Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Проекти
Центр надання адміністративних послуг
Адміністративні послуги
Структура та графік роботи ЦНАП
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Перелік населених пунктів
Завантажити документ:
Державні сайти
 
Spacer Pic

Проекти розпорядженнь голови райдержадміністрації щодо зайнятості населення на 2011 рік Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.12.2010

Районна державна адміністрації пропонує на ваш розгляд проект розпорядження голови районної державної адміністрації Про додаткові гарантії зайнятості для окремих категорій громадян на 2011 рік та проект розпорядження голови районної державної адміністрації Про організацію оплачуваних громадських робіт в районі для тимчасової зайнятості населення на 2011 рік.

Аналіз регуляторного впливу розпорядження  голови Попільнянської районної державної адміністрації  “Про   організацію оплачуваних громадських робіт в районі для тимчасової зайнятості населення на 2011 рік”.

Аналіз регуляторного впливу проекту розпорядження голови Попільнянської районної державної адміністрації  "Про додаткові гарантії зайнятості для окремих категорій населення на 2011 рік".

 
Шановні працівники, ветерани та дописувачі газети "Перемога"! Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.12.2010

Сердечно вітаю вас із 80-річчям від дня виходу першого номера районної газети «Перемога».       

Місцеве видання завжди має особливу популярність. Бо воно віддзеркалює життя рідного краю, пише про людей, яких знаєш, про поселення,- де бував, про трудові колективи, робота яких завжди на видноті, про проблеми району та його територіальних громад, бо воно — своє. 

Народившись 1930 року, газета була зі своїм читачем і в тривожні, і в радісні часи, на її сторінках яскраво відображалися практично всі події, які відбувалися в районі - від важких післяреволюційних років і до нинішніх днів.  Кілька поколінь виросли разом з газетою, дізнаючись з її сторінок про найважливіші події в житті краю. Вона виступає провідником державницької політики, є своєрідним засобом спілкування районних владних структур і читацького загалу та відображає життєву позицію усього населення Попільнянщини.  

Нинішній редакційний колектив „Перемоги“ гідно наслідує і збагачує кращі традиції газетярів минулих літ. Хочеться відмітити професіоналізм журналістів та  побажати подальших творчих успіхів і наснаги у щоденній копіткій роботі. Соціально-економічна і політична ситуація, умови, в яких живе наше суспільство, й надалі вимагають від вас великої журналістської пильності, чіткої громадянської позиції, мужності і самовідданості. Не сумніваюсь, що ви успішно витримаєте цей екзамен. Завжди зі своїх сторінок несіть читачам правду, будьте об'єктивними і принциповими та й надалі примножуйте  авторитет і популярність районної газети. 

 Щиро зичу усім міцного здоров'я, великого щастя, творчої наснаги, щедрих врожаїв на журналістській ниві, достатку і завжди гарного настрою. А „Перемога“ нехай завжди буде надійним другом і порадником читачів та має якомога більше своїх шанувальників.

Голова районної державної адміністрації                                                                                                       І.Я. Погребенник

 
Відбулася колегія райдержадміністрації Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.12.2010

23 грудня відбулося засідання колегії районної державної адміністрації. В засіданні колегії взяли участь керівники відділів, управлінь райдержадміністрації, районних служб, окремих установ, члени колегії. 

На розгляд членів колегії виносились питання : про роботу управління агропромислового розвитку з питань контролю організації  зимівлі тваринництва в агропромислових підприємствах району та проект районного бюджету на 2011 рік.

Детальніше...
 
Газифікацію району завершено Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.12.2010
  21 грудня урочисто запалено газовий факел в селі Лучин. Лучин - 43 село району, у якому запалав „блакитний” вогник.   Сьогодні газ підведено до 102 будинків. 

 

 

До лучинців на свято прибули керівники області і району, представники засобів масової інформації,, газові підрядники. Це, зокрема, голова обласної державної адміністрації Сергій Рижук, голова районної державної адміністрації Ігор Погребенник, голова районної ради Микола Котелянець, директор управління  експлуатації газового господарства Іван Пилипчук.  

Детальніше...
 
Щасливої дороги, юні пасажири ! Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.12.2010

Нещодавно районний відділ освіти отримав ще один шкільний автобус. Його отримано завдяки  реалізації спільного проекту Міністерства освіти та науки України та Світового банку «Рівний доступ до якісної освіти».

 

Метою проекту є забезпечення громадянам України доступу до якісної освіти шляхом удосконалення системи загальної середньої освіти, поліпшення рівня її ефективності та управління в сільській місцевості.

 

Детальніше...
 
Свято до дня Святого Миколая Надрукувати Надіслати електронною поштою
17.12.2010

 У грудні 2010 року Україна відзначає дві «благодійні» дати – День добродійника (12 грудня) і День Святого Миколая (19 грудня).

Сьогодні в районному будинку культури відбулося святкове театралізоване дійство для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування з нагоди Дня Святого Миколая.  Художній колектив районного будинку культури підготував для дітей веселу святкову казку, місцеві підприємці пригостили дітей солодощами, а районна державна адміністрація та районна рада підготували та вручили дітям подарунки до новорічних свят.

Детальніше...
 
Радились підприємці Надрукувати Надіслати електронною поштою
16.12.2010
15 грудня відбулося спільне засідання рад підприємців з питань торгівлі, з питань діяльності на ринках, з права та бухгалтерського обліку та транспорту. В роботі засідання взяли участь голова державної адміністрації Погребенник І.Я., заступник голови райдержадміністрації Пиндич О.І., начальник управління економіки Підлужна Т.І., заступник начальника управління Пенсійного фонду  Ільченко Т.М., начальник відділу оподаткування фізичних осіб Державної податкової інспекції Шайдюк Г.І, голова Попільнянської селищної ради Ковальчук В.Ю., підприємці. 

 

На розгляд присутніх були винесені питання податкового кодексу та спрощеної системи оподаткування, нарахування та сплати страхових внесків до Пенсійного фонду України підприємцями, що працюють на спрощеній системі оподаткування з 1 липня 2010 року, порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове  державне соціальне страхування з 1 січня 2011 року, нарахування та сплата єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, впорядкування торгівлі та розміщення малих архітектурних форм в смт. Попільня.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 Наступна > Кінець >>

Всього 2864 - 2870 з 3009
Порядок надання житлових субсидій
Вони захищали Україну
Центр допомоги учасникам АТО
Випадкові фотографії
Попільнянське хлібоприймальне підприємство
Попільнянське хлібоприймальне підприємство
Поминальний православний хрест
Поминальний православний хрест
Опис: Поминальний православний хрест на місці масових захоронень жертв голодомору 1932-1933 років в селі Макарівка.
Корнинське водосховище
Корнинське водосховище
Курс валют НБУ
Курси валют на PROext
Погода в Попільні
Погода в Україні
Хто Online
Лічильник
Експорт новин

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten