Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Державні сайти
Spacer Pic

Новий закон "Про громадські об’єднання" Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.01.2013

З 1 січня 2013 року набрав чинності Закон України «Про громадські об’єднання», прийнятий Верховною Радою України 22 березня 2012 року, який поширюється на суспільні відносини у сфері утворення, реєстрації, діяльності та припинення діяльності громадських об’єднань в Україні, з цього ж дня втратив чинність Закон України «Про об’єднання громадян» № 2460-XII від 16.06.1992р.

 

Основні новації Закону покликані створити безперешкодні умови для розбудови активного громадянського суспільства в державі.

 

Детальніше...
 
Про сплату податку при продажу транспорту Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.01.2013

З 1 січня 2013 року до Податкового кодексу України (далі- Кодекс) внесено зміни щодо порядку оподаткування операцій з продажу або обміну об’єктів рухомого майна.

 

Відповідно до ст.173.1 Кодексу дохід платника податку від продажу (обміну) об'єкта рухомого майна протягом звітного податкового року оподатковується за ставкою, визначеною в пункті 167.2 статті 167 цього Кодексу, тобто 5%.

 

Детальніше...
 
Порядок проведення фактичних перевірок органами державної податкової служби Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.01.2013

Попільнянська міжрайонна державна податкова інспекція повідомляє, що відповідно до вимог статей 75, 80 та 81 Податкового кодексу України від 02.12.2010р. №2755-VI (із змінами та доповненнями)  органи державної податкової служби мають право проводити фактичні перевірки.

 

Детальніше...
 
Декларування - 2013 Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.01.2013

Попільнянська міжрайонна державна податкова інспекція нагадує, що 1 січня 2013 року розпочалася кампанія декларування доходів громадян.

 

Обов’язкове подання декларацій передбачено для фізичних осіб, які одержали в минулому році доходи від надання майна  в оренду іншим громадянам, у вигляді спадщини, дарунків, іноземні доходи, прибутки від продажу акцій та корпоративних прав; доходи, отримані від двох та більш податкових агентів, якщо їх загальний розмір перевищує 120 мінімальних заробітних плат, а також інші доходи, з яких протягом 2012 року податок не утримувався.

 

Детальніше...
 
Правила виклику бригад швидкої медичної допомоги Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.01.2013

З 1 січня 2012 року набув чинності Закон України «Про екстрену медичну допомогу», яким запроваджено нові правила виклику бригад швидкої медичної допомоги.

 

Виклик Бригади здійснюється з будь-якого телефону набором номера виклику екстрених служб по всій території України або при особистому зверненні громадян до підрозділу швидкої медичної допомоги.

 

Детальніше...
 
Вітання з нагоди Дня Соборності та Свободи України Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.01.2013
 

Шановні попільнянці !

 

Вітаємо вас з Днем Соборності та Свободи України!

 

Дев’яносто чотири роки тому, 22 січня 1919 року, у Києві було урочисто проголошено Акт злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки. З цієї нагоди започатковане державне свято – День Соборності і Свободи України.

 

Єдність і воля – саме ці два начала визначають шляхи розвитку нашої держави. За їх утвердження боролися кращі сини українського народу, даючи неповторні приклади любові до Вітчизни і саможертовності. На цих прикладах ми повинні виховувати наших дітей, прищеплювати їм справедливу гордість за свою країну. А для того, щоб Україною пишалися, потрібно ще багато зусиль, багато праці, багато віри.

 

Сьогодні Президент, Уряд, регіональна влада працюють над тим, аби наша держава була багатою економічно і духовно, залишалася єдиною і неділимою територіально. Лише спільними зусиллями ми здатні зробити Соборну Україну – економічно могутню державу, в якій кожен громадянин почуватиме себе захищено і впевнено.

 

Бажаємо вам наснаги на добрі справи, які принесуть нашій державі справжній розквіт. Хай доля буде прихильною до України і до кожного з вас!

 

Голова райдержадміністрації І.Я.Погребенник

Голова районної ради М.Г.Котелянець

 
Питання захисту прав дітей на контролі Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.01.2013

11 січня відбулась нарада з питань захисту прав дітей. В нараді взяли участь голова райдержадміністрації Ігор Погребенник, голова районної ради Микола Котелянець, заступник голови райдержадміністрації Василь Зарічний, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські та селищні голови, голови громадських комісій у справах дітей при виконкомах сільських та селищних рад, директори, практичні психологи, соціальні педагоги шкіл району, фахівці із соціальної роботи.

Захист прав дитини - проблема багатовимірна. Вона охоплює низку різних аспектів. Це питання якісної освіти, повноцінного сімейного виховання, належного фізичного і духовного розвитку, забезпечення житлом, оздоровлення і ще багато іншого. Саме тому до порядку денного наради були включені наступні питання: «Про роботу  з сім’ями, які  потрапили в складні сімейні обставини та здійснення соціального супроводу даної категорії сімей», «Про роботу загальноосвітніх шкіл району з учнями, які проживають у функціонально неспроможних сім’ях», «Про стан виконання Закону України «Про попередження насильства в сім’ї», оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2012 року», «Аналіз стану роботи з дітьми сиротами, дітьми позбавленими батьківського піклування, та дітьми, які потрапили в складні життєві обставини».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 Наступна > Кінець >>

Всього 2927 - 2933 з 3266
Вони захищали Україну
Курс валют НБУ
Курси валют на PROext
Погода в Попільні
Погода в Україні
Хто Online
Лічильник
Експорт новин

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed