр допомоги учасникам АТО
Випадкові фотографії
Попільнянська гімназія №1
Попільнянська гімназія №1
Відкриття пам’ятного знаку жертвам голодомору
Відкриття пам’ятного знаку жертвам голодомору
Пам’ятник жертвам  голодомору
Пам’ятник жертвам голодомору
Опис: Пам’ятник жертвам голодомору в селі Почуйки. 1992 р.
Курс валют НБУ
Курси валют на PROext
Погода в Попільні
Погода в Україні
Хто Online
Зараз на сайті: 2 гостей
Лічильник
Експорт новин

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten