Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Наші контакти
Пошук
Посилання
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Проекти
Центр надання адміністративних послуг
Адміністративні послуги
Структура та графік роботи ЦНАП
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Перелік населених пунктів
Завантажити документ:
Державні сайти
 
Spacer Pic

Житомирщина активно готується до переходу на альтернативні джерела енергії Надрукувати Надіслати електронною поштою
17.06.2014
16 червня відбулося екстрене засідання Кабінету Міністрів України з питання енергетичної безпеки України. Прем’єр-Міністр України Арсеній Яценюк доручив всім регіонам готуватись до роботи господарського комплексу всіх соціальних об’єктів в умовах відключення російського газу.
 
Цього ж дня голова облдержадміністрації Сидір Кізін провів термінову обласну селекторну нараду з керівниками районів з питань обмеження газопостачання та переходу на альтернативні джерела енергії.

 

Детальніше...
 
Список благодійників, які перерахували кошти для підтримки військовослужбовців Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.06.2014

Загалом на благодійний рахунок для підтримки військовослужбовців надійшло -   226 258 грн.

З вказаної суми за рішенням наглядової ради 46 тис. грн використано для придбання 23 бронежилетів  та на 4 275 грн закуплено солярку для 95-ї аеромобільної бригади.

Детальніше...
 
Попільнянський район посів перше місце у рейтингу економічного та соціального розвитку Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.06.2014
Відповідно до рейтингової оцінки економічного та соціального розвитку районів Житомирської області в першому кварталі 2014 року, перше місце отримав Попільнянський район. Другу сходинку посів Ємільчинський, третю — Новоград-Волинський.
 
Загальний рейтинг складається з груп показників у сферах реального сектору економіки, інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності, бюджету та фінансової діяльності, соціального сектору та споживчого ринку.
 
Детальніше...
 
Громада Попільнянщини об’єдналась навколо спільної ідеї Надрукувати Надіслати електронною поштою
10.06.2014
  Сотні попільнянців 8 червня прийшли на вулицю Героїв Майдану, аби віддати шану тим, хто відстоює свободу України та долучитися до благодійної акції «Підтримаєм своїх захисників».
З імпровізованої сцени у виконанні творчих колективів та артистів звучали лише патріотичні пісні та поезія. З колонок лунали рядки любові до рідної країни, поваги до військових, зокрема чоловіків, їх мужності, стійкості, лунали й моління про благословення й мир.
 
Детальніше...
 
Відбулось чергове засідання колегії райдержадміністрації Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.06.2014

5 червня під керівництвом голови райдержадміністрації Миколи Андрійчука відбулось засідання колегії райдержадміністрації. Участь у засіданні взяли: члени колегії, сільські та селищні голови, а також керівники управлінь, відділів та структурних підрозділів адміністрації.

На колегії розглянули такі питання: про виконання районного бюджету за І квартал 2014 року; про хід виконання програми залучення інвестицій в економіку району на 2011-2015 роки. Також проаналізували підготовку до проведення відпочинку дітей влітку 2014 року та стан медичного обслуговування населення району.

Детальніше...
 
Зняття з реєстрації місця проживання особи Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.06.2014

Зняття з реєстрації місця проживання особи здійснюється на підставі: заяви про зняття особи з реєстрації місця проживання, яка подається особою або її законним представником; судового рішення, яке набрало законної сили, про позбавлення права власності на житлове приміщення або права користування житловим приміщенням, про виселення, про визнання особи безвісно відсутньою або оголошення її померлою; свідоцтва про смерть; паспорта або паспортного документа, що надійшов з органу державної реєстрації актів цивільного стану, або документа про смерть, виданого компетентним органом іноземної держави, легалізованого в установленому порядку; інших документів, які свідчать про припинення:

підстав для перебування на території України іноземців та осіб без громадянства. Інформація територіального органу ДМС України або територіального підрозділу ДМС України, на території обслуговування якого зареєстровано місце проживання особи, про закінчення строку дії посвідки на тимчасове проживання або копія рішення про скасування посвідки на тимчасове проживання чи  посвідки на постійне проживання в Україні;

Детальніше...
 
Основні вимоги щодо реєстрація місця проживання особи Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.06.2014

Громадянин України, а також іноземець чи особа без громадянства, які постійно або тимчасово проживають в Україні, зобов’язані протягом десяти днів після прибуття до нового місця проживання зареєструвати місце проживання. Реєстрація місця проживання особи здійснюється в день подання особою документів.

Для реєстрації місця проживання особа або її законний представник подає до територіального підрозділу ДМС України: письмову заяву про реєстрацію місця проживання ;документ, до якого вносяться відомості про місце проживання;квитанцію про сплату державного мита або документ про звільнення від його сплати; талон зняття з реєстрації місця проживання в Україні (у разі зміни місця проживання в межах України). Талон зняття з реєстрації місця проживання в Україні не подається у разі оформлення реєстрації місця проживання з одночасним зняттям з реєстрації попереднього місця проживання.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 Наступна > Кінець >>

Всього 1842 - 1848 з 2573
Порядок надання житлових субсидій
Вони захищали Україну
Центр допомоги учасникам АТО
Випадкові фотографії
Пам’ятник жертвам голодомору
Пам’ятник жертвам голодомору
Опис: Пам’ятник жертвам голодомору на сільському цвинтарі в селі Харліївка. 1993 р.
Районний вузол зв`язку
Районний вузол зв`язку
Відкриття пам’ятного знаку жертвам голодомору
Відкриття пам’ятного знаку жертвам голодомору
Курс валют НБУ
Курси валют на PROext
Погода в Попільні
Погода в Україні
Хто Online
Лічильник
Експорт новин

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten