Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Наші контакти
Пошук
Посилання
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Проекти
Центр надання адміністративних послуг
Адміністративні послуги
Структура та графік роботи ЦНАП
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Перелік населених пунктів
Завантажити документ:
Державні сайти
 
Spacer Pic

Оголошення Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.10.2013

Районна державна адміністрація публікує розпорядження голови райдержадміністрації від 02.10.2013 №280 «Про затвердження Умов конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу», зареєстроване в районному управлінні юстиції 11.10.2013 за № 4/276.

 
Відкрито тваринницьку ферму на 500 голів ВРХ Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.10.2013

Нещодавно у селі Андрушки відкрито оновлену молочнотоварну ферму ТОВ «Сігнет-мілк», яка розрахована на 500 голів дійного стада. На відкритті побували голова райдержадміністрації Ігор Погребенник та начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Наталія Кондратенко.

На фермі впроваджені сучасні технології, які дозволяють виробляти молоко високої якості та значно підвищити продуктивність худоби. Зокрема, оновлено стійлове обладнання, встановлено каналізаційну та вентиляційну системи, освітлення, систему автоматичного доїння «Ялинка».

Детальніше...
 
В області планується створення перинатальних центрів другого рівня Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.10.2013

«Актуальні питання розвитку сімейної медицини в Україні». Такою була тема телемосту Міністерства охорони здоров’я України, яка об’єднала лікарів загальної практики - сімейних лікарів, лікарів-педіатрів, лікарів-терапевтів Києва, Житомира, Вінниці, Хмельницького. Телеміст, який відбувся 10 жовтня, провела доктор медичних наук, проректор з лікувальної роботи Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика Ніна Гойда.

 

Основною метою реформування галузі охорони здоров’я, що проходить в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, є поліпшення здоров’я населення, забезпечення рівного та справедливого доступу всіх громадян до медичних послуг належної якості.

 

 

Детальніше...
 
Сільські медичні заклади оновлюються Надрукувати Надіслати електронною поштою
10.10.2013

У програмі економічних реформ на 2010-2014 роки модернізація сфери охорони здоров’я визначена Президентом України як пріоритетна. Особливої уваги потребують заклади первинного рівня, адже вони є найближчими до людей. Мова йде про реконструкцію фельдшерсько-акушерських пунктів та амбулаторій загальної практики сімейної медицини, оснащення їх новітньою технікою та автотранспортом.

 

Заступник голови райдержадміністрації Наталія Огнівчук та головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Микола Хворостовський з робочою поїздкою відвідали амбулаторію загальної практики сімейної медицини у с. Почуйки та фельдшерсько-акушерський пункт с. Новоселиця.

 

Детальніше...
 
Осучаснено хірургічне відділення Надрукувати Надіслати електронною поштою
08.10.2013

  7 жовтня голова райдержадміністрації Ігор Погребенник взяв участь у відкритті відремонтованого хірургічного відділення центральної районної лікарні та провів зустріч з медичними працівниками. Головний лікар закладу Валерій Станіславчук та завідуюча відділенням Лідія Березіна продемонстрували керівникові району відремонтовані приміщення і розповіли про основні проблеми закладу.

 

Приміщення хірургічного відділення вкрай потребувало ремонту. За підтримки районного керівництва та  завдяки ініціативності головного лікаря Валерія Станіславчука та завідуючої хірургічним відділенням Лідії Березіної з бюджету району на ці цілі було виділено 50 тисяч грн., а також використано 23 тис. грн. з спеціального рахунку лікарні. У приміщенні проведено штукатурно-оздоблювальні роботи, замінено вікна, двері, електрообладнання, на підлогу укладено лінолеум. Також замовлено нові прикраватні тумбочки та меблі для ординаторської кімнати.  Реконструйоване хірургічне відділення сьогодні – це 9 світлих, зручних палат, які розраховані на 35 пацієнтів.  За словами лікарів, у відділенні створені умови для надання якісної та кваліфікованої медичної допомоги, які зроблять перебування людей набагато приємнішим і, можливо, навіть сприятимуть швидшому одужанню. 

 

Детальніше...
 
Вітали вчителів Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.10.2013

  2 жовтня, напередодні Дня працівників освіти, у районному будинку культури, з нагоди свята відбулись урочисті збори. Поздоровлення та нагороди цього дня кращі представники освіти району отримали від районної влади – голови районної ради Миколи Котелянця, заступника голови районної ради Галини Іванчі, заступника голови райдержадміністрації Наталії Огнівчук, начальника відділу освіти Василя Ільїна, начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Володимира Шарандака.

 

Ведучі оголосили про початок дійства ніжними і теплими словами подяки і пошани до присутніх у залі та першим надали слово начальнику відділу освіти райдержадміністрації Василю Ільїну, який привітав учителів із професійним святом та висловив слова вдячності за їх кропіткий, щоденний труд.

Детальніше...
 
Через погодні умови аграрії Житомирщини змушені одночасно збирати урожай і сіяти озимі культури Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.10.2013

Сьогодні аграрії області опинися у складних умовах, за яких мають одночасно і сіяти, і збирати урожай соняшника, сої, кукурудзи та частково проса. Так, за три тижні на Житомирщині, як і в цілому в Україні, випала майже тримісячна норма опадів.

 

Про це повідомив представникам регіональних ЗМІ заступник голови облдержадміністрації Микола Дейсан 4 жовтня перед початком всеукраїнської селекторної наради, яка відбулася під головуванням Міністра аграрної політики та продовольства України Миколи Присяжнюка.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 Наступна > Кінець >>

Всього 1646 - 1652 з 2133
Порядок надання житлових субсидій
Вони захищали Україну
Центр допомоги учасникам АТО
Випадкові фотографії
Поминальний православний хрест
Поминальний православний хрест
Опис: Поминальний православний хрест по жертвам голодомору 1932-1933 рр. на сільському цвинтарі в селі Романівка. 1998 р.
Попільнянське хлібоприймальне підприємство
Попільнянське хлібоприймальне підприємство
Пам’ятний знак жертвам
Пам’ятний знак жертвам
Опис: Пам’ятний знак жертвам голодомору в селі Макарівка. 2008 рік
Курс валют НБУ
Курси валют на PROext
Погода в Попільні
Погода в Україні
Хто Online
Лічильник
Експорт новин

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten