Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Державні сайти
Spacer Pic

Про передачу даних від РРО до органів податкової служби Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.01.2013

З 01 січня 2013 року для суб’єктів господарювання стає обов’язковим подання звітності про використання реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО) до органів державної податкової служби в електронному вигляді.

Детальніше...
 
Увага! Зимові канікули. Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.01.2013

Настав час довгоочікуваних зимових шкільних канікул. Щоб застерегти дітей від нещасних випадків на автошляхах, Державтоінспекцією постійно проводяться заходи, спрямовані на попередження загибелі та травмування дітей.

 

Протягом листопада – грудня працівники ДАІ спільно з освітянами провели в загальноосвітніх навчальних закладах «Єдині уроки» з безпеки руху для дітей, тематичні театралізовані уроки, зустрічі з батьками та педагогами.

Детальніше...
 
Вітання з Новим 2013 роком і Різдвом Христовим! Надрукувати Надіслати електронною поштою
28.12.2012

Шановні жителі Попільнянщини!

 

Щиро вітаємо Вас з Новим 2013 роком та Різдвом Христовим! Ці свята мають особливе значення для кожногоз нас, тому що пов’язані з новим відліком часу, вірою в здійснення мрій.

 

В останні дні року, що минає, ми традиційно згадуємо про його головні - особисті та сімейні - події, професійні успіхи, визначаємо перспективу та будуємо плани на майбутнє.

 

2012 рік не був для нас простим, але він став ще одним відчутним кроком в облаштуванні району, зміцненні позитивних тенденцій нашого буття. Ми разом шукали і знаходили потрібні шляхи, а тому досягли певних успіхів та перемог: стабільно розвивається економіка району, формується сприятливий інвестиційний клімат, напрацьовано базу для розв’язання наболілих соціальних проблем.

 

Все, чого вдалося досягти, є результатом нашої спільної наполегливої праці, адже всі позитивні зміни у житті району здійснюються за  Вашої безпосередньої участі та підтримки. Ми разом працювали для себе, для благополуччя своїх рідних і близьких, для розвитку і зміцнення рідної Попільнянщини. Вважаємо своєчасним та цілком доречним наприкінці  року від імені районної державної адміністрації, районної ради та від себе особисто подякувати Вам за це, а також сподіваємось на плідну подальшу співпрацю.

 

Нехай в році кожен буде успішним у справах, бо саме ці успіхи формують суспільний оптимізм, додають впевненості у завтрашньому дні. Сподіваємось, що 2013-ий рік стане для нас щедрим на цікаві плани та творчі успіхи, принесе нові перемоги, духовне оновлення та процвітання.

 

Дорогі земляки, бажаємо Вам справжнього новорічного свята з його казковістю, піднесенням, дитячою вірою у диво та щасливими усмішками рідних і друзів. Нехай наступаючий Новий рік буде багатим та щедрим на добро, а Різдвяна коляда радісною та веселою!

 

Голова райдержадміністрації   І.Я.Погребенник

 

Голова районної ради  М.Г.Котелянець

 
Міграційна служба готується до видачі біометричних паспортів Надрукувати Надіслати електронною поштою
26.12.2012

6 грудня 2012 року набрав чинності Закон України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус».

Відповідно до цього Закону в Україні розпочато процес поступового впровадження документів, що міститимуть безконтактний електронний носій із біометричними даними власника документу.

 

Детальніше...
 
Оновлення галузевого стандарту вищої освіти за спеціальністю "державна служба" Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.12.2012

Проведення реформи державної служби в контексті реалізації завдань Стратегії державної кадрової політики, затвердженої Указом Президента України від 01.02.2012 № 45/2012, сприятиме створенню в Україні професійної, політично нейтральної та ефективної державної служби, впровадженню системних змін та модернізації моделі державного управління в цілому.

 

Головне завдання Національного агентства України з питань державної служби у цьому полягає, перш за все, в організації процесу кардинальної модернізації стратегії професійного навчання та підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, запровадження нових ефективних форм навчання, розробки відповідних методичних рекомендацій тощо.
Детальніше...
 
Відтерміновано на рік набуття чинності ЗУ "Про державну службу" Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.12.2012

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державну службу» від 20 листопада 2012 року № 5483-VI дату набрання чинності зазначеним законом перенесено на один рік - до 1 січня 2014 року.

 

Відтермінування введення в дію Закону України «Про державну службу» пов’язане з необхідністю розробки нової редакції Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та синхронного й скоординованого введення в дію зазначених законів, які визначають принципи, правові та організаційні засади цих складових публічного управління, що забезпечить комплексну реалізацію адміністративної реформи, ініційовану Президентом України.

Детальніше...
 
Надсилайте декларацію про майновий стан та доходи через Інтренет Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.12.2012

З 1 січня 2013 року, відповідно до Податкового кодексу України, розпочинається кампанія декларування доходів за 2012 рік. Для зручності й покращення обслуговування підприємців та громадян Державна податкова служба України запроваджує сервіс “Заповнення декларації про майновий стан і доходи”, який дозволятиме заповнити декларацію на веб-порталі Державної податкової служби України (http://sts.gov.ua).

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 Наступна > Кінець >>

Всього 2843 - 2849 з 3172
Вони захищали Україну
Курс валют НБУ
Курси валют на PROext
Погода в Попільні
Погода в Україні
Хто Online
Лічильник
Експорт новин

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed