Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Державні сайти
Spacer Pic

Відкрито новий міст Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.12.2008

 3 грудня після капітального ремонту відкрито мостовий перехід через річку Унава в селі Жовтневе на 51 км автодороги Ставище - Брусилів - Попільня - Ружин.

На відкритті були присутні перший заступник голови обласної державної адміністрації В.І. Загривий, голова державної адміністрації Ю.М. Проценко, начальник служби автомобільних доріг в Житомирській області В.Ю. Ковальчук, начальник філії Попільнянського райавтодору ДП "Житомироблавтодор" В.І. Соловйов, жителі села Жовтневе.

Детальніше...
 
Відбулося засідання колегії райдержадміністрації Надрукувати Надіслати електронною поштою
03.12.2008

2 грудня 2008 року відбулося засідання колегії райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про стан та заходи щодо вирішення першочергових питань безпечної життєдіяльності населення району. ДОПОВІДАЧ: Денисюк І.С. – перший заступник голови райдержадміністрації.

2. Про забезпечення ефективного використання та охорони земельних ресурсів в районі. ДОПОВІДАЧ: Ястремська В.М. - начальник відділу Держкомзему в районі.

3. Про стан використання, охорони та відтворення водних ресурсів у районі. ДОПОВІДАЧ - Дмитрук М.Є. - інженер-гідротехнік Бердичівського міжрайонного управління водного господарства.

Детальніше...
 
Освячення пам’ятника жертвам голодомору в Макарівці Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.11.2008

 21 листопада відбулося відкриття та освячення пам’ятного знака жертвам голодомору в селі Макарівка. На відкритті були присутні представники органів державної влади, керівники органів місцевого самоврядування, жителі села, учні, журналісти.

Пам’ятний знак встановлений за кошти уродженців села Терещук Зої Лукашівни та Терещука Анатолія Лукашовича. Творчий проект розробив житомирський художник К.М. Васильченко, слова вірша, який викарбовоний на пам’ятнику, написав житомирський письменник М.М. Пасічник. Допомогу у встановленні пам’ятника надав керівник господарства імені Цюрупи О.Г.Самчук.

Детальніше...
 
Відбулася презентація районної книги пам’яті Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.11.2008

   20 листопада в районному будинку культури відбулася презентація районної книги пам’яті  "Попільнянщина пам’ятає". На презентації були присітні голова районної державної адміністрації Ю.М .Проценко, заступник голови районної ради С.Б. Запольська, начальник відділу культури та туризму, автор та упорядник книги В.Г. Зарічний, очевидці тих страшних подій, жителі району.

Виступаючи перед присутніми голова районної державної адміністрації Ю.М. Проценко зазаначив : " За останні роки чимало зроблено для увічнення пам'яті про ту велику трагедію і на Попільнянщині, і в цілому в Україні. Над безіменними похованнями жертв Голо­домору насипано кургани, споруджено скорботні ме­моріали. Поповнилися експонатами та свідченнями очевидців тієї трагедії експозиції місцевих краєзнавчих та шкільних музеїв. Але пошукову та дослідницьку роботу ще далеко не завершено, адже, як наголосив Президент, "наш моральний обов'язок і наша філософія полягають у тому, щоб вшанувати кожну жертву". Йдеться про збір даних щодо імен загиблих, свідчення очевидців тощо.  І треба поспішати. Поки ще є кому розповісти..."

Детальніше...
 
Попільнянщина пам’ятає ... Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.11.2008

     До 75-х роковин голодомору 1932–1933 років, завдячуючи районній державній адміністрації та районній раді, сільським головам,  вчителям-краєзнавцям, старожилам, бібліотекарям, учням навчальних закладів району та редакційній колегії на чолі із начальником відділу культури та туризму райдержадміністрації В.Г.Зарічному вийшла з друку книга пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років "Попільнянщина пам’ятає".

       У книзі вміщено свідчення тих, хто пережив одну з найжахливіших трагедій в історії людства - штучний голодомор. Мовою документів вона відтворює жахливі картини голодомору на Попільнянщині. Книга містить сформовані в алфавітному порядку короткі історико-географічні дані про населені пункти Попільнянського району,  перелік населених пунктів, які постраждали від голоду 1932-1933 років, реєстр пам’ятників, які встановлені в населених пунктах району, кольорові фотографії пам’ятників та пам’ятних знаків жертвам голодомору 1932-1933 років, архівні документи, які підтверджують факти голоду в Попільнянському районі, 150 спогадів очевидців .

Детальніше...
 
Відкрито пам’ятник жертвам голодомору та політичних репресій в селі Миролюбівка. Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.11.2008

    18 листопада в селі Миролюбівка відбулося відкриття пам’ятника жертвам голодомору та політичних репресій. Ініціатором встановлення та виготовлення пам’ятника виступила сільська рада. Творчий проект розробив та встановив житель селища Попільня В.М.Шипнівський. Пам’ять жителів сіл Лозовики та Кіловка (так до 1962 року називались населені пункти з яких утворилось село Миролюбівка) прийшли вшанувати жителі села, представники органів державної влади, учні. 

   У своєму виступі заступник голови районної державної адміністрації Т.В. Кравчук зазначила : "Коли ми хочемо дбати про майбутнє, маємо перш за все подбати про власну історію. Там беремо те, що об’єднує, робить нас мудрішими. Тільки та нація, яка шанує свої традиції, історію, яка здатна засвоювати її уроки, -  зможе досягти єдності та порозуміння".

 Панахиду за померлими від голоду жителями села провів отець Василь. Учасники відкриття пам’ятника запалили свічки, які стали символами скорботи і пам’яті про померлих від голоду односельців.

 
Вшанували пам’ять жителів с. Липки, які загинули від голоду 1932-1933 років Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.11.2008

    18 листопада відбулося відкриття та освячення пам’ятника жертвам голодомору 1932-1933 років в с. Липки. Вшанувати пам’ять померлих у роки голодомору прийшли заступник голови районної державної адміністрації Т.В. Кравчук, сільський голова Т.Л. Кислицька, жителі села, учні.

   Ініціатором втановлення та відкриття пам’ятника виступила сільська рада, яка рішенням сесії сільської ради виділила кошти на виготовлення пам’ятного знака.

Траурну панахиду по загиблих в роки голодомору 1932-1933 років липківчанах провів благочинний Попільняського району отець Петро. Після чого липківчанами та гостями до пам'ятного знака покладено квіти. Щиро віримо що до цього священного місця ніколи не заросте стежина, пам'ять про загиблих буде вічною.

 
<< Початок < Попередня 471 472 473 474 475 476 477 478 479 Наступна > Кінець >>

Всього 3326 - 3332 з 3350
Вони захищали Україну
Курс валют НБУ
Курси валют на PROext
Погода в Попільні
Погода в Україні
Хто Online
Лічильник
Експорт новин

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed