Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Державні сайти
Spacer Pic

Опалювальний сезон - розпочато Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.10.2013

27 вересня голова районної державної адміністрації Ігор Погребенник підписав розпорядження про початок опалювального сезону 2013-2014 року.

 

Це рішення зумовлене суттєвим погіршенням погодних умов та стрімким наближенням температури зовнішнього повітря до встановленого нормативного мінімуму.

 

Згідно розпорядження, з 27 вересня  опалювальний сезон розпочато у лікувальних установах та дитячих дошкільних закладах.

 

Детальніше...
 
Робота над покращенням умов життя людей похилого віку - ведеться постійно Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.10.2013

1 жовтня в районі відбулись заходи з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.

 

Соціальними службами району організовано зустрічі та благодійні обіди для людей похилого віку.

 

Заступник голови районної ради Галина Іванча, начальник управління праці та соціального захисту населення Юрій Прохорчук та начальник відділу охорони здоров’я Наталія Огнівчук провели зустріч із підопічними територіального центру соціального обслуговування. На зустрічі були присутні представник народного депутата України Анжеліки Лабунської Олександр Горобець та благочинний Попільнянського округу протоієрей Петро Лис.

 

 
Детальніше...
 
Підвищення соціального захисту найуразливіших верств населення - одне з головних завдань Президента Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.10.2013

Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в районі на щопонеділковій апаратній нараді під керівництвом голови райдержадміністрації Ігоря Погребенника поінформував начальник управління праці та  соціального захисту населення райдержадміністрації Юрій Прохорчук.

 

Він повідомив, що на території району проживають більше 10 тис. громадян похилого віку, або майже 33% населення району. Всі вони є пенсіонерами, із яких: 143 – це учасники бойових дій, 1246 - учасники війни, 2395 - ветерани праці, 3584 - діти війни.

 

Детальніше...
 
У Кам’янці триває реконструкція дитячого садка Надрукувати Надіслати електронною поштою
28.09.2013

На виконання завдань поставлених Главою держави в районі розширюється мережа дошкільних навчальних закладів та активно вирішуються питання щодо забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти.

Питання, пов’язані з завершенням реконструкції дошкільного навчального закладу в селі Кам’янка обговорили на нараді у голови райдержадміністрації Ігоря Погребенника. За словами очільника району, нові соціальні ініціативи Президента України “Діти – майбутнє України” спрямовані на створення умов для всебічного розвитку дітей і охоплюють питання доступу кожної дитини до дошкільної освіти, підтримки обдарованих, талановитих дітей, модернізації спортивних майданчиків, розвитку інклюзивної освіти.

Детальніше...
 
В районі дбають про розвиток дошкільної освіти Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.09.2013

Нові соціальні ініціативи Президента України спрямовані на майбутнє дітей. Особлива увага Глави Держави приділяється розширенню мережі дошкільних навчальних закладів, що дасть можливість забезпечити місцями 85% дошкільнят та відповідатиме європейським стандартам.

 

Завдання влади – забезпечити гарантований доступ дітей у дитсадки. Це можливо у разі створення нових дошкільних установ, відкриття додаткових груп в існуючих установах, повернення в систему дошкільної освіти будівель дитсадків, які використовуються не за призначенням.

 

Детальніше...
 
На Житомирщині до кінця року заплановано відкрити 30 дитячих садочків Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.09.2013

Житомирщина посідає перше місце за кількістю новозбудованих та відновлених дитячих садочків у державі. Область активно підтримує ініціативи Президента України з розширення мережі дошкільних навчальних закладів щодо забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти.

 

Протягом 2013-2014 років за рахунок розширення мережі дошкільних навчальних закладів планується забезпечити місцями 85% дошкільнят, що відповідатиме європейським стандартам. Розвиток дошкільної освіти сприятиме соціалізації дітей, їх повноцінній підготовці до навчання у школі, а також надасть батькам можливість реалізувати своє право на працю – наголошує Глава держави.

 

Детальніше...
 
Реконструкція парку в селищі Попільня - це приклад соціального партнерства бізнесу та влади Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.09.2013

  На виконання завдання Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання голова районної державної адміністрації Ігор Погребенник провів робочу нараду щодо ходу реконструкції парку в селищі Попільня.

Питання реконструкції парку неодноразово піднімалось депутатами та селищним головою Віктором Ковальчуком та відкладалось у зв’язку з відсутністю коштів. Надати допомогу для розв’язання цієї проблеми вирішили 30 підприємців, які зібрали кошти, склали план облаштування парку та взялися до роботи.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 Наступна > Кінець >>

Всього 2787 - 2793 з 3265
Вони захищали Україну
Курс валют НБУ
Курси валют на PROext
Погода в Попільні
Погода в Україні
Хто Online
Зараз на сайті: 1 гість
Лічильник
Експорт новин

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed