Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Державні сайти
Spacer Pic

Реформування галузі охорони здоров’я в районі Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.02.2013

Виступ начальника відділу охорони здоров’я Огнівчук Н.О. про хід виконання Програми економічних реформ Президента України Віктора Януковича

Галузь охорони здоров’я району задовольняє потреби жителів у наданні медичної допомоги. Із 48 населених пунктів району у 38 є медичні заклади, мережа яких  протягом останніх років залишається незмінною,  функціонує 150 круглодобових ліжок,  крім того –  96 ліжок денного стаціонару. На  базі  районної  поліклініки  створено  5    сімейних дільниць,  на  базі  Корнинської  міської  лікарні – 4, на яких працює  13 підготовлених сімейних лікарів.  

Детальніше...
 
Основні аспекти розвитку галузі культури району Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.02.2013

Виступ начальника відділу культури та туризму Чернухи О.В. про хід виконання Програми економічних реформ Президента України Віктора Януковича

Аналіз діяльності галузі культури району протягом трьох років свідчить про досягнення високих позитивних результатів і забезпечення динамічного зростання основних показників роботи. І недаремно, за підсумками роботи  галузь культури  району в числі перших в  області.

 

Слід зазначити, що на сьогоднішній день в районі повністю збережена існуюча мережа закладів культури району: 36 клубних закладів, 25 сільських будинки культури та 9 клубів, 36 публічних бібліотек та 32 сільські бібліотеки, дитяча музична школа,  3 «народні» історико-краєзнавчі музеї.

Детальніше...
 
Спортивна слава Попільнянщини Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.02.2013

Виступ начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Шарандака В.В. про хід виконання програми економічних реформ Президента України Віктора Януковича

Зробити спорт доступний кожному, незалежно від місця проживання, стану та віку та позитивно вплинути на здоров’я наших громадян – таке завдання ставить Президент України В.Ф. Янукович.

                   

Для реалізації поставлених завдань в районі діють "Районна комплексна програма розвитку фізичної культури та спорту на 2012-2016 роки" та Програма  "Спортивний майданчик" на 2010-2014 роки.

Детальніше...
 
Дитина, її права та інтереси - пріоритети роботи Президента Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.02.2013

Виступ начальника служби у справах дітей Шуляра В.М. про хід виконання соціальних ініціатив Президента України Віктра Януковича

Основним завданням державної політики щодо захисту прав дітей є запобігання соціальному сирітству та розвиток сімейних форм виховання.

 

Яких  же зрушень вдалося досягнути за останні роки. Якщо потягом 2010-2011 років стабільною була кількість дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і становила 127 таких дітей, то на початок поточного року їх кількість зменшилась до 121 дитини.  Щорічно  зменшується кількість виявлених дітей, які посиротіли з тих чи інших причин. Так,  у 2010 році виявлено та поставлено на облік 31 дитину, 2011- 14 дітей, 2012 – 14 дітей. Зменшилась кількість дітей, які виховуються в інтернатних закладах з 46 до 35 дітей. На 7,5 % збільшено кількість дітей, які влаштовані  в сімейні форми виховання. За два останні роки усиновлено 7 дітей: громадянами України – 1 дитина, іноземними громадянами - 6 дітей. 

Детальніше...
 
Захищати, підтримувати, допомагати Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.02.2013

Виступ начальника управління праці та соціального захисту населення Прохорчука Ю.О. про хід виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича

Президент України В.Ф.Янукович і Уряд на чолі з М.Я.Азаровим з дня обрання постійно докладають зусиль до підвищення державних соціальних стандартів та гарантій.

 

Так, у 2010-2012 роках (порівняно з 2009 роком), при  підвищенні цін в середньому на 27,6 %, загальне збільшення розміру прожиткового мінімуму для основних соціальних і демографічних груп населення становило: для дітей віком до 6 років – на 60,5 %; для дітей віком від 6 до 18 років – на 59,8 %; для працездатних осіб – 61,0 %; для осіб, які втратили працездатність – 64,8 %.

Детальніше...
 
Перспективи розвитку економіки району Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.02.2013

Виступ в.о. начальника управління економіки Суботенко Л.В. про хід виконання Програми економічних реформ Президента України Віктора Януковича

Основні зусилля районної державної адміністрації спрямовані на зростання добробуту жителів району та соціально-економічний розвиток території.

 

Протягом трьох років в районі відновили та започаткували свою роботу одинадцять промислових підприємств: насіннєвий завод в селі Почуйки, Корнинський цукровий завод, Котлярський цегельний завод, піщаний кар’єр в селі Паволоч, Птахофабрика, підприємства по вирощуванню та виробництва м’яса курки ТОВ «Котлярська садиба та ТОВ «М’ясний край»,  інноваційні підприємства по виготовленю пілетів ТОВ «Корнинмаш» та ТОВ «Біодом», закінчує оформлення пакету документів та розпочинає свою діяльність ТОВ «Корнинський завод будматеріалів», після тривалої перерви відновлює свою роботу ПАТ «Попільннський спецкар’єр».

Детальніше...
 
Хлібна нива Попільнянщини стала ще щедрішою Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.02.2013

Виступ начальника управління агропромислового розвитку Кондратенко Н.П. про хід реалізації Програми економічних реформ Президента України Віктора Януковича

Сільськогосподарське виробництво району – одна з найефективніших галузей району. Всього в обробітку по всіх категоріях господарств району знаходиться 66,6 тис. га. В тому числі по сільськогосподарських підприємствах 55,8 тис. га.

 

В районі функціонує 14 велокотоварних сільськогосподарських підприємства та 56 фермерських господарств, у користуванні яких перебуває  4902 га сільськогосподарських угідь, з яких у приватній  власності  перебуває 215 га та у  постійному  користуванні 701 га.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 Наступна > Кінець >>

Всього 2857 - 2863 з 3225
Вони захищали Україну
Курс валют НБУ
Курси валют на PROext
Погода в Попільні
Погода в Україні
Хто Online
Лічильник
Експорт новин

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed