Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Перелік населених пунктів
Завантажити документ:
Державні сайти
 
Spacer Pic

Щодо нормативно-правового регулювання процедури державної реєстрації речових прав на нерухоме майно Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.09.2012

Розвинений ринок  нерухомого  майна  є основою функціонування будь-якої економіки.  Оптимізація обігу  нерухомості  є  одним  із головних  завдань  держави в сфері економічної політики.  Провідне місце у цьому займає правове регулювання відносин,  пов'язаних  із державною  реєстрацією прав на нерухоме майно.  І тому на сьогодні одним із питань, яке потребує нагального вирішення є запровадження єдиної системи державної реєстрації речових прав на нерухоме майно (у тому числі і на  земельні  ділянки),  що  забезпечить  належний захист прав фізичних та юридичних осіб на нерухоме майно.

 

З 16 березня 2010 року  набрав чинності Закон України від 11.02.2010 № 1878-VІ «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та інших законодавчих актів України», яким передбачається створення єдиної системи державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

Детальніше...
 
Під час Шостої паволоцької толоки відкрито спортивний зал Надрукувати Надіслати електронною поштою
17.09.2012

  14 вересня в Паволочі було подвійне свято. Жителі цього населеного пункту відсвяткували Шосту паволоцьку толоку та урочисто відкрили відновлений спортивний зал. На свято до паволочан завітали керівники району, сільські та селищні голови, керівники сільськогосподарських підприємств, директори шкіл та представники козацтва.

Останнім часом у Паволочі, завдяки започаткованим козацько-мистецьким толокам, сталося чимало гарних змін. Під час першої толоки, що відбулась шість років тому, встановили пам’ятний знак козацькому містечку, другої – відновили козацьку криницю, третьої встановили пам’ятник Богдану Хмельницькому, котрий бував тут п’ять разів, четвертої встановили пам’ятний знак на місці страти паволоцького полковника Івана Поповича, котрого козаки називали Шрамом і який став головним героєм роману П.Куліша «Чорна рада».

Детальніше...
 
Визначено кращих підприємців Надрукувати Надіслати електронною поштою
03.09.2012

30 серпня делегація від району, яку очолив голова районної державної адміністрації Ігор Погребенник взяла участь в урочистих заходах з нагоди святкування Дня підприємця у м. Житомир.

Святкові заходи пройшли в актовій залі Житомирської державної телерадіокомпанїі.

Детальніше...
 
Завершується підготовка до нового навчального року Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.08.2012

Завершується літня пора, час відпусток і шкільних канікул та водночас пора активної підготовки до початку нового навчального року. 

 

За інформацією відділу освіти у всіх навчальних закладах району проведено поточні ремонти шкільних приміщень. Вартість виконаних робіт  210 тисяч гривень. Зокрема, здійснено капітальний ремонт даху шкільної  їдальні Корнинської загальноосвітньої школи  № 2  та частково відремонтовано дах Паволоцької школи, встановлено 48 металопластикових вікон в Ходорківській, Жовтневій, Лисівській, Миролюбівській школах.

Детальніше...
 
Премія Кабінету Міністрів у строківчанки Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.08.2012

З нагоди Дня молоді шістдесят  молодих людей з усіх куточків України отримали Премії Кабінету Міністрів за особливі досягнення молоді в розбудові України. Серед них була  і представниця нашого району – випускниця Строківської  школи Наталія Олійник. Дівчина отримала премію в номінації «За творчі досягнення».

Детальніше...
 
Виконання бюджету району за І півріччя 2012 року Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.08.2012

За I-е півріччя 2012 року до загального фонду зведеного бюджету  району надійшло доходів у сумі 59 843,9 тис. грн., що становить 102,6 % до плану звітного періоду та  49,6 % до  річних призначень.

З державного бюджету отримано трансфертів на загальну суму  43 543,9 тис. грн., з них: дотації вирівнювання - 27 246,8 тис. грн. (з них 4 176,5 тис. грн. перераховано з районного бюджету сільським та селищним бюджетам); додаткових дотацій в загальній сумі 238,6 тис. грн., в тому числі на: вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів  - 185,6 тис. грн.; покращення надання соціальних послуг найуразливішим верствам населення     45,4 тис. грн.; стимулювання місцевих органів влади за перевиконання річних розрахункових  обсягів податку на прибуток підприємств та акцизного податку  - 7,6 тис. грн.; субвенцій з державного бюджету в загальній сумі 16 058,5 тис. грн., з них на: виплату допомог сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям – 11 528,4 тис. грн.; надання пільг і субсидій населенню – 4 290,3 тис. грн.; на утримання дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,  грошового забезпечення батькам–вихователям і прийомним батькам за надання  соціальних послуг у дитячих будинках  сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом „гроші ходять за дитиною” –  177,1 тис. грн.; на придбання медикаментів для забезпечення швидкої медичної допомоги – 62,7 тис. грн.

Детальніше...
 
Відбулось чергове засідання колегії РДА Надрукувати Надіслати електронною поштою
31.07.2012

31 липня відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністраці, яке провів голова адміністрації Ігор Погребенник. У ньому взяли участь голова районної ради Микола Котелянець, члени колегії, сільські голови, керівники структурних підрозділів РДА.

Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку та бюджету району за І півріччя 2012 року  доповіла начальник управління економіки Тетяна Підлужна. Доповідач детально зупинилась на тенденціях економічного і соціального розвитку району та виділила ряд проблемних питань, вирішення яких потребує особливої уваги.

 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 Наступна > Кінець >>

Всього 2878 - 2884 з 3154
Порядок надання житлових субсидій
Вони захищали Україну
Центр допомоги учасникам АТО
Випадкові фотографії
Корнинське водосховище
Корнинське водосховище
Поминальний православний хрест
Поминальний православний хрест
Опис: Поминальний православний хрест на місці масових захоронень жертв голодомору 1932-1933 років в селі Макарівка.
Православні поминальні хрести
Православні поминальні хрести
Опис: Православні поминальні хрести жертвам голодомору на двох кладовищах в селі Паволоч. (2004 – 2006 р.р.)
Курс валют НБУ
Курси валют на PROext
Погода в Попільні
Погода в Україні
Хто Online
Зараз на сайті: 8 гостей
Лічильник
Експорт новин

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed