Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Наші контакти
Пошук
Посилання
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Проекти
Центр надання адміністративних послуг
Адміністративні послуги
Структура та графік роботи ЦНАП
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Перелік населених пунктів
Завантажити документ:
Державні сайти
 
Spacer Pic

Економія природного газу – першочергове завдання для району Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.08.2014
30 липня відбулось засідання робочої групи з координації підготовки об’єктів господарського комплексу та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років. Головував на засіданні перший заступник голови райдержадміністрації Олег Можарівський.
 

Розпочинаючи роботу, Олег Можарівський нагадав, що в умовах припинення постачання Росією природного газу в Україну стратегічно важливим і пріоритетним завданням є максимальне скорочення його споживання, переведення підприємств, установ та організацій, закладів бюджетної сфери на альтернативні види палива. Відповідно до доручення Прем’єр-міністра України, рекомендовано скоротити споживання газу у промисловості та в комунальній енергетиці – на 30%, у бюджетній сфері – на 10%. Для району ці відсотки у цифровому еквіваленті трансформуються в понад 1 млн кубометрів блакитного палива, які необхідно зекономити. Разом з тим Олег Можарівський акцентував увагу на необхідності активної роботи з населенням, адже саме воно є найбільшим споживачем природного газу. За статистикою минулого року фізичні особи спожили 28,7 мільйонів кубометрів газу, тоді як промисловість – 3,2 мільйони, бюджетні установи майже 1,9 мільйонів кубометрів. Загалом за 2013 рік від газорозподільної станції район отримав 33 млн. 850 тис. кубометрів природного газу.

Детальніше...
 
Завдання влади – створити сприятливі умови для підприємців Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.08.2014
31 липня голова райдержадміністрації Микола Андрійчук провів нараду з представниками малого та середнього бізнесу району. Головна мета проведення зустрічі, - сприяння розвитку підприємництва, покращення підприємницького середовища в районі, забезпечення формування партнерських відносин між владою та бізнесом. В робочій зустрічі також взяли участь керівники районних управлінь та служб, до компетенції яких входять зазначені питання.
 
Відкриваючи нараду, голова райдержадміністрації Микола Андрійчук  наголосив, що зустрічі будуть систематичними, а райдержадміністрація та всі територіальні підрозділи району налаштовані на тісну та плідну співпрацю з підприємцями району в частині сприяння вирішення всіх питань, які виникають в останніх. 

Детальніше...
 
Голова РДА провів робочу нараду з аграріями Надрукувати Надіслати електронною поштою
31.07.2014
30 липня голова райдержадміністрації Микола Андрійчук провів робочу нараду  з аграріями району, на якій розглядалися питання завершення збирання ранніх зернових,  виробництва валової продукції сільського господарства, формування регіональних запасів зерна, підготовки до посіву озимих під урожай 2015 року та проведення розрахунків за оренду земельних паїв.
 
Розпочинаючи нараду, Микола Андрійчук, зокрема зазначив, що складні погодні умови внесли свої корективи в хід жнивної кампанії та  негативно вплинули на темпи проведення робіт . Збирання зернових аграрії розпочали пізніше, тому на 30 липня зібрано лише 35 % посівних площ ранніх зернових.  В минулому році на цю дату було вже обмолочено 60 % площ. Намолочено 14 тис. 154 тонн збіжжя. Що стосується врожайності, то середньо – районний показник складає 39,6 ц/га. Завершено збирання гороху на площі 355  гектарів із середньою урожайністю 32,1 ц/га. Підходить до завершення обмолот озимого ріпаку. З площі 1471 тонн зібрано 5244 тонни при врожайності 35,6 центнера з гектара. Також голова райдержадміністрації наголосив на тому, що жнивну кампанію потрібно завершити в стислі агротехнічні строки.
 
Детальніше...
 
На Житомирщині триває третя черга часткової мобілізації Надрукувати Надіслати електронною поштою
31.07.2014
Проведенню третьої черги часткової мобілізації був присвячений брифінг голови облдержадміністрації Сергій Машковського, який відбувся 30 липня.
 
Очільник області повідомив, що перші дві хвилі часткової мобілізації доукомплектували 53 військові частини Збройних Сил України і 18 частин інших військових формувань. Це дозволило запобігти вторгненню регулярних військ Російської Федерації на територію нашої держави. Під час третьої черги часткової мобілізації буде приведено у бойовий стан 15 бойових частин та 44 частини бойового забезпечення.
 
Детальніше...
 
Роз’яснення Закону № 1595-VII «Про затвердження Указу Президента України «Про часткову мобілізацію» Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.07.2014
Президент України Петро Порошенко підписав Закон № 1595-VII «Про затвердження Указу Президента України «Про часткову мобілізацію». Часткова мобілізація оголошена у зв'язку з поширенням проявів тероризму, що призводять до загибелі мирного населення та військовослужбовців у східних регіонах, концентрацією угруповань військ (сил) на території Російської Федерації поблизу державного кордону України, загрозою нападу та небезпекою незалежності України.
 
Раніше часткова мобілізація оголошувалася Указами Президента України від 06.05.2014 № 454 і від 17.03.2014 № 303.
 
Детальніше...
 
Відбулось чергове засідання громадської ради Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.07.2014
24 липня відбулося чергове засідання громадської ради при Попільнянській районній державній адміністрації.
 
На порядок денний були винесені питання: «Про суспільно-політичну ситуацію в районі та співпрацю громадських організацій» та «Обговорення положень змін до Конституції України (щодо децентралізації державної влади)».
 
Детальніше...
 
Відбулась нарада з сільськими та селищними головами Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.07.2014
23 липня голова районної державної адміністрації Микола Андрійчук та голова районної ради Петро Боровський провели робочу нараду з селищними і сільськими головами району.
 
Основним питанням на нараді було – виконання плану мобілізаційних заходів на території району. В контексті цього питання обговорювалось формування загонів громадської оборони.
 
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 Наступна > Кінець >>

Всього 1611 - 1617 з 2380
Порядок надання житлових субсидій
Вони захищали Україну
Центр допомоги учасникам АТО
Випадкові фотографії
Відкриття пам’ятного знаку жертвам голодомору
Відкриття пам’ятного знаку жертвам голодомору
Пам’ятник жертвам голодомору
Пам’ятник жертвам голодомору
Опис: Пам’ятник жертвам голодомору на сільському кладовищі в селі Великі Лісівці. 2002 р.
Відкриття пам’ятного знаку жертвам голодомору
Відкриття пам’ятного знаку жертвам голодомору
Курс валют НБУ
Курси валют на PROext
Погода в Попільні
Погода в Україні
Хто Online
Лічильник
Експорт новин

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten