Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Проекти
Центр надання адміністративних послуг
Адміністративні послуги
Структура та графік роботи ЦНАП
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Перелік населених пунктів
Завантажити документ:
Державні сайти
 
Spacer Pic

"Ні єдиного шансу СНІДу !" Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.12.2010

1 грудня в Андрушківській загальноосвітній школі для волонтерів та учнів проведено тренінгові заняття  на тему "Ні єдиного шансу Сніду!", присвячене Всесвітньому Дню боротьби зі СНІДОм. 

Заняття проводили спеціаліст  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей  та молоді К.В. Мунтян та спеціаліст Центру становлення особистості "Воскресіння та життя" Є. О. Моїсеєв.

 
Детальніше...
 
1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.12.2010

Сьогодні відзначається Міжнародний день боротьби зі СНІДом. За оцінками міжнародних організацій, Україна має найгострішу епідеміологічну ситуацію з ВІЛ /СНІД у Європі й серед країн СНД. Станом на початок 2010 року в державі проживало 360 тис. ВІЛ-інфікованих людей. Понад 77% серед ВІЛ-позитивних - це українці працездатного віку (15-49 років).

 

Житомирська область належить до регіонів з середньої поширюваністю ВІЛ/СНІДу. Так, на 01.11.2010 року у Житомирській області, починаючи з 1995 р., виявлено – 5649 серопозитивних або потенційно інфікованих осіб (мають позитивний результат обстеження на ВІЛ). Перебувають на обліку з діагнозом ВІЛ-інфекція 2740 осіб. Захворіло на СНІД 639, а померли від СНІДу 354 жителі області.

 

В районі з 1997 року зареєстровано 61 ВІЛ-інфікований, з них 11 дітей народжено  ВІЛ-інфікованими матерями. Епідемічний процес в районі продовжує зростати : в 2009 році було зареєстровано 23 ВІЛ-інфікованих, за 9 місяців 2010 року – 25 .

 

Детальніше...
 
Оголошення Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.12.2010

Відповідно до Положення про формування кадрового резерву для державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.01 №199, районна державна адміністрація оголошує конкурс для зарахування до кадрового резерву на посаду голови районної державної адміністрації.

Вимоги до претендентів: громадянство України, вільне володіння державною мовою, освіта повна вища, стаж державної служби чи служби в органах місцевого самоврядування не менше п’яти років, займають або займали посади державних службовців чи посадових осіб місцевого самоврядування не нижче п’ятої категорії посад або мають стаж роботи не менш як п’ять років на посадах керівників державних підприємств, установ та організацій, їх заступників.

Проведення конкурсу здійснюється у формі співбесіди.

Особи, які відповідають основним вимогам та бажають взяти участь у конкурсі подають такі документи: заяву про участь у конкурсі, заповнену особову картку (форма П-2ДС), копію першої та другої сторінок паспорта громадянина України, фотокартку розміром 4х6 см.

Конкурс відбудеться 4 січня 2011 року.

Додаткова інформація щодо умов, дати, місця та часу проведення конкурсу надається кадровою службою райдержадміністрації за телефоном (04137) 2-55-31, 2-55-58.                 

Документи приймаються  за адресою: смт Попільня вул. Б. Хмельницького, 7 райдержадміністрація

 
На засіданні колегії райдержадміністрації Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.12.2010

29 жовтня відбулося засідання колегії районної державної адміністрації. В засіданні колегії взяли участь керівники відділів, управлінь райдержадміністрації, районних служб, окремих установ, члени колегії.

На розгляд членів колегії виносились питання : про стан сплати страхових внесків підприємствами та організаціями та про хід виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 08.09.10 № 861 "Про впорядкування окремих питань щодо впровадження спрощеного порядку призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива".

Детальніше...
 
Ми пам’ятаємо Надрукувати Надіслати електронною поштою
29.11.2010

  26-27  листопада в районі пройшли жалобні заходи, загальнонаціональна хвилина мовчання та акція «Запали свічку пам’яті», які присвячені пам’яті мільйонів жертв Голодомору 1932-1933 років.

В селищі Попільня біля пам’ятного знака жертвам голодомору та політичних репресій проведено акцію «Запали свічку пам’яті».

Згадати всіх, хто загинув  в страшні роки голодомору прийшли голова районної ради М.Г. Котелянець, заступник голови райдержадміністрації О.О. Можарівський
, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, представники організацій та установ району, громадськість.

Учасники акції вшанували пам’ять померлих від голоду хвилиною мовчання, поклали до підніжжя пам’ятника квіти та запалили свічки за душі тих, кого забрав Великий Голод 77 років тому. 

Вічна їм пам’ять! 

Ми не забули. Ми пам’ятаємо.

 
День працівників сільського господарства Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.11.2010

18 листопада в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства.   Працівників сільського господарства вітав голова районної державної адміністрації І.Я. Погребенник, який наголосив, що аграрний сектор економіки складає основу життєдіяльності держави та добробуту її громадян, і завдяки трудівникам в кожній оселі є хліб і до хліба. 

Голова районної державної адміністрації І.Я Погребенник та присутні привітали керівника сільськогосподарського товариства «Олімп-агро» І.І. Пейчева  з присвоєнням почесного звання «Заслужений працівник сільського господарства України».

Детальніше...
 
Обрано голову районної ради Надрукувати Надіслати електронною поштою
17.11.2010

16 листопада відбулася перша сесія Попільнянської районної ради VI скликання.

На сесії голова територіальної виборчої комісії Н.В. Олійник оголосила результати виборів та список 64 депутатів районної ради, які обрані від 6 політичних партій: Партії  регіонів,  ВО «Батьківщини», Народної  парті  України, Фронту  змін, Сильної  України Соціалістичної партії України.

За підсумками таємного голосування головою районної ради обрано Котелянця Миколу Григоровича (Партія регіонів). За нього віддали свої голоси 38  депутатів. До обрання  головою районної ради він обіймав посаду першого заступника голови районної державної адміністрації.

Заступником голови районної ради - обрано Іванчу Галину Степанівну  (Народна партія), за яку проголосували 42  депутати. Вона до обрання  на дану посаду була начальником відділу статистики в Попільнянському районі.

Також рішенням сесії було створено 4 постійних комісії районної ради. 

Голова районної державної адміністрації І.Я. Погребенник привітав новообраних голову та заступника  районної ради та побажав їм успіхів у подальшій роботі. 

 
<< Початок < Попередня 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 Наступна > Кінець >>

Всього 2927 - 2933 з 3061
Порядок надання житлових субсидій
Вони захищали Україну
Центр допомоги учасникам АТО
Випадкові фотографії
Загальний вигляд музейної експозиції
Загальний вигляд музейної експозиції
Опис: Загальний вигляд музейної експозиції присвяченої пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років в «народному» громадському історико-краєзнавчому музею села Кривого.
Відкриття пам’ятного знаку жертвам голодомору
Відкриття пам’ятного знаку жертвам голодомору
Попільнянська гімназія №1
Попільнянська гімназія №1
Курс валют НБУ
Курси валют на PROext
Погода в Попільні
Погода в Україні
Хто Online
Лічильник
Експорт новин

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten