Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Проекти
Центр надання адміністративних послуг
Адміністративні послуги
Структура та графік роботи ЦНАП
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Перелік населених пунктів
Завантажити документ:
Державні сайти
 
Spacer Pic

Відбулося дитяче свято Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.12.2008

   19 грудня в районному будинку культури для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування відбулося дитяче свято до дня святого Миколая. Привітати дітей та їх опікунів прийшли заступник голови районної державної адміністрації Т.В. Кравчук, начальник відділу освіти В.В.Ільїн, начальник служби у справах дітей В.М. Шуляр, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту В.В. Шарандак, працівники районного будинку культури.

  До дня святого Миколая служба у справах дітей районної державної адміністрації підготувала для 75 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування подарункові набори на суму 6,5 тисяч гривень та солодкий стіл.

Детальніше...
 
В районі відзначили Міжнародний день інвалідів Надрукувати Надіслати електронною поштою
03.12.2008

   3 грудня в Міжнародний день інвалідів підопічних Ходорківського психоневрологічного інтернату привітали представники обласної та районної державних адміністрацій. Головне управління праці  та соціального захисту обласної державної адміністрації та районної державної адміністрації підготували для інвалідів подарунки і святковий стіл, надали допомогу.

Прийшли з музичним дарунком працівники районного будинку культури.  Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Ю.О. Прохорчук зазначив : " Інваліди - це не просто категорія людей. Це окремі життя. Окремі трагедії. Окремі людські надії на те, що все буде добре. На щастя поряд, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти. І хто допомагає. Переймаючись буденними проблемами ми повинні замислитись над непростою долею людей з вадами здоров’я і не тільки у день 3 грудня, а й протягом цілого року не забувати про те, що поруч з нами живуть інваліди і вони потребують допомоги і уваги".

 
Відкрито новий міст Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.12.2008

 3 грудня після капітального ремонту відкрито мостовий перехід через річку Унава в селі Жовтневе на 51 км автодороги Ставище - Брусилів - Попільня - Ружин.

На відкритті були присутні перший заступник голови обласної державної адміністрації В.І. Загривий, голова державної адміністрації Ю.М. Проценко, начальник служби автомобільних доріг в Житомирській області В.Ю. Ковальчук, начальник філії Попільнянського райавтодору ДП "Житомироблавтодор" В.І. Соловйов, жителі села Жовтневе.

Детальніше...
 
Відбулося засідання колегії райдержадміністрації Надрукувати Надіслати електронною поштою
03.12.2008

2 грудня 2008 року відбулося засідання колегії райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про стан та заходи щодо вирішення першочергових питань безпечної життєдіяльності населення району. ДОПОВІДАЧ: Денисюк І.С. – перший заступник голови райдержадміністрації.

2. Про забезпечення ефективного використання та охорони земельних ресурсів в районі. ДОПОВІДАЧ: Ястремська В.М. - начальник відділу Держкомзему в районі.

3. Про стан використання, охорони та відтворення водних ресурсів у районі. ДОПОВІДАЧ - Дмитрук М.Є. - інженер-гідротехнік Бердичівського міжрайонного управління водного господарства.

Детальніше...
 
Освячення пам’ятника жертвам голодомору в Макарівці Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.11.2008

 21 листопада відбулося відкриття та освячення пам’ятного знака жертвам голодомору в селі Макарівка. На відкритті були присутні представники органів державної влади, керівники органів місцевого самоврядування, жителі села, учні, журналісти.

Пам’ятний знак встановлений за кошти уродженців села Терещук Зої Лукашівни та Терещука Анатолія Лукашовича. Творчий проект розробив житомирський художник К.М. Васильченко, слова вірша, який викарбовоний на пам’ятнику, написав житомирський письменник М.М. Пасічник. Допомогу у встановленні пам’ятника надав керівник господарства імені Цюрупи О.Г.Самчук.

Детальніше...
 
Відбулася презентація районної книги пам’яті Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.11.2008

   20 листопада в районному будинку культури відбулася презентація районної книги пам’яті  "Попільнянщина пам’ятає". На презентації були присітні голова районної державної адміністрації Ю.М .Проценко, заступник голови районної ради С.Б. Запольська, начальник відділу культури та туризму, автор та упорядник книги В.Г. Зарічний, очевидці тих страшних подій, жителі району.

Виступаючи перед присутніми голова районної державної адміністрації Ю.М. Проценко зазаначив : " За останні роки чимало зроблено для увічнення пам'яті про ту велику трагедію і на Попільнянщині, і в цілому в Україні. Над безіменними похованнями жертв Голо­домору насипано кургани, споруджено скорботні ме­моріали. Поповнилися експонатами та свідченнями очевидців тієї трагедії експозиції місцевих краєзнавчих та шкільних музеїв. Але пошукову та дослідницьку роботу ще далеко не завершено, адже, як наголосив Президент, "наш моральний обов'язок і наша філософія полягають у тому, щоб вшанувати кожну жертву". Йдеться про збір даних щодо імен загиблих, свідчення очевидців тощо.  І треба поспішати. Поки ще є кому розповісти..."

Детальніше...
 
Попільнянщина пам’ятає ... Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.11.2008

     До 75-х роковин голодомору 1932–1933 років, завдячуючи районній державній адміністрації та районній раді, сільським головам,  вчителям-краєзнавцям, старожилам, бібліотекарям, учням навчальних закладів району та редакційній колегії на чолі із начальником відділу культури та туризму райдержадміністрації В.Г.Зарічному вийшла з друку книга пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років "Попільнянщина пам’ятає".

       У книзі вміщено свідчення тих, хто пережив одну з найжахливіших трагедій в історії людства - штучний голодомор. Мовою документів вона відтворює жахливі картини голодомору на Попільнянщині. Книга містить сформовані в алфавітному порядку короткі історико-географічні дані про населені пункти Попільнянського району,  перелік населених пунктів, які постраждали від голоду 1932-1933 років, реєстр пам’ятників, які встановлені в населених пунктах району, кольорові фотографії пам’ятників та пам’ятних знаків жертвам голодомору 1932-1933 років, архівні документи, які підтверджують факти голоду в Попільнянському районі, 150 спогадів очевидців .

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 Наступна > Кінець >>

Всього 3067 - 3073 з 3093
Порядок надання житлових субсидій
Вони захищали Україну
Центр допомоги учасникам АТО
Випадкові фотографії
Православні поминальні хрести
Православні поминальні хрести
Опис: Православні поминальні хрести жертвам голодомору на двох кладовищах в селі Паволоч. (2004 – 2006 р.р.)
Поминальний православний хрест
Поминальний православний хрест
Опис: Поминальний православний хрест на місці масових захоронень жертв голодомору 1932-1933 років в селі Макарівка.
Православні поминальні хрести
Православні поминальні хрести
Опис: Православні поминальні хрести жертвам голодомору на двох кладовищах в селі Паволоч. (2004 – 2006 р.р.)
Курс валют НБУ
Курси валют на PROext
Погода в Попільні
Погода в Україні
Хто Online
Лічильник
Експорт новин

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten