Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Державні сайти
Spacer Pic

Жнива завершено Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.09.2011

В районі завершено збирання ранніх зернових та зернобобових культур. Господарствами всіх категорій та форм власності скошено і обмолочено зернових на площі 15,1 тисяч гектарів, зібрано 47,9 тисяч тонн зерна. Середня врожайність склала 31 центнер з гектара.

Найкращих показників досягнули в ПСП "Новоселиця", середня врожайність зернових та зернобобових культур склала 51,2 центнера з гектара.

Озима пшениця зібрана на площі 7 тисяч гектарів, валовий збір становить майже 26 тис. тонн, середня врожайність 36,8 центнерів з гектара. Найвища врожайність - 57,3 у ПСП "Сокільча".

У господарствах розпочато збір гречки та кукурудзи на силос.

Нині проводиться підготовка грунту під посів озимих культур. Вже підготовлено 5,5 тис. гектарів, що становить 46 % до завдання.

 
З нагоди 20-ї річниці незалежності України відкрито пам’ятник Тарасу Шевченку Надрукувати Надіслати електронною поштою
26.08.2011

19 серпня відбулися урочистості з нагоди  Дня Державного Прапора та Дня незалежності України.  Двадцятій річниці Незалежності України було приурочено і відкриття в районному центрі пам’ятника Тарасу Шевченку. У святкуванні взяли участь голова обласної ради Й.Запаловський, керівники району, депутати, представники громадськості.

Почесне право зняти покривало з пам’ятника було надано Й.Запаловському, голові районної державної адміністрації  І.Погребеннику, директору Попільнянської школи № 2 А. Федорчук. Освятив пам’ятник отець Петро Лис.

З нагоди дня Державного Прапора України було розгорнуто 20 - метровий прапор біля адмінприміщення та проведено урочисту  церемонію підняття синьо-жовтого стягу.

 

Детальніше...
 
Триває збирання зернових Надрукувати Надіслати електронною поштою
26.07.2011

У господарствах району різних форм власності обмолоту підлягає 38,4 тис га зернових та зернобобових культур, з яких 34,7 тис. га у сільгосппідприємствах. Посівні площі ранніх зернових культур 13156 га.  

Станом на 25.07.11 обмолочено 37 % посівів ранніх зернових. Середня врожайність ранніх зернових 33 ц/га, що фактично відповідає рівню минулого року.  Завершено збирання озимої пшениці в ТОВ «Хортиця-Агро», ТОВ «Гетьман Самойлович», ПСП «Степ», ПСП «Жовтневе», ПАФ «Єрчики». Найвищу врожайність отримали в ПАФ «Єрчики» - 53,4 ц/га. Збір ячменю завершено в ПСП «Новоселиця», де намолочено 1,1 тис тонн валового збору при урожайності 55 ц/га. Обмолот гороху завершено в ПСП «Сокільча», при урожайності 37 ц/га намолочено 331 тону. 

 За попередніми розрахунками передбачається зібрати 195,0 тисяч тонн зерна,  в тому числі ранніх зернових близько 40,0 тис. тонн, з яких 20,0 - 21,0 тонн зерна пшениці. Це на 6,0 – 7,0 тис. тонн менше минулорічного показника. 

 
Про виконання районного бюджету за півріччя 2011 року Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.07.2011

Протягом січня–червня 2011 року до загального фонду районного бюджету  (без врахування міжбюджетних трансфертів) надійшло 5075,6 тис. грн., що на 323,0 тис. грн. більше надходжень за січень–червень 2010 року. У порівнянні з затвердженим  районною радою  плановим показником  надходження більші на 1,8 відсотка, або на 90,7 тис. грн.  

Найбільшу питому вагу  у структурі  надходжень районного бюджету  (без врахування міжбюджетних трансфертів) займає податок на доходи фізичних осіб    97,9 відсотка. При плані на січень – червень 4929,4 тис. грн. до бюджету надійшло  4967,1 тис. грн. податку, бюджетом додатково отримано  37,7 тис. грн.. Порівняно з аналогічним періодом  2010 року надходження збільшились  на 568,4 тис. грн. На збільшення надходжень  цього податку  вплинуло поетапне  зростання мінімальної  заробітної плати  ( у грудні  2010 року – 922 грн, січні–березні  2011 року – 941 грн.) та зростання  середньомісячної заробітної плати в галузях економіки.

Детальніше...
 
День пам’яті Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.07.2011

 14 липня в районі відбулися заходи з вшанування пам’яті прикордонників 94-го прикордонного загону, які своїми грудьми перекрили шлях німецьким танкам та затримали їх просування на Попільнянській землі ціною свого життя на один день.

В цей день до пам’ятних місць прийшли представники влади, вчителі, учні, офіцери  Північного регіонального управління державної прикордонної служби України. В низькому поклоні присутні схилили голови біля обеліску Слави на висоті Кругляк, біля однієї з перших братських могил на Попільнянщині, в якій захоронені 22 випускники Саратовського прикордонного училища, які загинули під Попільнею в урочищі Левада та біля братської могили в селі Голуб’ятин, де поховані капітан І.Середа та 152 бійця прикордонного загону.
Детальніше...
 
Чергове засідання громадської ради при Попільнянській МДПІ Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.07.2011

Пріоритетним напрямом діяльності податкової служби, визначене українським урядом, є вирішення нагальних питань, що перешкоджають розвитку підприємницької діяльності.З метою реалізації принципів відкритості і гласності, зміцнення демократичних засад діяльності державної податкової служби, при Попільнянській МДПІ постійно відбуваються засідання Громадської ради.   

 Основними завданнями Громадської ради є сприяння у проведенні тематичних зустрічей з трудовими колективами, забезпечення зворотнього зв”язку суб”єктів господарської діяльності з податковою інспекцією та узагальнення громадської думки з питань прийняття та застосування норм податкового законодавства.

Днями в залі засідань Попільнянської МДПІ відбулося чергове засідання Громадської ради. Відкрила засідання ради Козаченко Софія Леонідівна - голова Громадської ради при Попільнянській МДПІ.

Детальніше...
 
Відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції Надрукувати Надіслати електронною поштою
29.06.2011

 26 червня в районі відбулись святкові заходи з нагоди 15-ї річниці Конституції України та Дня молоді за участю першого заступника голови райдержадміністрації Можарівського О.О. та голови районної ради Котелянця М.Г., представників трудових колективів підприємств, організацій, установ району, та молодого покоління.


Традиційно, на початку урочистостей, перед присутніми виступили очільники району, які під час своїх виступів наголосили на тому, що основний Закон України, прийнятий 1996 року утвердив розвиток держави в демократичному, правовому напрямку. Тому українська Конституція створена від імені українського народу і покликана служити на користь громади.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 Наступна > Кінець >>

Всього 3130 - 3136 з 3303
Вони захищали Україну
Курс валют НБУ
Курси валют на PROext
Погода в Попільні
Погода в Україні
Хто Online
Зараз на сайті: 2 гостей
Лічильник
Експорт новин

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed