Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Державні сайти
Spacer Pic

Попільнянщина зустріла славний 90-річний ювілей Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.09.2013

 Яскраве свято з нагоди 90-ї річниці утворення Попільнянського району відбулось сьогодні в районному центрі. У гостинних стінах районного будинку культури зібрались жителі району, почесні гості, представники органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади, представники промислових та сільськогосподарських підприємств, установ та організацій, а також делегації з Андрушівського, Бердичівського, Брусилівського, Ружинського районів Житомирщини та Сквирського району Київської області.

Вже на вулиці шановних гостей вітав духовий оркестр та ансамбль барабанщиць, а у фойє будинку культури було представлено вироби декоративно-прикладного мистецтва та виставки  територіальних громад району «Моє село найкраще». Кожен хто зайшов до районного будинку культури відчув атмосферу свята, щастя та радості.

Детальніше...
 
Попільнянському району - 90 років Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.09.2013

Попільнянський район утворено 7 березня 1923 року постановою «Про адміністративно-територіальний поділ Київщини» у складі Білоцерківської округи  і на той час він складався  з 16 сільських рад.

До складу Житомирської області район увійшов у вересні 1937 року.

Нині в районі налічується 48 населених пунктів: два селища та 46 сіл, які підпорядковані двом селищним і 30 сільським радам. Площа району – 1037 кв. км.

Детальніше...
 
Голова ОДА Сергій Рижук виступає за толерантні відносини між владою і ЗМІ Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.09.2013

17 вересня відбулася обласна нарада з редакторами районних та міськрайонних газет на тему: «Про висвітлення діяльності органів державної виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, розширення зв’язків з громадськістю та співпраця із засобами масової інформації». У нараді, організованій департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації, взяли участь голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Рижук, заступник голови облдержадміністрації Ярослав Долгих та голова обласної ради Йосип Запаловський.

 

Станом на 1 вересня поточного року головним управлінням юстиції в Житомирській області зареєстровано 382 друкованих засоби масової інформації, з яких постійно виходить 81, загальним тиражем 530414 примірників, а також спостерігається збільшення кількості електронних версій друкованих видань. Загалом на Житомирщині функціонує одна обласна та 25 районних і міськрайонних комунальних газет.

 

Детальніше...
 
Освоєння нової професії у зрілому віці - за державний кошт Надрукувати Надіслати електронною поштою
17.09.2013

Спрямовуючи свою діяльність на реалізацію соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, обласна влада приділяє належну увагу забезпеченню якісних умов життя населення незалежно від місця проживання.

 

Детальніше...
 
Обласна влада дбає про створення умов для фізичного виховання та спорту Надрукувати Надіслати електронною поштою
16.09.2013

Влада Житомирщини дбає про створення умов для фізичного виховання і спорту в усіх типах навчальних закладів, за місцем проживання та у місцях масового відпочинку населення.

 

Суттєвим елементом гармонійного виховання дитини є фізична культура і спорт. Незадовільне здоров’я школярів – надзвичайно актуальна проблема, яка стосується близько двох третин підлітків. Профілактика захворювань, у тому числі через заняття спортом, відіграє важливу роль. На цьому наголошує Президент України Віктор Янукович у своїх соціальних ініціативах, спрямованих на захист дітей.

 

Детальніше...
 
На сьомій паволоцькій толоці відкрито пам’ятник односельцям Надрукувати Надіслати електронною поштою
16.09.2013

13 вересня в селі Паволоч відбулася сьома козацько-мистецька толока - святкова подія для паволочан та всіх гостей, що завітали на святкування.

 

Як стверджує народна мудрість: «Без минулого – не буде майбутнього». Усвідомлюючи це, паволочани свято бережуть пам'ять про своїх предків, історію свого краю і передають її із покоління в покоління. Цьогорічне свято розпочалося з відкриття пам’ятника односельцям, закатованим фашистами в перші дні  Великої Вітчизняної війни. У відкритті пам’ятної стели взяли участь  голова районної державної адміністрації Ігор Погребенник та голова районної ради Микола Котелянець.

 

Детальніше...
 
Соціальний захист медичних працівників буде посилено Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.09.2013

Медична реформа спрямована на посилення соціального захисту медичних працівників, наголошує Президент України Віктор Янукович.

 

«Це мета, яку ми поставили перед собою, і ми будемо крок за кроком йти в напрямку збільшення заробітної плати медичних працівників, створення умов для їх роботи. Це буде принципом державної політики. Будемо забезпечувати і поступово виходити на високі європейські, світові стандарти», - сказав Віктор Янукович під час спілкування з представниками ЗМІ в Луцьку.

 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 Наступна > Кінець >>

Всього 2794 - 2800 з 3265
Вони захищали Україну
Курс валют НБУ
Курси валют на PROext
Погода в Попільні
Погода в Україні
Хто Online
Зараз на сайті: 1 гість
Лічильник
Експорт новин

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed