Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Державні сайти
Spacer Pic

Sport on the street - веселий і здоровий світ Надрукувати Надіслати електронною поштою
28.11.2013

  Протягом жовтня та листопада служба у справах дітей райдержадміністрації організувала виступи групи підлітків, які займаються "стріт воркаутом" у Корнинській №1, Жовтневій та Парипській школах.

 

Показові виступи проведені з метою залучення учнівської молоді до занять спортом та виховання правильного відношення до здорового способу життя та на виконання соціальних ініціатив Президента України В.Ф. Януковича щодо популяризації серед молоді здорового способу життя.

 

Детальніше...
 
На свято Миколая в Житомирі введуть в експлуатацію центральний стадіон міста Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.11.2013

Центральний стадіон у місті Житомирі вже давно потребував належного ремонту. Цьогоріч обласна влада доклала всіх зусиль, щоб розпочати відновлення головної спортивної арени Житомирщини. Адже оновлений стадіон повинен стати головним об’єктом в рамках виконання в регіоні завдань Президента України щодо розвитку спортивної інфраструктури та популяризації здорового способу життя серед молоді. З обласного бюджету було виділено 400 тис. грн. та з державного на реконструкцію залучили 9 млн. 407 тис. Влітку у Житомирі будівельники приступили до ремонтних робіт.

 

Нагадаємо, що Житомирський стадіон «Полісся» зведений ще у 1951 році на місці старого футбольного поля. Практично всі підприємства міста спільними зусиллями будували спортивний майданчик в обласному центрі. Футбольне поле, бігові доріжки, трибуна, роздягальня, квиткова каса та адміністративний будинок в комплексі утворили головну спортивну арену області, на якій проходили важливі матчі. Взимку футбольне поле заливали під каток. Перша реконструкція стадіону проходила через вісім років – у 1959 році, остання – в 1980 році з нагоди Олімпійських ігор.

 

Детальніше...
 
До уваги власників автобусів Надрукувати Надіслати електронною поштою
26.11.2013

Районна державна адміністрація повідомляє, що до умов конкурсів на право здійснювати перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування  Миролюбівка – Попільня та Попільня – Ходорків, які не виходить за межі району внесені зміни.

 

Розмір плати за участь у конкурсах та терміни подачі документів змінено.

 

Детальніше...
 
Акція "Єхо" - популяризує здоровий спосіб життя серед молоді Надрукувати Надіслати електронною поштою
26.11.2013

  Сьогодні формування здорового способу життя є важливою складовою молодіжної та соціальної політики держави. Президент України поставив чітке завдання: зробити здоровий спосіб життя соціальною цінністю для всіх жителів країни і передусім – молодого покоління.

 

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді бере участь у реалізації соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України», пропагуючи відповідальне відношення до власного здоров’я та занять спортом.

 

Детальніше...
 
Популяризація здорового способу життя - завдання Президента України Надрукувати Надіслати електронною поштою
26.11.2013

25 листопада перший заступник голови державної адміністрації Олег Можарівський провів апаратну нараду, в якій взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та управлінь.

Під час наради розглядалися питання: реалізації в районі завдань Президента України щодо розвитку спортивної інфраструктури та популяризації здорового способу життя серед молоді.

 

Детальніше...
 
Звернення Президента до Українського народу Надрукувати Надіслати електронною поштою
26.11.2013
   

Шановні співвітчизники!

 

Найближчим часом я зроблю широке інтерв’ю на телебаченні і відповім на всі запитання. А сьогодні я хотів би підкреслити - альтернативи побудові суспільства європейських стандартів в Україні немає. І моя політика на цьому шляху завжди була й залишається послідовною.

 

Реформи, які ми здійснюємо, - це підтвердження того, що ми йдемо європейським шляхом.

 

Ми будуємо державу, в якій права людини, рівність усіх перед законом, право вибору, соціальний захист є найвищими цінностями для всіх, без різниці, в якому ти регіоні проживаєш чи на який майдан виходиш.

І як Президент хотів би запевнити громадян України - я буду розбудовувати і зміцнювати ці незаперечні фундаменти нашого життя.

 

У нас ніхто не вкраде мрію про Україну рівних можливостей, про європейську Україну. Так само як ніхто не зіштовхне нас з праведної дороги, що веде до цієї мрії.

 

Ми багато пройшли, і ще немало нам пройти належить. Найскладніше на цьому шляху були, є і завжди будуть економічні проблеми.

 

Але я був би нечесним і несправедливим, якби не подбав про найбільш знедолених і незахищених, на яких може лягти основний тягар перехідного періоду.

 

Я був би, м’яко кажучи, неправий, якби не зробив усього, що треба зробити, щоб люди не втрачали робочі місця, щоб вони отримували заробітні плати і пенсії, стипендії.

 

Я хочу, щоб у нашій великій українській родині був мир і спокій. Як батько не може залишити сім’ю без хліба, так і я не маю права залишити людей напризволяще з тими проблемами, які можуть виникнути, якщо під тиском, який ми відчуваємо, зупиниться виробництво, і мільйони громадян будуть викинуті на вулиці.

 

Тому мені доводиться вдаватися до непростих рішень. Тому я інколи ризикую бути незрозумілим. І тому я прошу сьогодні наш народ уважно вислухати мене особисто.

 

Я ніколи не зроблю жодного кроку на шкоду Україні і народові. Воля громадян України була, є і буде вирішальною для кожного мого рішення.

 

Я хочу, щоб люди знали це.

 

Я дякую всім за високу громадянську свідомість. В інтерв’ю телевізійним каналам я більш детально розкажу про наші спільні кроки та дії, які ми будемо робити разом.

 

Сподіваюся на розуміння і підтримку.

 

Я вірю - ми подолаємо всі труднощі на шляху розбудови нашої держави, бо нема таких перепон, які не подолав би мудрий і згуртований народ.

 

Ми ніколи і нікому не повинні дозволяти заважати нам. Молитви і мрії мільйонів покладаються на Господнє рішення.

 

Прес-служба Президента України Віктора Януковича

 

 
Завдяки розвитку спортивної інфраструктури все більше молоді області веде здоровий спосіб життя Надрукувати Надіслати електронною поштою
26.11.2013

Житомирщина завжди славилася талановитими спортсменами. Сьогодні серед вихованців спортивних шкіл області – чемпіони України з цілого ряду видів спорту. Здобутки провідних спортсменів регіону сприяють підвищенню інтересу дітей та підлітків до занять в спортивних секціях, сприяють пропаганді серед молоді здорового способу життя.

 

Президент України в соціальних ініціативах «Діти – майбутнє України» наголошує, що сприяння формуванню здорового способу життя у підростаючого покоління – це і є справжня турбота про наших дітей, які завтра будуть формувати майбутнє України. Досягнення цієї мети неможливе без створення відповідних умов для всебічного розвитку дітей, в тому числі щодо занять спортом. Тому одним із головних пріоритетів діяльності обласної влади та влади на місцях є розвиток спортивної інфраструктури.

 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 Наступна > Кінець >>

Всього 2780 - 2786 з 3311
Вони захищали Україну
Курс валют НБУ
Курси валют на PROext
Погода в Попільні
Погода в Україні
Хто Online
Лічильник
Експорт новин

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed