Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Проекти
Центр надання адміністративних послуг
Адміністративні послуги
Структура та графік роботи ЦНАП
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Перелік населених пунктів
Завантажити документ:
Державні сайти
 
Spacer Pic

13 липня 2015 року вступили в силу нові ініціативи щодо спрощення процедури оформлення субсидій Надрукувати Надіслати електронною поштою
16.07.2015
Отже, основні зміни в порядку призначення житлових субсидій наступні:
Скасовано необхідність декларування громадянами конкретних сум доходів. Аналіз застосування цієї норми свідчить про значну кількість помилок при заповненні цієї частини декларації. Тому, надалі громадяни декларуватимуть лише види доходів (зазначатимуть словами: зарплата, пенсія, стипендія та ін.) та організацію, де їх одержано. Розміри доходів управління соціального захисту населення отримуватимуть автоматично від фіскальної служби, пенсійного фонду, інших установ та організацій.
На підставі цих змін затверджена нова форма декларації для призначення субсидій.
Детальніше...
 
Вдячні нащадки пам’ятають Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.07.2015
  14 липня особлива дата в історії нашого району. Цього дня 74 роки тому німецькі танки вторглися на територію Попільнянщини. Єдиною реальною силою, що знаходилась на шляху танкового угрупування німецького генерала фон Клейста, були лише 94-й прикордонний загін та 1-й батальйон 6-го мотострілецького полку НКВС, які виконували завдання з охорони фронтового тилу. Це приблизно 1200 військових озброєних лише стрілецькою зброєю, гранатами та пляшками із запалювальною сумішшю, які власними життями затримали наступ на Київ.
Щоліта попільнянці вшановують пам’ять полеглих героїв-прикордонників урочистою скорботною ходою по місцях колишніх боїв. Цього року маршрут пам’яті проліг через Попільню, Парипси, Голуб’ятин до Строкова, де в пам’ятних місцях відбулися мітинги-реквієми. Учасниками заходів були голова районної ради Петро Боровський, заступник голови райдержадміністрації Ростислав Адамчук, а також представники Житомирської організації ветеранів-прикордонників Всеукраїнської громадської організації ветеранів Державної прикордонної служби України та Державної прикордонної служби України, громадськість.
Детальніше...
 
Верховна Рада України ухвалила Закон "Про місцеві вибори" Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.07.2015
Законодавчий акт визначає основні засади, організацію і порядок проведення виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів та старост.
Місцеві вибори відбуватимуться наступним чином: в обласні, районні, міські та районні в містах ради – за пропорційною системою в багатомандатних округах.
Детальніше...
 
Оформити субсидію тепер ще простіше Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.07.2015
Передбачено ряд спрощень для отримання субсидії. Зокрема, у декларації тепер необхідно вказувати тільки вид доходу. «Тобто, громадянин просто від руки буде писати, що вид його доходу – пенсія, або стипендія, або заробітна плата із зазначенням організації, де він ці доходи отримує. Ніяких цифр вказувати не треба», – повідомив   Міністр соцполітики Павло Розенко, додавши, що тепер органи соцзахисту отримуватимуть інформацію безпосередньо від ГФС і ПФУ.
У зв'язку з цим нововведенням скасовані штрафи за недостовірну інформацію в документі на субсидію.
Детальніше...
 
Держенергонагляд повідомляє Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.07.2015
З метою належної та своєчасної підготовки енергетичних господарств, підприємств та організацій області до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років інспекція Держенергонагляду у Житомирській області пропонує керівникам виконати ряд заходів.
Задля підготовки котелень та теплових мереж до роботи, попередження технологічних порушень та аварій на енергетичному обладнанні в період проходження опалювального періоду керівникам суб’єктів електроенергетики, теплогенеруючих, теплотранспортуючих, теплосервісних та теплопостачальних організацій необхідно:
Детальніше...
 
Визначено порядок збору благодійних пожертв на армію Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.07.2015
Кабінетом Міністрів України затверджено Порядок здійснення публічного збору благодійних пожертв для забезпечення бойової, мобілізаційної готовності, боєздатності та функціонування Збройних Сил України.
Порядок визначає механізм здійснення публічного збору благодійних пожертв у формі коштів або майна серед невизначеного кола осіб, зокрема з використанням рухомого (мобільного) зв’язку, засобів масової інформації або через благодійні організації для забезпечення бойової, мобілізаційної готовності, боєздатності та функціонування Збройних Сил України.
Детальніше...
 
Обговорили хід літньої оздоровчої кампанії Надрукувати Надіслати електронною поштою
10.07.2015
На засіданні координаційної ради при голові районної ради, яка відбулась 9 липня обговорили хід літньої оздоровчої кампанії.
 «Складна суспільно-політична та економічна ситуація в країні позначилася на проведенні оздоровчої кампанії. Проте ми робимо все від нас залежне для організації якісного та змістовного дозвілля дітей. Цього року вже охоплено оздоровчими послугами 100 дітей», – повідомив завідуючий сектором у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Володимир Шарандак.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 Наступна > Кінець >>

Всього 1611 - 1617 з 2617
Порядок надання житлових субсидій
Вони захищали Україну
Центр допомоги учасникам АТО
Випадкові фотографії
Дубовий хрест в населеному пункті Яблунівка
Дубовий хрест в населеному пункті Яблунівка
Опис: Дубовий хрест на місці захоронення жертв голодомору 1932-1933 років в населеному пункті Яблунівка, Єрчицької сільської ради. 2000 р.
Вид на Попільню
Вид на Попільню
Пам’ятник жертвам  голодомору
Пам’ятник жертвам голодомору
Опис: Пам’ятник жертвам голодомору в селі Почуйки. 1992 р.
Курс валют НБУ
Курси валют на PROext
Погода в Попільні
Погода в Україні
Хто Online
Лічильник
Експорт новин

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten