Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Наші контакти
Пошук
Посилання
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Проекти
Центр надання адміністративних послуг
Адміністративні послуги
Структура та графік роботи ЦНАП
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Перелік населених пунктів
Завантажити документ:
Державні сайти
 
Spacer Pic

Завершується підготовка до нового навчального року Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.08.2012

Завершується літня пора, час відпусток і шкільних канікул та водночас пора активної підготовки до початку нового навчального року. 

 

За інформацією відділу освіти у всіх навчальних закладах району проведено поточні ремонти шкільних приміщень. Вартість виконаних робіт  210 тисяч гривень. Зокрема, здійснено капітальний ремонт даху шкільної  їдальні Корнинської загальноосвітньої школи  № 2  та частково відремонтовано дах Паволоцької школи, встановлено 48 металопластикових вікон в Ходорківській, Жовтневій, Лисівській, Миролюбівській школах.

Детальніше...
 
Премія Кабінету Міністрів у строківчанки Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.08.2012

З нагоди Дня молоді шістдесят  молодих людей з усіх куточків України отримали Премії Кабінету Міністрів за особливі досягнення молоді в розбудові України. Серед них була  і представниця нашого району – випускниця Строківської  школи Наталія Олійник. Дівчина отримала премію в номінації «За творчі досягнення».

Детальніше...
 
Виконання бюджету району за І півріччя 2012 року Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.08.2012

За I-е півріччя 2012 року до загального фонду зведеного бюджету  району надійшло доходів у сумі 59 843,9 тис. грн., що становить 102,6 % до плану звітного періоду та  49,6 % до  річних призначень.

З державного бюджету отримано трансфертів на загальну суму  43 543,9 тис. грн., з них: дотації вирівнювання - 27 246,8 тис. грн. (з них 4 176,5 тис. грн. перераховано з районного бюджету сільським та селищним бюджетам); додаткових дотацій в загальній сумі 238,6 тис. грн., в тому числі на: вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів  - 185,6 тис. грн.; покращення надання соціальних послуг найуразливішим верствам населення     45,4 тис. грн.; стимулювання місцевих органів влади за перевиконання річних розрахункових  обсягів податку на прибуток підприємств та акцизного податку  - 7,6 тис. грн.; субвенцій з державного бюджету в загальній сумі 16 058,5 тис. грн., з них на: виплату допомог сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям – 11 528,4 тис. грн.; надання пільг і субсидій населенню – 4 290,3 тис. грн.; на утримання дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,  грошового забезпечення батькам–вихователям і прийомним батькам за надання  соціальних послуг у дитячих будинках  сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом „гроші ходять за дитиною” –  177,1 тис. грн.; на придбання медикаментів для забезпечення швидкої медичної допомоги – 62,7 тис. грн.

Детальніше...
 
Відбулось чергове засідання колегії РДА Надрукувати Надіслати електронною поштою
31.07.2012

31 липня відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністраці, яке провів голова адміністрації Ігор Погребенник. У ньому взяли участь голова районної ради Микола Котелянець, члени колегії, сільські голови, керівники структурних підрозділів РДА.

Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку та бюджету району за І півріччя 2012 року  доповіла начальник управління економіки Тетяна Підлужна. Доповідач детально зупинилась на тенденціях економічного і соціального розвитку району та виділила ряд проблемних питань, вирішення яких потребує особливої уваги.

 

Детальніше...
 
Про криміногенну ситуацію на території району за січень-червень 2012 року Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.07.2012

За даними органів внутрішніх справ області протягом січня-червня  п.р. у районі зареєстровано 112 злочинів, що на 4,3% менше, ніж за відповідний період торік. Половина  з них – тяжкі та особливо тяжкі (56 злочинів). У громадських місцях скоєно 5,3% від зареєстрованих злочинів, що на 0,7% менше, ніж торік.

Детальніше...
 
Вітаємо! Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.07.2012
27 - 29 липня у рамках Міжнародного свята літератури і мистецтва «Лесині джерела»  в музеї родини Косачів у місті Новоград-Волинський відбувся ХІІІ  Всеукраїнський конкурс автентичного співу «Животоки». У фестивалі брали участь самодіяльні колективи з різних  областей України.
Детальніше...
 
Відбувся семінар для платників податків Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.07.2012

25 липня  у Попільнянській МДПІ проведено черговий семінар для платників податків на тему “Практика застосування норм Податкового кодексу України з 1 липня 2012року”. Головною метою цього заходу було прагнення допомогти платникам податків розібратися в змінах до Податкового кодексу, внесених  Законом України від 24.05.12р.№4834-VI.

Відкриваючи семінар, начальник МДПІ Сергій Неклеса  зазначив, що поряд із першочерговим завданням податкових органів щодо наповнення бюджету, пріоритетним на сьогоднішній день є перетворення податкової з фіскального органу на високоякісну сервісну службу.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 Наступна > Кінець >>

Всього 1583 - 1589 з 1856
Порядок надання житлових субсидій
Вони захищали Україну
Центр допомоги учасникам АТО
Випадкові фотографії
Пам’ятник на місці захоронення жертв голодомору
Пам’ятник на місці захоронення жертв голодомору
Опис: Пам’ятник на місці захоронення жертв голодомору 1932-1933 років, в селі Турбівка, 2007 рік.
Ресторан
Ресторан "Версаль"
Поминальний православний хрест
Поминальний православний хрест
Опис: Поминальний православний хрест на місці масового захоронення жертв голодомору в смт Корнин. 1993 рік.
Курс валют НБУ
Курси валют на PROext
Погода в Попільні
Погода в Україні
Хто Online
Зараз на сайті: 1 гість
Лічильник
Експорт новин

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten