Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Проекти
Центр надання адміністративних послуг
Адміністративні послуги
Структура та графік роботи ЦНАП
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Перелік населених пунктів
Завантажити документ:
Державні сайти
 
Spacer Pic

Щасливої дороги, юні пасажири ! Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.12.2010

Нещодавно районний відділ освіти отримав ще один шкільний автобус. Його отримано завдяки  реалізації спільного проекту Міністерства освіти та науки України та Світового банку «Рівний доступ до якісної освіти».

 

Метою проекту є забезпечення громадянам України доступу до якісної освіти шляхом удосконалення системи загальної середньої освіти, поліпшення рівня її ефективності та управління в сільській місцевості.

 

Детальніше...
 
Свято до дня Святого Миколая Надрукувати Надіслати електронною поштою
17.12.2010

 У грудні 2010 року Україна відзначає дві «благодійні» дати – День добродійника (12 грудня) і День Святого Миколая (19 грудня).

Сьогодні в районному будинку культури відбулося святкове театралізоване дійство для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування з нагоди Дня Святого Миколая.  Художній колектив районного будинку культури підготував для дітей веселу святкову казку, місцеві підприємці пригостили дітей солодощами, а районна державна адміністрація та районна рада підготували та вручили дітям подарунки до новорічних свят.

Детальніше...
 
Радились підприємці Надрукувати Надіслати електронною поштою
16.12.2010
15 грудня відбулося спільне засідання рад підприємців з питань торгівлі, з питань діяльності на ринках, з права та бухгалтерського обліку та транспорту. В роботі засідання взяли участь голова державної адміністрації Погребенник І.Я., заступник голови райдержадміністрації Пиндич О.І., начальник управління економіки Підлужна Т.І., заступник начальника управління Пенсійного фонду  Ільченко Т.М., начальник відділу оподаткування фізичних осіб Державної податкової інспекції Шайдюк Г.І, голова Попільнянської селищної ради Ковальчук В.Ю., підприємці. 

 

На розгляд присутніх були винесені питання податкового кодексу та спрощеної системи оподаткування, нарахування та сплати страхових внесків до Пенсійного фонду України підприємцями, що працюють на спрощеній системі оподаткування з 1 липня 2010 року, порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове  державне соціальне страхування з 1 січня 2011 року, нарахування та сплата єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, впорядкування торгівлі та розміщення малих архітектурних форм в смт. Попільня.

Детальніше...
 
Ідемо до людей і працюємо разом Надрукувати Надіслати електронною поштою
10.12.2010

9 грудня голова районної державної адміністрації І.Я. Погребенник взяв участь в роботі звітної конференції спілки фермерів та приватних землевласників району, на якій підведено підсумки роботи за 2010 рік.  

Передусім, Ігор Ярославович розповів присутнім про головні завдання, які стоять перед керівництвом району на 2011 рік і наступні роки, а це розвиток  тваринництва, створення ринків агропродукції і  овочесховищ та забезпечення адаптації аграрного сектору економіки району до вимог сьогодення. Також він зазначив, що Попільнянський район один з передових в області щодо розвитку сільського господарства і наші виробники отримали в цьому році найвищі врожаї зернових та мають найвищі надої від корів  та   повідомив, що районна державна адміністрація планує створити на території району аграрний технопарк, основою для якого стане  будівництво холодильно-складського комплексу для довгострокового зберігання овочів та фруктів.  

Детальніше...
 
Презентація інвестиційного проекту Надрукувати Надіслати електронною поштою
03.12.2010

 2 грудня голова районної державної адміністрації І.Я. Погребенник провів нараду „Презентація інвестиційного проекту холодильно-складського комплексу». Реалізувати інвестиційний проект на території району запропонував приватний підприємець Мельник О.М. На нараду були запрошені керівники сільськогосподарських та фермерських підприємств району.

 

Метою інвестиційного проекту є будівництво в районі до 2012 року сучасного холодильно-складського приміщення для довгострокового зберігання овочів.
Детальніше...
 
Голова райдержадміністрації провів зустріч за "круглим столом" Надрукувати Надіслати електронною поштою
03.12.2010

1 грудня голова районної державної адміністрації І.Я. Погребенник провів засідання за круглим столом з керівниками промислових підприємств району. Темою обговорення була Програма соціально-економічного розвитку району на 2011 рік. 

На порядок денний були винесені питання реалізації планів виробництва промислової продукції в 2010 році, перспективи розвитку виробництва  у 2011 році та особлива увага приділялася можливостям впровадження енергозберігаючих технологій.

Детальніше...
 
Районна профілактична акція "Єхо" Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.12.2010
Районний центр соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді з 1 листопада по 1 грудня 2010 року проводив профілактичну акцію «Ехо», яка спрямована на запобігання негативних явищ у дитячому та молодіжному середовищі.

В ході проведення акції працівники центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді застосовували цікаві форми соціальної роботи.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 Наступна > Кінець >>

Всього 2920 - 2926 з 3061
Порядок надання житлових субсидій
Вони захищали Україну
Центр допомоги учасникам АТО
Випадкові фотографії
Відкриття пам’ятного знаку жертвам голодомору
Відкриття пам’ятного знаку жертвам голодомору
Курган Скорботи в селі Криве
Курган Скорботи в селі Криве
Опис: Курган Скорботи по жертвам голодомору 1932-1933 років в селі Криве. 2003 рік
Попільнянська гімназія №1
Попільнянська гімназія №1
Курс валют НБУ
Курси валют на PROext
Погода в Попільні
Погода в Україні
Хто Online
Лічильник
Експорт новин

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten