Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Державні сайти
Spacer Pic

Леонід Кравчук очолив українську делегацію в Тристоронній контактній групі Надрукувати Надіслати електронною поштою
31.07.2020
Перший Президент України Леонід Кравчук очолив українську делегацію в Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі (ТКГ).
 
Відповідний Указ Президент України Володимир Зеленський підписав 30 липня 2020 року.
 
Як колишній Глава Української держави Леонід Кравчук має досвід, необхідний для участі в переговорному процесі такого рівня.

 

Детальніше...
 
На Житомирщині посилено контроль за дотриманням протиепідемічних заходів Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.07.2020
Згідно подання Головного державного санітарного лікаря Житомирської області та у зв’язку з невідповідністю критеріїв оцінки епідемічної ситуації за показником динаміки зростання інфікування (57,99%) протягом останніх днів та з метою посилення протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19, на території Житомирської області посилено контроль за дотриманням протиепідемічних заходів на території області у зв’язку із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19). Таке рішення прийнято 27 липня на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
 
“Відповідно до Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, Закону України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”, Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 “Про встановлення  карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (зі змінами), та етапів послаблення протиепідемічних заходів” в області продовжується виконання заходів з ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної із запобіганням поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19″, – йдеться у протоколі.
Детальніше...
 
V Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України 2020» Надрукувати Надіслати електронною поштою
29.07.2020
Розпочато прийом заявок на V Всеукраїнський  конкурс «Неймовірні села України 2020», який щороку проводиться онлайн-виданням АgroРоrtal.uа у партнерстві з Посольством Королівства Нідерландів в Україні.
 
Форматом конкурсу передбачено відбір найкращого бізнес-плану розвитку сільських територій, розробленого громадою для свого населеного пункту, реалізація якого сприятиме вирішенню проблем охорони навколишнього середовища, управління відходами, відновлювальної енергетики, зеленого туризму, реконструкції історико-культурної спадщини.
Детальніше...
 
Адаптивний карантин в Україні продовжили до 31 серпня Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.07.2020
Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня.
 
«У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Рівень визначається автоматизованим програмним забезпеченням на основі визначених алгоритмів та зібраних даних та затверджується Національною комісією ТЕБ та НС», — зазначив Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.
Детальніше...
 
Нові райони утворюються для організації системи виконавчої влади Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.07.2020
Верховна Рада України ухвалила в цілому проєкт Постанови «Про утворення і ліквідацію районів». Рішення підтримали 238 народних депутатів. Житомирщина згідно рішення матиме 4 райони: Житомирський, Коростенський, Новоград-Волинський, Бердичівський..
 
Відповідно до Конституції України, саме до повноважень Верховної Ради України належить утворення та ліквідація районів за поданням Кабінету Міністрів України, обласна державна адміністрація в цьому питанні має лише дорадчий голос.
Детальніше...
 
Стартувала інформаційна кампанія НБУ з протидії платіжному шахрайству Надрукувати Надіслати електронною поштою
09.07.2020
Карантин та поширення коронавірусу, добре демонструють, хто чого вартий. Одні люди допомагають тим, хто їх оточує, інші намагаються їх ошукати. На жаль, навіть зараз шахраї не збавили оберти.
 
Шахраї масово розсилають SMS від імені банків, Нацбанку чи Кабміну із пропозицією отримати нібито «державну допомогу». Для цього вони вимагають повідомити номер своєї платіжної картки, термін її дії та іншу платіжну інформацію.
Детальніше...
 
НАСОА запрошує на навчання абітурієнтів Надрукувати Надіслати електронною поштою
09.07.2020
Національна академія статистики, обліку та аудиту – державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації запрошує абітурієнтів на навчання на 2020/21 навчальний рік для здобуття освіти Європейського рівня за наступними спеціальностями:
 
публічне управління та адміністрування (публічне управління та адміністрування);
економіка (прикладна статистика та бізнес аналітика, економічна кібернетика);
облік і оподаткування (облік, аудит та оподаткування);
фінанси, банківська справа і страхування (публічні, корпоративні фінанси та фінансове посередництво, банківський та страховий менеджмент);
менеджмент (менеджмент зовнішньоекономічної діяльності).
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 43 - 49 з 3350
Вони захищали Україну
Курс валют НБУ
Курси валют на PROext
Погода в Попільні
Погода в Україні
Хто Online
Зараз на сайті: 7 гостей
Лічильник
Експорт новин

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed