Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Наші контакти
Пошук
Посилання
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Проекти
Центр надання адміністративних послуг
Адміністративні послуги
Структура та графік роботи ЦНАП
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Перелік населених пунктів
Завантажити документ:
Державні сайти
 
Spacer Pic

Нотаріуси та адвокати повинні подати декларацію до 1 травня Надрукувати Надіслати електронною поштою
08.02.2013

Державна податкова служба України з метою забезпечення однакового підходу до практичного застосування норм податкового законодавства наказом від 24.12.2012 № 1185 затвердила Узагальнюючу податкову консультацію щодо деяких питань оподаткування фізичних осіб, які провадять незалежну професійну діяльність (приватних нотаріусів, адвокатів), в якій, зокрема, зазначено, що фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, зобов’язані вести облік доходів і витрат від такої діяльності та подавати податкову декларацію за результатами звітного року у строки, передбачені для платників податку на доходи фізичних осіб, тобто до 1 травня, що настає за звітним.

 

Cектор  взаємодії із засобами масової  інформації та громадськістю Попільнянської МДПІ

 

 

 
Скористайтесь правом на податкову знижку Надрукувати Надіслати електронною поштою
08.02.2013

Відповідно до ст.166 Податкового кодексу України податкова знижка – це сума витрат платника податку у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) протягом звітного року, на суму яких дозволяється зменшення суми загального річного оподатковуваного доходу у вигляді заробітної плати, одержаного за наслідками такого року.

 

Детальніше...
 
Виплата заробітної плати - на відповідальності роботодавців Надрукувати Надіслати електронною поштою
08.02.2013

Попільнянська  МДПІ нагадує, що згідно з Законом України “Про оплату праці” заробітна плата працівникам повинна виплачуватися регулярно у строки, не рідше двох разів на місяць з проміжком часу, що не перевищує 16 календарних днів та не пізніше семи днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата. У разі, якщо день виплати заробітної плати збігається з вихідним, святковим або неробочим днем, зарплата виплачується напередодні.

 

Детальніше...
 
Семінар з питань організації роботи з кризовими сім’ями Надрукувати Надіслати електронною поштою
05.02.2013

Виховання підростаючого покоління є найважливішим завданням і конституційним обов’язком батьків. Кожна сім'я прагне, аби діти виросли гідною зміною, наслідували найкращі людські риси, були добрими, чесними, працьовитим, щоб батьки могли гордитися ними, відчувати на старість опіку і турботу.

 

Але, на жаль, є окремі сім'ї, які нехтують батьківськими обов’язками, вихованням дітей практично не займаються в силу різних причин. І тоді діти залишаються практично незахищеними. До категорії таких сімей часто потрапляють багатодітні сім'ї, які найперше відчувають матеріальну скруту, малозабезпечені сім'ї, сім'ї, де є діти-інваліди, родини, де батьки неналежно виконують свої батьківські обов’язки, зловживають спиртними напоями чи ведуть аморальний спосіб життя. До категорії кризових сімей належать і сім'ї, в яких ростуть діти з девіантною поведінкою. Такі сім'ї потребують постійної уваги і контролю як з боку школи і органів місцевого самоврядування, так і структурних підрозділів райдержадміністрації, зокрема служби у справах дітей, відділу освіти, відділу у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації, районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, кримінальної виконавчої інспекції в районі.

 

Детальніше...
 
Фермери обрали нового лідера Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.02.2013

1 лютого  у залі засідань райдержадміністрації відбулась звітно-виборча конференція фермерів району. Аграрії заслухали звіт голови асоціації про роботу фермерських господарств в 2012 році та обрали нового лідера, а також визначили перспективи розвитку своїх господарств.

 

У конференції взяли участь голова районної державної адміністрації Ігор Погребенник, заступник голови районної ради Галина Іванча, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Наталія Кондратенко, голови фермерських господарств району.

Детальніше...
 
І держслужбовцям потрібна допомога Надрукувати Надіслати електронною поштою
31.01.2013

Протягом 2012 року до Нацдержслужби України та управлінь державної служби в областях надійшло майже 16 тисяч звернень громадян. Основну частину склали запити від державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування та пенсіонерів з числа державних службовців.

 

Детальніше...
 
Про подачу декларацій про майновий стан та доходи Надрукувати Надіслати електронною поштою
31.01.2013

Відповідно до вимог ст.177 Податкового кодексу України фізичні особи-підприємці повинні подавати до органу державної податкової служби (за місцем своєї податкової адреси) податкову декларацію про майновий стан і доходи за результатами календарного року протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 Наступна > Кінець >>

Всього 1835 - 1841 з 2187
Порядок надання житлових субсидій
Вони захищали Україну
Центр допомоги учасникам АТО
Випадкові фотографії
Попільнянське хлібоприймальне підприємство
Попільнянське хлібоприймальне підприємство
Попільнянська РДА
Попільнянська РДА
Відкриття пам’ятного знаку жертвам голодомору
Відкриття пам’ятного знаку жертвам голодомору
Курс валют НБУ
Курси валют на PROext
Погода в Попільні
Погода в Україні
Хто Online
Лічильник
Експорт новин

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten