Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Проекти
Центр надання адміністративних послуг
Адміністративні послуги
Структура та графік роботи ЦНАП
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Перелік населених пунктів
Завантажити документ:
Державні сайти
 
Spacer Pic

Вітаємо керівника району з почесною нагородою Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.09.2012

 Президент України Віктор Янукович нагородив голову Попільнянської районної державної адміністрації Ігоря Погребенника орденом «За заслуги» IIІ ступеня. Відповідний указ Глава Держави підписав 20 вересня 2012 року.

 

Як зазначено в тексті Указу, нагороду присвоєно за вагомий особистий внесок у соціально-економічний, культурно-освітній розвиток Житомирської області, значні професійні здобутки, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 75-річчя утворення області.

 

Цим же указом Президент присвоїв почесне звання аслужений  працівник сільського господарства України" Дехтяру Олександру Івановичу - головному агрономові приватної агрофірми "Єрчики" Попільнянського району.

 
Щодо нормативно-правового регулювання процедури державної реєстрації речових прав на нерухоме майно Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.09.2012

Розвинений ринок  нерухомого  майна  є основою функціонування будь-якої економіки.  Оптимізація обігу  нерухомості  є  одним  із головних  завдань  держави в сфері економічної політики.  Провідне місце у цьому займає правове регулювання відносин,  пов'язаних  із державною  реєстрацією прав на нерухоме майно.  І тому на сьогодні одним із питань, яке потребує нагального вирішення є запровадження єдиної системи державної реєстрації речових прав на нерухоме майно (у тому числі і на  земельні  ділянки),  що  забезпечить  належний захист прав фізичних та юридичних осіб на нерухоме майно.

 

З 16 березня 2010 року  набрав чинності Закон України від 11.02.2010 № 1878-VІ «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та інших законодавчих актів України», яким передбачається створення єдиної системи державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

Детальніше...
 
Під час Шостої паволоцької толоки відкрито спортивний зал Надрукувати Надіслати електронною поштою
17.09.2012

  14 вересня в Паволочі було подвійне свято. Жителі цього населеного пункту відсвяткували Шосту паволоцьку толоку та урочисто відкрили відновлений спортивний зал. На свято до паволочан завітали керівники району, сільські та селищні голови, керівники сільськогосподарських підприємств, директори шкіл та представники козацтва.

Останнім часом у Паволочі, завдяки започаткованим козацько-мистецьким толокам, сталося чимало гарних змін. Під час першої толоки, що відбулась шість років тому, встановили пам’ятний знак козацькому містечку, другої – відновили козацьку криницю, третьої встановили пам’ятник Богдану Хмельницькому, котрий бував тут п’ять разів, четвертої встановили пам’ятний знак на місці страти паволоцького полковника Івана Поповича, котрого козаки називали Шрамом і який став головним героєм роману П.Куліша «Чорна рада».

Детальніше...
 
Визначено кращих підприємців Надрукувати Надіслати електронною поштою
03.09.2012

30 серпня делегація від району, яку очолив голова районної державної адміністрації Ігор Погребенник взяла участь в урочистих заходах з нагоди святкування Дня підприємця у м. Житомир.

Святкові заходи пройшли в актовій залі Житомирської державної телерадіокомпанїі.

Детальніше...
 
Завершується підготовка до нового навчального року Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.08.2012

Завершується літня пора, час відпусток і шкільних канікул та водночас пора активної підготовки до початку нового навчального року. 

 

За інформацією відділу освіти у всіх навчальних закладах району проведено поточні ремонти шкільних приміщень. Вартість виконаних робіт  210 тисяч гривень. Зокрема, здійснено капітальний ремонт даху шкільної  їдальні Корнинської загальноосвітньої школи  № 2  та частково відремонтовано дах Паволоцької школи, встановлено 48 металопластикових вікон в Ходорківській, Жовтневій, Лисівській, Миролюбівській школах.

Детальніше...
 
Премія Кабінету Міністрів у строківчанки Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.08.2012

З нагоди Дня молоді шістдесят  молодих людей з усіх куточків України отримали Премії Кабінету Міністрів за особливі досягнення молоді в розбудові України. Серед них була  і представниця нашого району – випускниця Строківської  школи Наталія Олійник. Дівчина отримала премію в номінації «За творчі досягнення».

Детальніше...
 
Виконання бюджету району за І півріччя 2012 року Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.08.2012

За I-е півріччя 2012 року до загального фонду зведеного бюджету  району надійшло доходів у сумі 59 843,9 тис. грн., що становить 102,6 % до плану звітного періоду та  49,6 % до  річних призначень.

З державного бюджету отримано трансфертів на загальну суму  43 543,9 тис. грн., з них: дотації вирівнювання - 27 246,8 тис. грн. (з них 4 176,5 тис. грн. перераховано з районного бюджету сільським та селищним бюджетам); додаткових дотацій в загальній сумі 238,6 тис. грн., в тому числі на: вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів  - 185,6 тис. грн.; покращення надання соціальних послуг найуразливішим верствам населення     45,4 тис. грн.; стимулювання місцевих органів влади за перевиконання річних розрахункових  обсягів податку на прибуток підприємств та акцизного податку  - 7,6 тис. грн.; субвенцій з державного бюджету в загальній сумі 16 058,5 тис. грн., з них на: виплату допомог сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям – 11 528,4 тис. грн.; надання пільг і субсидій населенню – 4 290,3 тис. грн.; на утримання дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,  грошового забезпечення батькам–вихователям і прийомним батькам за надання  соціальних послуг у дитячих будинках  сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом „гроші ходять за дитиною” –  177,1 тис. грн.; на придбання медикаментів для забезпечення швидкої медичної допомоги – 62,7 тис. грн.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 Наступна > Кінець >>

Всього 2836 - 2842 з 3113
Порядок надання житлових субсидій
Вони захищали Україну
Центр допомоги учасникам АТО
Випадкові фотографії
Ресторан
Ресторан "Версаль"
Пам’ятник жертвам голодомору
Пам’ятник жертвам голодомору
Опис: Пам’ятник жертвам голодомору 1932-1933 років в селі Строків. 2008 р.
Відкриття пам’ятного знаку жертвам голодомору
Відкриття пам’ятного знаку жертвам голодомору
Курс валют НБУ
Курси валют на PROext
Погода в Попільні
Погода в Україні
Хто Online
Лічильник
Експорт новин

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten