Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Державні сайти
Spacer Pic

Проект розвитку "Срібна вежа " Надрукувати Надіслати електронною поштою
28.04.2009

В рамках обласних молодіжних програм "Сільська молодь", "Молодь Житомирщини" та районної програми "Молодь Попільнянщини" на 2008-2010 роки, за сприяння Житомирської обласної адміністрації група фахівців Регіонального проекту "Срібна вежа" провела тренінгові заняття з учнями Попільнянської гімназії №1 на теми "Лабораторія бізнес-моделювання" та "Урок самоврядування . Шкільний парламент".

Регіональний проект розвитку "Срібна вежа" здійснює комлекс освітніх програм : економічна програма "Лабораторія бізнес-моделювання",  економічно-мотиваційна програма "Стратегія успіху" та програму розвитку учнівського самоврядування "Шкільний парламент.

Детальніше...
 
Підведені підсумки І туру Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.04.2009

На засіданні оргкомітету з проведення І туру Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” районної державної адміністрації підведено підсумки та визначено переможців Конкурсу.

Переможцями І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” визнано:
в номінації „Кращий керівник” - Геращенко Любов Іванівну, начальника відділу соціальних виплат управління праці та соціального захисту населення

в номінації „Кращий спеціаліст” – Боженко Наталію Григорівну, провідного спеціаліста бюджетного відділу фінансового управління.

 

Детальніше...
 
В районі відбувся перший тур конкурсу "Кращий державний службовець" Надрукувати Надіслати електронною поштою
07.04.2009

Оргкомітет Попільнянської державної адміністрації з проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” 1  квітня провів перший етап комплексного тестування учасників конкурсу на знання Конституції України, законодавства про державну службу, специфіки функціональних повноважень державного органу, посадових обов’язків державного службовця.

В І турі конкурсу взяли участь 11 державних службовців апарату та структурних підрозділів адміністрації.

Всі учасники конкурсу показали високі знання з законодавства та отримали відповідні оцінки.

 
Оголошення Надрукувати Надіслати електронною поштою
07.04.2009

10 квітня з 9 до 12 год. в приміщенні районного управління праці та соціального захисту населення виїзний прийом громадян буде проводити начальник Головного управління праці та соціального населення Корінна Галина Василівна.

Адреса управління праці та соціального захисту населення : смт. Попільня вул. Б.Хмельницького, 29.

Телефон для довідок та попереднього запису - 2-57-26.

 
На колегії райдержадміністрації Надрукувати Надіслати електронною поштою
03.04.2009

На засіданні колегії районної державної адміністрації, яке відбулося за участю голови державної адміністрації, членів колегії, сільських та селищних голів, представників районного відділу міліції розглянуто питання "Про організацію пасажирських перевезень у районі" та "Про стан та перспективи розвитку малого підприємництва".

Колегія визнала організацію пасажирських перевезень  в районі задовільною. Разом з тим органам місцевого самоврядування та філії "Попільнянський райавтодор" рекомендовано розробити порядок облаштування зупинок із найменшими фінансовими затратами, начальнику автостанції завершити формування мережі автобусних маршрутів, що забезпечать транспортний звязок всіх, без виключення, сіл району з районним центром. 

Детальніше...
 
Професіоналізм як фактор ефективної діяльності державного службовця Надрукувати Надіслати електронною поштою
17.03.2009

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 "Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець"та розпорядження голови райдержадміністрації від 02.03.2009  № 100 "Про проведення першого туру конкурсу "Кращий державний службовець" у рамках щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" з метою виявлення та заохочення найбільш професійно підготовлених державних службовців, які успішно та ініціативно виконують службові обов’язки, мають організаторські здібності, що ґрунтуються на сучасних знаннях, в райдержадміністрації проводиться І тур Конкурсу, який проходитиме в березні-квітні 2009 року.

Детальніше...
 
З нагоди 195-річчя Кобзаря Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.03.2009

 9 березня минає 195 років від дня народження Тараса Григоровича Шевченка (1814 - 1861), українського, поета, художника, мислителя.

У день пам’яті Великого Кобзаря представники районної державної адміністрації та учні Кривенської загальноосвітньої школи поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку, який виготовив та встановив в селі Криве народний умілець С.Н. Дзиба.

Після чього в сільському будинку культури відбулося театралізоване дійство "Свіча запалена від серця". На заході було презентовано нову експозицію, яка буде відкрита в Кривенському краєзнавчому музеї. Вона присвячена отцю Агапію Гончаренку, уродженцю села Криве, першому перекладачу творів Шевченка на англійську мову.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 471 472 473 474 475 476 477 478 Наступна > Кінець >>

Всього 3305 - 3311 з 3343
Вони захищали Україну
Курс валют НБУ
Курси валют на PROext
Погода в Попільні
Погода в Україні
Хто Online
Лічильник
Експорт новин

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed