Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Наші контакти
Пошук
Посилання
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Проекти
Центр надання адміністративних послуг
Адміністративні послуги
Структура та графік роботи ЦНАП
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Перелік населених пунктів
Завантажити документ:
Державні сайти
 
Spacer Pic

До уваги фізичних осіб-підприємців Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.06.2017
Фізичні особи-підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування є платниками єдиного соціального внеску відповідно до ст.4 Закону України „Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов”язкове державне соціальне страхування”.
Згідно ст.7 даного Закону для першої групи платників єдиного податку ця сума не може бути меншою за 0,5 мінімального страхового внеску із зарахуванням відповідних періодів здійснення підприємницької діяльності до страхового стажу, який обчислюється пропорційно до сплаченого єдиного внеску. На даний час мінімальний страховий внесок складає 704 грн. (3200 грн.х 22%). При цьому, відповідно до законодавства фізичні особи-підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування та віднесені до першої групи платників єдиного податку фактично сплачують 352 грн.
Детальніше...
 
Африканська чума свиней: головне – заходи безпеки Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.06.2017
14 червня на базі Попільнянської райдержлікарні ветеринарної медицини відбувся семінар на тему: «Недопущення виникнення африканської чуми свиней та проведення оперативних заходів в разі підтвердження діагнозу. Профілактика та заходи боротьби з нодулярним дерматитом ВРХ», на якому були присутні представники ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області, Житомирського національного агроекологічного університету, Житомирської філії ДА «АІРТ», Попільнянської райдержадміністрації,  ветеринарні фахівці управлінь Держпродспоживслужби в Попільнянському, Андрушівському, Бердичівському, Коростишівському, Ружинському районах, фахівці Попільнянської, Бердичівської, Андрушівської, Ружинської, Коростишівської районних державних лікарень ветеринарної медицини та ветеринарні фахівці сільськогосподарських підприємств.
На початку семінару заступник голови Попільнянської районної державної адміністрації Ростислав Адамчук доповів про стан ведення тваринництва в районі, створення територіальних громад, підготовку до зимівлі.
Детальніше...
 
Пам’ятка для населення щодо профілактики ботулізму Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.06.2017
Ботулізм— гостре токсико-інфекційне захворювання небезпечне тим, що відразу ж вражає нервову систему. Збудник хвороби – патогенна паличка з красивим, схожим на старогрецьке, ім'ям клостридія – може ховатися в звичайній консервній банці. Причому це стосується будь-яких консервів – і м'ясних, і рибних, і овочевих. Але більш за все клостридія любить мариновані грибочки. Ботулізм можна також підчепити, покуштувавши копченини й червоної риби. Проте в 95% випадків причиною ботулізму стають консервовані гриби домашнього приготування, оскільки вони не проходять термічної обробки. В одній і тій же банці ботулотоксин накопичується кублами — заражені ділянки розсіяні по всьому вмісту банки. Тому не всі люди, які вживали консервовані продукти з тої самої банки, захворюють.
Детальніше...
 
Обережно ботулізм! Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.06.2017
За повідомленнями Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві зареєстровано три випадки захворювання на ботулізм у мешканців м. Києва, у тому числі один летальний випадок.
Постраждалі пов’язують своє захворювання із вживанням в’яленої риби, придбаної у торгівельних мережах. За результатами санітарно-епідеміологічного розслідування випадків захворювання на ботулізм встановлено, що виробником рибної продукції, яка реалізовувалась в супермаркетах м. Києва (гіпермаркет «Караван», супермаркет «Мегамаркет») та могла спричинити отруєння, є ФОП Меркулов А.В. (Світловодський район, Кіровоградська область), а постачальником рибної продукції - ТОВ «ЧУДО-ЮДО» (місто Світловодськ, Кіровоградська область).
Детальніше...
 
В Україні запрацювала нова форма сімейного виховання – патронат над дитиною Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.06.2017
В Україні впроваджена нова форма сімейного виховання згідно якої передбачено надання комплексу послуг з тимчасового догляду та виховання дітей в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, батьками складних життєвих обставин та/або на період прийняття рішення про набуття дитиною статусу дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування.
Законом України від 26.01.2016 року № 936-VIII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми” запроваджено нову форму тимчасового сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – сім’я патронатного вихователя.
Детальніше...
 
З 1 липня субсидіанти зможуть отримати винагороду за енергоефективність Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.05.2017
Субсидіантам, які вели енергоефективне домогосподарство, будуть надавати грошову винагороду за енергоефективність. Для отримання коштів необхідно буде з 1 липня до 1 вересня подати заяву у місцеве управління соціального захисту населення.
Це передбачено Постановою Кабінету Міністрів України № 300, де прописаний чіткий алгоритм монетизації частини зекономлених житлових субсидій.
Детальніше...
 
Відповіді на найпопулярніші питання щодо запровадження ЄС безвізового режиму для України Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.05.2017
Якими будуть умови безвізового режиму для громадян України?
Після запровадження безвізового режиму громадяни України зможуть подорожувати до держав-учасниць Шенгенської угоди без необхідності отримання в’їзної візи держави призначення.
Безвізовий режим дозволятиме короткотермінове перебування в державах-членах ЄС (за виключенням Великої Британії та Ірландії) та інших державах-учасницях Шенгенської угоди до 90 днів протягом 180 днів.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 43 - 49 з 1453
Порядок надання житлових субсидій
Вони захищали Україну
Центр допомоги учасникам АТО
Випадкові фотографії
Відкриття пам’ятного знаку жертвам голодомору
Відкриття пам’ятного знаку жертвам голодомору
Пам’ятник жертвам голодомору
Пам’ятник жертвам голодомору
Опис: Пам’ятник жертвам голодомору 1932-1933 років в селі Строків. 2008 р.
Районний вузол зв`язку
Районний вузол зв`язку
Курс валют НБУ
Курси валют на PROext
Погода в Попільні
Погода в Україні
Хто Online
Лічильник
Експорт новин

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten