Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Державні сайти
Spacer Pic

Під час Ради регіонів Президент наголосив на ряді важливих питань Надрукувати Надіслати електронною поштою
17.10.2013

Віктор Янукович: Держава має забезпечити житлом дітей-сиріт, які досягли повноліття

 

Президент України Віктор Янукович вимагає від керівників центральних та місцевих органів влади розглянути питання забезпечення житлом дітей-сиріт, які досягли повноліття. «Ми з вами добре знаємо, що, коли ці діти виростають, їм нема де жити і де працювати. На цьому в них завершується життя. Про них нема кому подбати, крім держави. І цією програмою треба опікуватись уже сьогодні, тому що ця проблема існує сьогодні, а далі вона буде ще більше загострюватись, і нам її треба вирішувати», - сказав Президент під час виїзного засідання Ради регіонів у Борисполі.

 

Детальніше...
 
"Музика душі" лунула в стінах Житомирського музичного училища ім. В.Косенка Надрукувати Надіслати електронною поштою
17.10.2013

З 3 жовтня по 15 листопада на Житомирщині реалізовується відкритий молодіжний інформаційно-просвітницький мистецький проект «Молодь за здорове життя!» під девізом «Відповідальність починається з мене!». Проект ініційований обласним медичним центром здоров’я та спортивної медицини спільно з департаментом охорони здоров’я облдержадміністрації, департаментом сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, управлінням освіти і науки облдержадміністрації, управлінням культури облдержадміністрації, Житомирським музичним училищем ім. В.С. Косенка.

 

16 жовтня 2013 року у приміщенні Житомирського музичного училища ім. В.С. Косенка відкрили ІІ молодіжний інформаційно-просвітницький музично-мистецький фестиваль «Музика душі» (до Всесвітнього дня психічного здоров’я). Виступи учасників фестивалю – це приклад здорового способу життя без вживання енергетичних напоїв, алкогольної, тютюнової, наркотичної залежності для підлітків та молоді. Мета заходу - заохотити молодь займатись мистецтвом, творчістю, спортом, навчанням. В рамках заходу звучали музичні та пісенні класичні твори.

 

Детальніше...
 
В обласному соціальному гуртожитку відбувся День відкритих дверей Надрукувати Надіслати електронною поштою
17.10.2013

16 жовтня в комунальному закладі «Обласний соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування Житомирської обласної ради» відбувся День відкритих дверей. У цьому заході взяли участь директор закладу Оксана Куликівська, заступник директора Житомирського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді Лариса Теребей, мешканці гуртожитку та представники засобів масової інформації.

 

Про роботу обласного соціального гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, розповіла його директор Оксана Куликівська. Цей заклад розрахований на проживання в ньому 30 осіб і був відкритий у жовтні 2008 р. Загалом у його стінах знайшли собі притулок вже 112 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Головна мета функціонування соціального гуртожитку полягає в тому, аби адаптувати та підготувати таких дітей до самостійного життя. У ньому можуть перебувати особи до 23 років, але не довше трьох років. Після цього вони стають в чергу на отримання житла. Оксана Петрівна звернула увагу на те, що разом з дітьми вони складають перспективні плани, які дозволяють раціонально та продуктивно організувати їх дозвілля та відпочинок.

 

Детальніше...
 
День українського козацтва в Ходоркові Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.10.2013

14 жовтня в Ходоркові відбулися урочистості з нагоди Дня українського козацтва. У заході взяли участь голова райдержадміністрації Ігор Погребенник та заступник голови районної ради Галина Іванча.

 

Свято відбулося в центрі села поблизу пам’ятника гетьману України Івану Самойловичу, з ім’ям якого пов’язана козацька історія села.

Детальніше...
 
Завдання влади забезпечити умови для виховання дитини в сім’ї Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.10.2013

Про основні засади вдосконалення роботи соціальних служб шляхом повного охоплення соціальними послугами найуразливіших верств населення на щопонеділковій апаратній нараді під керівництвом голови райдержадміністрації Ігоря Погребенника поінформувала директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Надія Демидчук. 

«Президент України Віктор Янукович наголошує на принциповій важливості родинного виховання дітей, необхідності влаштування сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до сімейних форм виховання. З метою упередження кризових ситуацій у сім'ях сьогодні вдосконалюється робота соціальних служб», – підкреслила Надія Демидчук

Детальніше...
 
Оголошення про проведення конкурсу Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.10.2013

Попільнянська районна державна адміністрація  оголошує конкурс з визначення робочого органу для здійснення функцій з підготовки матеріалів для проведення конкурсів з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району.

Метою проведення конкурсу є  вибір на конкурсних засадах юридичної особи, яка спроможна забезпечувати належну підготовку матеріалів для проведення конкурсу з визначення перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування,  прийняття документів на конкурс, перевірки достовірності одержаної від перевізника-претендента інформації,  їх аналізу та оцінки відповідності конкурсних пропозицій перевізника - претендента умовам конкурсу,  підготовки паспортів автобусних маршрутів та матеріалів для подальшого встановлення відносин між організатором та автомобільним перевізником - переможцем конкурсу.

Детальніше...
 
Оголошення Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.10.2013

Районна державна адміністрація публікує розпорядження голови райдержадміністрації від 02.10.2013 №280 «Про затвердження Умов конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу», зареєстроване в районному управлінні юстиції 11.10.2013 за № 4/276.

 
<< Початок < Попередня 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 Наступна > Кінець >>

Всього 2836 - 2842 з 3329
Вони захищали Україну
Курс валют НБУ
Курси валют на PROext
Погода в Попільні
Погода в Україні
Хто Online
Лічильник
Експорт новин

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed