Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Наші контакти
Пошук
Посилання
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Проекти
Центр надання адміністративних послуг
Адміністративні послуги
Структура та графік роботи ЦНАП
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Перелік населених пунктів
Завантажити документ:
Державні сайти
 
Spacer Pic

Відбулась міжвідомча нарада з питань дитячої злочинності Надрукувати Надіслати електронною поштою
26.04.2012

26 квітня заступник голови райдержадміністрації Василь Зарічний провів міжвідомчу нараду з питань профілактики дитячої злочинності та правопорушень, в якій взяли участь служба у справах дітей, кримінальна міліція у справах дітей, центр соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді, відділ освіти.

На нараді розглянуто питання взаємозвірок між структурними підрозділами влади, які причетні до роботи з дітьми, щодо статистики по дитячій злочинності, питання формування спільної районної моделі профілактики дитячої злочинності та негативних проявів в підлітковому середовищі, а також обговорювалась проблема залучення до участі в  профілактичних рейдах окрім працівників служби у справах дітей, працівників відділу освіти та центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. З метою вирішення проблеми транспортного забезпечення запропоновано використовувати транспортні засоби відділів освіти та культури для проведення комплексних профілактичних рейдів в населених пунктах району.

 

 
Ощадбанк визначив порядок виплати компенсацій колишнім вкладникам Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.04.2012

Ощадбанк визначив порядок отримання інформації про місце і час актуалізації даних для вкладників Сбербанку колишнього СРСР.

Відповідно до Доручення Президента України Віктора Януковича Ощадбанк розпочав активну підготовчу роботу для проведення компенсаційних виплат вкладникам Сбербанку колишнього СРСР, які планується розпочати з червня 2012 року.

Детальніше...
 
Формується президентський кадровий резерв "Нова еліта нації" Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.04.2012

В Україні триває реформування та модернізація державного управління, що є одним із напрямів стратегічних перетворень, визначених Президентом України. З метою добору кадрів та їх підготовки до роботи у сферах державного управління в Україні розпочалося формування Президентського кадрового резерву. Положенням про кадровий резерв визначено порядок його формування та функціонування, а також основні принципи – загальнодоступність, об’єктивність і прозорість.

Детальніше...
 
Забезпечення населення засобами приймання цифрового телерадіомовлення Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.04.2012

В Україні збудовано і на повну потужність працює телемережа цифрового наземного ефірного мовлення. Це означає, що тепер через звичайну антену можна дивитися безкоштовно понад 20 (незабаром 32) українські телеканали у високій цифровій якості зображення та звуку. Для приймання цього сигналу необхідно між антеною та телевізором підключити спеціальний пристрій – телетюнер.

Враховуючи важливу соціальну складову процесу переходу на цифрове ефірне мовленння, 21 березня 2012 року Урядом прийнято постанову «Про затвердження порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення населення засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення».

Детальніше...
 
Визначено кращих державних службовців Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.04.2012

17-19 квітня 2012 року серед працівників райдержадміністрації було проведено І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець".

Участь  в ньому  прийняло 12 державних службовців, які пройшли комплексне тестування на знання Конституції України, законодавства про державну службу, специфіки функціональних повноважень державного органу, складання ділового документа, володіння персональним комп’ютером. 

Детальніше...
 
На сесії районної ради Надрукувати Надіслати електронною поштою
28.03.2012

27 березня відбулась 10 сесія районної ради 6 скликання.  Депутати розглянули Програму розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року, комплексну Програму «Молодь і родина Попільнянщини» на 2012-2016 роки, Програму зайнятості населення в 2012 році, звіт про виконання районного бюджету 2011 року  та заслухали звіт голови районної державної адміністрації  про виконання Програми соціально-економічного розвитку району в 2011 році.

Пропонуємо  тези з виступу голови райдержадміністрації Ігоря Погребенника.

Детальніше...
 
Триває акція "Єхо" Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.03.2012

З 1 березня 2012 року районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводить районну профілактичну акцію "Ехо”.

 

Мета акції активізувати  профілактичну роботу щодо запобігання правопорушенням, злочинності, негативним явищам у дитячому та молодіжному середовищі, привернути увагу широких кіл громадськості, засобів масової інформації до проблем поширення ВІЛ/СНІДу, хвороб, що передаються статевим шляхом, туберкульозу, алкоголізму, наркоманії, проведення інформаційно-просвітницької роботи серед дітей, молоді, різних категорій сімей.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 Наступна > Кінець >>

Всього 1891 - 1897 з 2124
Порядок надання житлових субсидій
Вони захищали Україну
Центр допомоги учасникам АТО
Випадкові фотографії
Вид Попільні
Вид Попільні
Пам’ятний знак жертвам
Пам’ятний знак жертвам
Опис: Пам’ятний знак жертвам голодомору в селі Макарівка. 2008 рік
Відкриття пам’ятного знаку жертвам голодомору
Відкриття пам’ятного знаку жертвам голодомору
Курс валют НБУ
Курси валют на PROext
Погода в Попільні
Погода в Україні
Хто Online
Зараз на сайті: 3 гостей
Лічильник
Експорт новин

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten