Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Державні сайти
Spacer Pic

Виплата заробітної плати - на відповідальності роботодавців Надрукувати Надіслати електронною поштою
08.02.2013

Попільнянська  МДПІ нагадує, що згідно з Законом України “Про оплату праці” заробітна плата працівникам повинна виплачуватися регулярно у строки, не рідше двох разів на місяць з проміжком часу, що не перевищує 16 календарних днів та не пізніше семи днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата. У разі, якщо день виплати заробітної плати збігається з вихідним, святковим або неробочим днем, зарплата виплачується напередодні.

 

Детальніше...
 
Семінар з питань організації роботи з кризовими сім’ями Надрукувати Надіслати електронною поштою
05.02.2013

Виховання підростаючого покоління є найважливішим завданням і конституційним обов’язком батьків. Кожна сім'я прагне, аби діти виросли гідною зміною, наслідували найкращі людські риси, були добрими, чесними, працьовитим, щоб батьки могли гордитися ними, відчувати на старість опіку і турботу.

 

Але, на жаль, є окремі сім'ї, які нехтують батьківськими обов’язками, вихованням дітей практично не займаються в силу різних причин. І тоді діти залишаються практично незахищеними. До категорії таких сімей часто потрапляють багатодітні сім'ї, які найперше відчувають матеріальну скруту, малозабезпечені сім'ї, сім'ї, де є діти-інваліди, родини, де батьки неналежно виконують свої батьківські обов’язки, зловживають спиртними напоями чи ведуть аморальний спосіб життя. До категорії кризових сімей належать і сім'ї, в яких ростуть діти з девіантною поведінкою. Такі сім'ї потребують постійної уваги і контролю як з боку школи і органів місцевого самоврядування, так і структурних підрозділів райдержадміністрації, зокрема служби у справах дітей, відділу освіти, відділу у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації, районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, кримінальної виконавчої інспекції в районі.

 

Детальніше...
 
Фермери обрали нового лідера Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.02.2013

1 лютого  у залі засідань райдержадміністрації відбулась звітно-виборча конференція фермерів району. Аграрії заслухали звіт голови асоціації про роботу фермерських господарств в 2012 році та обрали нового лідера, а також визначили перспективи розвитку своїх господарств.

 

У конференції взяли участь голова районної державної адміністрації Ігор Погребенник, заступник голови районної ради Галина Іванча, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Наталія Кондратенко, голови фермерських господарств району.

Детальніше...
 
І держслужбовцям потрібна допомога Надрукувати Надіслати електронною поштою
31.01.2013

Протягом 2012 року до Нацдержслужби України та управлінь державної служби в областях надійшло майже 16 тисяч звернень громадян. Основну частину склали запити від державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування та пенсіонерів з числа державних службовців.

 

Детальніше...
 
Про подачу декларацій про майновий стан та доходи Надрукувати Надіслати електронною поштою
31.01.2013

Відповідно до вимог ст.177 Податкового кодексу України фізичні особи-підприємці повинні подавати до органу державної податкової служби (за місцем своєї податкової адреси) податкову декларацію про майновий стан і доходи за результатами календарного року протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року.

Детальніше...
 
Попільнянська МДПІ проводить практикуми по заповненню декларацій Надрукувати Надіслати електронною поштою
31.01.2013

З початку 2013 року в Попільнянській МДПІ для приватних підприємців було  проведено 2 практикуми, на яких розглядалися питання подання та складання податкової звітності з єдиного податку та орендної плати (плати за землю).

Детальніше...
 
Про упередження шахрайських дій Надрукувати Надіслати електронною поштою
31.01.2013

Відділ внутрішньої безпеки при ДПС у Житомирській області Управління внутрішньої безпеки ДПС України повідомляє, що у поточному році на території  Житомирської області спостерігається активізація вчинення шахрайських дій під видом працівників органів ДПС з метою протиправного заволодіння коштами суб'єктів господарської діяльності, зокрема вказані факти встановлено в м.Баранівка та смт Довбиш Баранівського району.

 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 Наступна > Кінець >>

Всього 2822 - 2828 з 3172
Вони захищали Україну
Курс валют НБУ
Курси валют на PROext
Погода в Попільні
Погода в Україні
Хто Online
Зараз на сайті: 1 гість
Лічильник
Експорт новин

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed