Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Державні сайти
Spacer Pic

Афганський біль ніколи не відійде в забуття Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.02.2014

  Пройти крізь усі жахи жорстокої афганської війни прийшлось майже трьом тисячам уродженцям Житомирщини, з них 129 не повернулися. Більше ніколи не переступлять поріг рідної домівки і троє попільнянських юнаків - Пеценко Олександр Миколайвич з  Василівки, Покотило Анатолій Борисович з Попільні, Казмірчук Василь Іванович з  Сущанки.

Детальніше...
 
Ярослав Долгих: Примирення, припинення протистояння – це те, що нам сьогодні вкрай необхідно Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.02.2014
Україна готується достойно відзначити 200-річчя від дня народження Великого Кобзаря. Геній України, якого з плином часу ми визнаємо як пророка, мріяв про щасливе майбутнє своєї Батьківщини. Про це, безперечно, мріє і кожен із нас, вважає заступник голови облдержадміністрації Ярослав Долгих. Напередодні величної дати Президент України Віктор Янукович виступив з ініціативою проголосити день народження Тараса Шевченка Днем національного примирення українського народу. Примирення, припинення протистояння – це те, що нам сьогодні вкрай необхідно. Дуже важливо відновити довіру між владою, опозицією та суспільством і у дні вшанування Великого Кобзаря утриматися від протестних акцій.

 

Детальніше...
 
Припинення протистояння - буде найкращим і найвеличнішим пам’ятником Тарасові Шевченку Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.02.2014
- На початку березня ми традиційно відзначаємо дати, пов’язані із життям великого Українця, духовного батька нашого народу, геніального поета Тараса Григоровича Шевченка. Однак ці святкування є не лише даниною світлій пам’яті Кобзаря, але й доброю нагодою ще і ще раз звернутися до його творчості, в якій закодовані послання майбутнім поколінням. Дуже значимо, що цей рік названий з ініціативи Президента України Роком Великого Кобзаря. Ми активно готуємося до відзначення 200-их роковин народження Шевченка в районі, - розповів Заслужений працівник культури України, директор районного будинку культури Степан Дідус.
 
Детальніше...
 
День народження Кобзаря має стати Днем національного примирення - Президент Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.02.2014
Президент України Віктор Янукович пропонує проголосити 9 березня - день народження Тараса Шевченка - Днем національного примирення українського народу. З такою ініціативою Глава держави виступив під час спільного засідання Громадської гуманітарної ради та Координаційної ради з питань підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка.
 
Детальніше...
 
Відбулась конференція асоціації фермерів району Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.02.2014
12 лютого відбулась звітна конференція фермерів та приватних власників району. Аграрії заслухали звіт голови асоціації про роботу фермерських господарств в 2013 році та обрали делегатів на обласну конференцію фермерів, а також визначили перспективи розвитку своїх господарств.
 
Про господарську діяльність фермерів в минулому році доповів голова асоціації фермерів району Микола Ткачук. Він повідомив, що в районі успішно працюють 65 фермерських господарств, у користуванні яких перебуває майже 5 тисяч гектарів сільськогосподарських угідь.
Детальніше...
 
Готуємось до ювілею Кобзаря Надрукувати Надіслати електронною поштою
12.02.2014

Відповідно до Указу Президента України 2014 рік оголошено Роком Тараса Шевченка. Із нагоди святкування ювілею Великого Кобзаря та на виконання завдань Президента України щодо належної підготовки до відзначення 200-річчя від Дня народження Т.Шевченка в районі проводяться заходи, які мають привернути увагу громадськості до знаменної дати і послужити утвердженню національної самосвідомості школярів та громадян. 

Нещодавно у районному будинку культури відбувся звітний концерт дитячої музичної школи «І чужому научайтесь, й свого не цурайтесь», присвячений ювілею великого Кобзаря.З цієї нагоди на свято завітали заступник голови райдержадміністрації Наталія Огнівчук, заступник голови районної ради Галина Іванча, батьки, шанувальники музичного мистецтва. 

Детальніше...
 
Турбота про ветеранів - пріоритет роботи районної влади Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.02.2014

 Питанню забезпечення в районі соціального захисту учасників бойових дій на території інших держав, інвалідів війни та членів їх сімей була присвячена доповідь начальника управління соціального захисту та праці Юрія Прохорчука в ході щотижневої апаратної наради, яку проводив перший заступник голови райдержадміністрації Олег Можарівський. 

Юрій Прохорчук, повідомив, що в районі нині проживає 68 учасників війни в Афганістані та 30 учасників бойових дій на території інших держав.   Відповідно до Закону України “Про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту” всі вони користуються пільгами передбаченими чинним законодавством.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 Наступна > Кінець >>

Всього 2738 - 2744 з 3350
Вони захищали Україну
Курс валют НБУ
Курси валют на PROext
Погода в Попільні
Погода в Україні
Хто Online
Лічильник
Експорт новин

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed