Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Наші контакти
Пошук
Посилання
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Проекти
Центр надання адміністративних послуг
Адміністративні послуги
Структура та графік роботи ЦНАП
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Перелік населених пунктів
Завантажити документ:
Державні сайти
 
Spacer Pic

Засідання комісії з розгляду питань, пов’язаних з погодженням документації із землеустрою Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.05.2010

7  травня 2010 року об 11.00 год в малому залі засідань райдержадміністрації за адресою вул. Б. Хмельницького, 7 відбудеться засідання Комісії з розгляду питань, пов’язаних з погодженням документації із землеустрою.

Порядок денний засідання: розгляд проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою погодження Колихан В.В., ЗАТ "Київстар ДЖЕСЕМ", Лаховця І.В., Суслова В.І., Лопатіна Р.В., Бородавки Т.Ф.

 
"Вклонімося великим тим рокам" Надрукувати Надіслати електронною поштою
05.05.2010

 На відзначення 65-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, з метою вшанування подвигу народу в боротьбі за свободу і незалежність Вітчизни, збереження історичної пам'яті, національно-патріотичного виховання молоді, сприяння вихованню у молодого покоління почуття патріотизму Житомирський обласний центр соціальних служб для сім 'ї, дітей та молоді 26 квітня 2010 року започаткував проведення естафети під назвою: «Вклонімося великим тим рокам» серед волонтерських загонів центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Житомирської області.

28 квітня Попільнянський район прийняв естафету від Андрушівського району. Зустріч волонтерських загонів відбулася в селищі Попільня. 

Детальніше...
 
Зістріч на "білому мостІ" або "сонячному" лікарю присвячується Надрукувати Надіслати електронною поштою
28.04.2010

24 квітня в селі Криве відбулося перше історико-краєзнавче та культурно-просвітницьке дійство "Білий міст" присвячене 100 - річчю пам’яті земського лікаря, мецената Йосипа В’ячеславовича Юркевича.

Розпочалося свято запальною українською піснею, а сценою був уквітчаний міст біля річки Крив’янка, де у свій час часто прогулювався Й.В. Юркевич. Потім урочисто відкрили пам’ятний знак лікарю Й.В. Юркевичу, який знаходиться поруч  з приміщенням ФАПу та садибою сільського лікаря.  Посприяв цьому ТОВ "Корнин-Агро".

 

Детальніше...
 
В районі представлений новий голова РДА Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.04.2010
 27 квітня у великому  залі засідань районної державної адміністрації  голова облдержадміністрації Рижук Сергій Миколайович представив перед сільськими селищними головами, керівниками сільськогосподарських підприємств, директорами шкіл, працівниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками підприємств, організацій, установ району нового голову райдержадміністрації  Погребенника Ігоря Ярославовича.
 
Про виконання програми "Шкільний автобус" Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.03.2010

Організація регулярного безкоштовного підвезення учнів до місця навчання і додому є складовою частиною забезпечення реалізації прав громадян на здобуття загальної середньої освіти. Статтею 14 Закону України „Про освіту”, ст. 21 Закону України „Про загальну середню освіту ” передбачено забезпечення в сільській місцевості регулярного безоплатного підвезення до місця навчання і додому дітей дошкільного віку, учнів та педагогічних працівників.                

У районі затверджена і діє Програма „Шкільний автобус на 2003 – 2010 роки”. На виконання Програми щороку поновлюється база даних про організацію підвезення учнів сільської місцевості та педагогічних працівників до загальноосвітніх шкіл і додому.                

За межею пішохідної доступності проживає 314 дітей, що становить 8,4% та 90 вчителів. Усі учні та вчителі, які проживають на відстані більше   3 км, підвозяться до шкіл і додому. Безкоштовно підвозяться діти – сироти та позбавлені батьківського піклування. Підвезення учнів і вчителів організовано за допомогою трьох автобусів, якими підвозиться 138 учнів і 16 вчителів, решта шляхом укладання договорів з приватними перевізниками. 

 
На засіданні колегії Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.03.2010

23 березня 2010 року відбулося засідання колегії райдержадміністрації. На засідання колегії були запрошені сільські та селищні голови, секретарі сільських та селищних рад, керівники відділів, управлінь райдержадміністрації, районних служб, окремих установ, керівники сільськогосподарських підприємств.

На розгляд членів колегії та присутніх виносились три питання : про хід виконання районної програми "Шкільний автобус", про стан пожеженої безпеки та організацію роботи підрозділів пожежної охорони, про дотримання фінансово-бюджетної дисципліни, посилення контролю за використанням державного майна, виконанням місцевих бюджетів та інших фінансових ресурсів.

За результатами розгляду даних питань прийняті відповідні розпорядження голови районної державної адміністрації.

 
Звернення громадян Надрукувати Надіслати електронною поштою
12.03.2010
У 2009 році райдержадміністрацією, виконкомами сільських  та селищних рад  отримано та розглянуто 13088 звернень громадян, що на 1841 менше ніж у 2008 році. Протягом зазначеного періоду збільшилося надходження звернень громадян у цілому до райдержадміністрацій – на 3,0%.  На 21,1 відсоток менше  отримано звернень виконкомами сільських та селищних рад.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 Наступна > Кінець >>

Всього 1856 - 1862 з 1946
Порядок надання житлових субсидій
Вони захищали Україну
Центр допомоги учасникам АТО
Випадкові фотографії
Пам’ятник жертвам голодомору
Пам’ятник жертвам голодомору
Опис: Пам’ятник жертвам голодомору на сільському кладовищі в селі Великі Лісівці. 2002 р.
Поминальний православний хрест
Поминальний православний хрест
Опис: Поминальний православний хрест на місці захоронення жертв голодомору 1932-1933 років в селі Голуб’ятин. 1998 р
Пам’ятник жертвам голодомору
Пам’ятник жертвам голодомору
Опис: Пам’ятник жертвам голодомору 1932-1933 років в селі Строків. 2008 р.
Курс валют НБУ
Курси валют на PROext
Погода в Попільні
Погода в Україні
Хто Online
Зараз на сайті: 3 гостей
Лічильник
Експорт новин

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten