Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Перелік населених пунктів
Завантажити документ:
Державні сайти
 
Spacer Pic

Освячено лікарняну капличку Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.01.2011

 14 січня  в приміщенні центральної районної лікарні було освячено капличку. Чин освячення звершили благочинний  Попільнянського округу Петро Лис з духовенством району та прихожанами. В освяченні взяли участь голова районної державної адміністрації Погребенник І.Я., голова районної ради Котелянець М.Г., головний лікар центральної районної лікарні Станіславчук В.А., Герой України, керівник ПАФ «Єрчики» Дідківський В.О., селищний голова селища Попільня Ковальчук В.Ю., працівники центральної районної лікарні та прихожани.

Детальніше...
 
Бюджет затвердили, oсновні напрямки розвитку визначили Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.01.2011

30 грудня відбулася третя сесія районної ради VІ  скликання. В ній взяв участь начальник управління освіти та науки облдержадміністрації О.В. Пастовенський. На порядок денний сесії було винесено вісім питань. З них п’ять основних: про програму соціально-економічного розвитку району на 2011 рік; про затвердження районного бюджету на 2011 рік; про програму підтримки  комунальної установи «Трудовий архів» Попільнянської районної ради, про програму забезпечення відкритості діяльності Попільнянської районної державної адміністрації, Попільнянської районної ради та розвитку районної газети «Перемога» на 2011-2012 роки; про затвердження нормативно-грошової оцінки земель території Миролюбівської сільської ради.

 

 

Про тенденції соціально-економічного розвитку району у 2010 році та перспективу на 2011 рік розповіла начальник управління економіки райдержадміністрації Підлужна Т.І.  Програма економічного і соціального розвитку району на 2011рік, містить основні пріоритетні напрями у галузях та сферах діяльності, заходи по їх виконанню, а також обсяги фінансування цих заходів. Реалізація їх сприятиме подальшому розвитку виробничої і соціальної інфраструктури, раціональному використанню місцевих ресурсів та збалансованому соціально-економічному розвитку району в цілому.
Детальніше...
 
Вітання з Новим роком та Різдвом Христовим Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.12.2010

 Районна державна адміністрація та районна рада, щиро вітають жителів Попільнянщини з Новим роком та Різдвом Христовим.  

Відходить у історію ще один рік. Незважаючи на всі проблеми у суспільно-економічній ситуації  країни, ми успішно розв’язували проблеми, нарощували показники соціально-економічного розвитку нашого району, створювали комфортне середовище для життя кожного з нас.  2010-й рік став роком змін в політичній та соціально-економічних сферах, -  роком впровадження нових соціально-значущих проектів. І ми віримо, що у подальшому будуть можливісті для їх реалізації.

Нехай ніч новорічна стане для Вас початком успішного 2011 року, відкриє нові простори для реалізації добрих намірів та здійснення заповітних мрій. Нехай Різдво Господнє дарує Вам душевний затишок і родинний добробут, сповнює оптимізмом та зміцнює у вірі, що день прийдешній буде багатим на яскраві, радісні події.                          

Веселих вам Різдв’яних свят та щасливого Нового року !  

Голова державної адміністрації                                І.Я.Погребенник

Голова районної ради                                                 М.Г. Котелянець 

 
Вшанували 100-літню ювілярку Надрукувати Надіслати електронною поштою
28.12.2010

 28 грудня, в день столітнього ювілею, Надію Захарівну Полярус, відвідали заступник голови районної державної адміністрації Можарівський О.О. та заступник голови районної ради Іванча Г.С., секретар Корнинської селищної ради Гончарук Л.Г. та хор районного будинку культури.

Славне і багате на події життя прожила за 100 років жителька селища Корнина Полярус Надія Захарівна. Дитинство припало на роки революції та громадянської війни, юність – на важкі випробування економічної розрухи, державного становлення, бідності. Довелося зазнати випробувань голодом 30-х років, страшною війною та ворожою окупацією, голодними 1946 та 1947 і тяжкою працею повоєнних років. Та дала їй доля дітей, внуків та правнуків, які є надійною опорою та підтримкою для матері та бабусі.

Детальніше...
 
26 грудня - день визволення Попільні від німецько-фашистських загарбників Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.12.2010

 Сьогодні керівництво району  та районного центру відзначило 67- річницю визволення Попільні від німецько-фашистських загарбників та вшанувало пам’ять загиблих воїнів у воєнні роки.

Зокрема, квіти до обеліску Слави покладали голова Попільнянської РДА І.Я.  Погребенник, голова Попільнянської райради М.Г. Котелянець, заступники голови Попільнянської  РДА Пиндич О.І. та О.О. Можарівський, а також голова селищної ради В.Ю.Ковальчук.

 
Проекти розпорядженнь голови райдержадміністрації щодо зайнятості населення на 2011 рік Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.12.2010

Районна державна адміністрації пропонує на ваш розгляд проект розпорядження голови районної державної адміністрації Про додаткові гарантії зайнятості для окремих категорій громадян на 2011 рік та проект розпорядження голови районної державної адміністрації Про організацію оплачуваних громадських робіт в районі для тимчасової зайнятості населення на 2011 рік.

Аналіз регуляторного впливу розпорядження  голови Попільнянської районної державної адміністрації  “Про   організацію оплачуваних громадських робіт в районі для тимчасової зайнятості населення на 2011 рік”.

Аналіз регуляторного впливу проекту розпорядження голови Попільнянської районної державної адміністрації  "Про додаткові гарантії зайнятості для окремих категорій населення на 2011 рік".

 
Шановні працівники, ветерани та дописувачі газети "Перемога"! Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.12.2010

Сердечно вітаю вас із 80-річчям від дня виходу першого номера районної газети «Перемога».       

Місцеве видання завжди має особливу популярність. Бо воно віддзеркалює життя рідного краю, пише про людей, яких знаєш, про поселення,- де бував, про трудові колективи, робота яких завжди на видноті, про проблеми району та його територіальних громад, бо воно — своє. 

Народившись 1930 року, газета була зі своїм читачем і в тривожні, і в радісні часи, на її сторінках яскраво відображалися практично всі події, які відбувалися в районі - від важких післяреволюційних років і до нинішніх днів.  Кілька поколінь виросли разом з газетою, дізнаючись з її сторінок про найважливіші події в житті краю. Вона виступає провідником державницької політики, є своєрідним засобом спілкування районних владних структур і читацького загалу та відображає життєву позицію усього населення Попільнянщини.  

Нинішній редакційний колектив „Перемоги“ гідно наслідує і збагачує кращі традиції газетярів минулих літ. Хочеться відмітити професіоналізм журналістів та  побажати подальших творчих успіхів і наснаги у щоденній копіткій роботі. Соціально-економічна і політична ситуація, умови, в яких живе наше суспільство, й надалі вимагають від вас великої журналістської пильності, чіткої громадянської позиції, мужності і самовідданості. Не сумніваюсь, що ви успішно витримаєте цей екзамен. Завжди зі своїх сторінок несіть читачам правду, будьте об'єктивними і принциповими та й надалі примножуйте  авторитет і популярність районної газети. 

 Щиро зичу усім міцного здоров'я, великого щастя, творчої наснаги, щедрих врожаїв на журналістській ниві, достатку і завжди гарного настрою. А „Перемога“ нехай завжди буде надійним другом і порадником читачів та має якомога більше своїх шанувальників.

Голова районної державної адміністрації                                                                                                       І.Я. Погребенник

 
<< Початок < Попередня 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 Наступна > Кінець >>

Всього 3004 - 3010 з 3154
Порядок надання житлових субсидій
Вони захищали Україну
Центр допомоги учасникам АТО
Випадкові фотографії
Корнинське водосховище
Корнинське водосховище
Курган Скорботи в селі Криве
Курган Скорботи в селі Криве
Опис: Курган Скорботи по жертвам голодомору 1932-1933 років в селі Криве. 2003 рік
Відкриття пам’ятного знаку жертвам голодомору
Відкриття пам’ятного знаку жертвам голодомору
Курс валют НБУ
Курси валют на PROext
Погода в Попільні
Погода в Україні
Хто Online
Зараз на сайті: 8 гостей
Лічильник
Експорт новин

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed