Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Державні сайти
Spacer Pic

Захищати, підтримувати, допомагати Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.02.2013

Виступ начальника управління праці та соціального захисту населення Прохорчука Ю.О. про хід виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича

Президент України В.Ф.Янукович і Уряд на чолі з М.Я.Азаровим з дня обрання постійно докладають зусиль до підвищення державних соціальних стандартів та гарантій.

 

Так, у 2010-2012 роках (порівняно з 2009 роком), при  підвищенні цін в середньому на 27,6 %, загальне збільшення розміру прожиткового мінімуму для основних соціальних і демографічних груп населення становило: для дітей віком до 6 років – на 60,5 %; для дітей віком від 6 до 18 років – на 59,8 %; для працездатних осіб – 61,0 %; для осіб, які втратили працездатність – 64,8 %.

Детальніше...
 
Перспективи розвитку економіки району Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.02.2013

Виступ в.о. начальника управління економіки Суботенко Л.В. про хід виконання Програми економічних реформ Президента України Віктора Януковича

Основні зусилля районної державної адміністрації спрямовані на зростання добробуту жителів району та соціально-економічний розвиток території.

 

Протягом трьох років в районі відновили та започаткували свою роботу одинадцять промислових підприємств: насіннєвий завод в селі Почуйки, Корнинський цукровий завод, Котлярський цегельний завод, піщаний кар’єр в селі Паволоч, Птахофабрика, підприємства по вирощуванню та виробництва м’яса курки ТОВ «Котлярська садиба та ТОВ «М’ясний край»,  інноваційні підприємства по виготовленю пілетів ТОВ «Корнинмаш» та ТОВ «Біодом», закінчує оформлення пакету документів та розпочинає свою діяльність ТОВ «Корнинський завод будматеріалів», після тривалої перерви відновлює свою роботу ПАТ «Попільннський спецкар’єр».

Детальніше...
 
Хлібна нива Попільнянщини стала ще щедрішою Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.02.2013

Виступ начальника управління агропромислового розвитку Кондратенко Н.П. про хід реалізації Програми економічних реформ Президента України Віктора Януковича

Сільськогосподарське виробництво району – одна з найефективніших галузей району. Всього в обробітку по всіх категоріях господарств району знаходиться 66,6 тис. га. В тому числі по сільськогосподарських підприємствах 55,8 тис. га.

 

В районі функціонує 14 велокотоварних сільськогосподарських підприємства та 56 фермерських господарств, у користуванні яких перебуває  4902 га сільськогосподарських угідь, з яких у приватній  власності  перебуває 215 га та у  постійному  користуванні 701 га.

Детальніше...
 
Виступ голови РДА І.Я. Погребенника з нагоди третьої річниці інавгурації Президента України Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.02.2013

Сьогодні, 25 лютого виповнюється три роки, як пост Глави держави посів Віктор Федорович Янукович. В  другому турі виборів його підтримали 12 мільйонів 481 тисяча 268 виборців (це 48,95%).  

 

На вибори Віктор Федорович йшов з чіткою програмою розвитку та  модернізації країни, яка мала назву “УКРАЇНА – ДЛЯ ЛЮДЕЙ!”

Детальніше...
 
Три роки утвердження України як успішної держави Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.02.2013

25 лютого з нагоди третьої річниці інавгурації Президента України Віктора Януковича у районній державній адміністрації пройшов день інформування населення, трудових колективів підприємств, установ та організацій району. Про здобутки останніх трьох років, результати реалізації реформ Президента України розповіли присутнім голова районної державної адміністрації Ігор Погребенник, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації.

 

Детальніше...
 
Про виконання бюджету району за 2012 рік Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.02.2013

Розрахунковими показниками МФУ на 2012 рік визначено: обсяг загального фонду бюджету 111436,9 тис.грн., в тому числі: доходів району 24907,9 тис.грн.; дотації 55274,7 тис.грн.; субвенції 31254,3 тис.грн.  Обсяг спеціального фонду – 4881,8 тис.грн.

 

Детальніше...
 
В районі відзначили 24-річницю виводу радянських військ з Афганістану Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.02.2013

15 лютого на території району відбулися заходи з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 24-тої річниці виведення радянських військ з республіки Афганістан.

У цей пам’ятний день в музеї воїнів-афганців відбулась зустріч учнів Попільнянської гімназії з учасниками бойових дій в Афганістані. Засвідчуючи свою повагу та віддаючи шану воїнам-афганцям району, заступник голови райдержадміністрації Василь Зарічний та Геннадій Лосовський, помічник народного депутата Анжеліки Лабунської, представники громадськості взяли участь у  зустрічі з учасниками бойових дій.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 Наступна > Кінець >>

Всього 2808 - 2814 з 3172
Вони захищали Україну
Курс валют НБУ
Курси валют на PROext
Погода в Попільні
Погода в Україні
Хто Online
Лічильник
Експорт новин

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed