Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Наші контакти
Пошук
Посилання
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Проекти
Центр надання адміністративних послуг
Адміністративні послуги
Структура та графік роботи ЦНАП
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Перелік населених пунктів
Завантажити документ:
Державні сайти
 
Spacer Pic

Виступ Президента України на шостому засіданні Ради регіонального розвитку Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.10.2017
Шановні пані та панове!  Дорогі українці!
Непросто було сюди дістатися навіть президентському кортежу, бо неподалік йде ремонт мосту через Русанівську протоку на Броварському проспекті. І таких вузьких місць, які зараз розширяються, інвестуються, будуються і в Києві, і в Україні дуже багато. Відновлення доріг цього року  стало загальнонаціональним проектом, хоча розпочалося ще в 2015 році з відомого експерименту, який задіяв ресурс місцевої влади, мобілізував ресурс центральної влади, Уряду і Прем’єр-міністра. Спільними зусиллями ми зробили кардинальне зрушення в цьому напрямку. Хочу наголосити, що він триватиме наступного року, і наступного за наступним. Дороги в Україні будуть будуватися, і відновлення дорожньої мережі буде символом України. Аж поки ми не приведемо в порядок мережу автомобільних магістралей, яка була абсолютно занедбана протягом останніх 20 років.
Детальніше...
 
Заступник прокурора Житомирської області проведе особистий прийом громадян у Попільні Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.10.2017
 Заступник прокурора Житомирської області Віталій Мякішев 27 жовтня 2017 року, здійснить виїзд до смт. Попільня для проведення особистого прийому жителів Попільнянського району.
Особистий прийом відбудеться о 15:00 год 27 жовтня 2017 року за адресою смт. Попільня, вул. Горького, 6а.
Для попереднього запису на особистий прийом громадянам звертатися за номером телефону 096-615-53-06.
 
До уваги учасників АТО: як отримати санаторно-курортну путівку Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.10.2017
Учасник АТО має можливість самостійно обрати заклад санаторно-курортного лікування залежно від власних вподобань та пріоритетів.
ЯК ОТРИМАТИ ПУТІВКУ
Відповідно до постанови КМУ від 31 березня 2015 року № 200 для одержання путівки особа повинна перебувати на обліку в органах соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання.
Детальніше...
 
З 2018 року держава передасть місцеві дороги на обласний рівень, – Володимир Омелян на Житомирщині Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.10.2017
З 1 січня 2018 року місцеві дороги перейдуть на обласний рівень з відповідним утриманням.
Про це повідомив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян, 23 жовтня, під час відкриття мосту у с. Рижани на Житомирщині.
«З 1 січня 2018 року ми передаємо на обласний рівень 120 тисяч кілометрів доріг з відповідним фінансуванням. 5% з Дорожнього фонду підуть на заходи безпеки руху, щоб ми не втрачали українських громадян у ДТП. З наступного року вступає в дію Дорожній фонд, і ми нарешті будемо мати чіткий бюджет на весь поточний рік і розуміння, які кошти будуть надходити на ремонт існуючих та будівництво нових автошляхів, на відновлення мостів, на дорожню безпеку на подальші роки. Це величезний крок вперед, це абсолютно інший механізм, який повинен використовуватись на благо платників податків, бізнесу та українських громадян», – зазначив Міністр.
Детальніше...
 
Операція «Запад» – 70-ті роковини великої трагедії Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.10.2017
21 жовтня 1947 року розпочалась одна з наймасштабніших депортаційних кампаній з виселення українців у віддалені райони СРСР під назвою операція «Запад». Всього за декілька днів із семи західних областей України у 44 залізничних ешелонах було вивезено 77 тисяч 791 особу (26 тисяч 332 сімʼї).
Операція «Запад» була однією із найбільш масових сталінських депортацій. Для населення Західної України вона стала справжньою етнодемографічною катастрофою. Ідея проведення репресивно-виселенської акції виникла у радянських органів державної безпеки ще на початку 1947 р.  Планування проводилося на рівні союзних МВС та МДБ СРСР. У такий спосіб радянське керівництво сподівалося остаточно знищити соціальну базу українського підпілля у регіоні та, врешті-решт, саме підпілля.
Детальніше...
 
Медична реформа: що зміниться з 2018 року Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.10.2017
Верховна Рада ухвалила урядовий законопроект щодо медичної реформи, яка стартує вже з наступного року. Реформа передбачає запровадження нової моделі фінансування системи охорони здоров’я – перехід від фінансування медзакладів згідно кошторису до оплати державою фактично наданої медичної допомоги конкретній людині. «Гроші йтимуть за пацієнтом» - людина звертається в медичний заклад, до конкретного лікаря за допомогою, а держава перераховує кошти в медзаклад, в якому працює лікар, або безпосередньо лікарю, якщо він має власну практику.
У 2018 році нова модель фінансування охорони здоров’я запроваджується на первинній ланці меддопомоги – за нею працюватимуть сімейні лікарі, терапевти, педіатри. На інших рівнях – вторинному (спеціалізованому) та третинному (високоспеціалізованому) вона буде запроваджена поступово до 2020 року. Жодних змін у медичному обслуговуванні людей на цих ланках - у лікарів-спеціалістів, в лікарнях, спеціалізованих медзакладах – з наступного року не відбудеться.
Детальніше...
 
Учні можуть отримати до 11 тисяч доларів за свій бізнес-проект Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.10.2017
11 тисяч доларів і поїздка у США – такий виграш чекає переможців конкурсу соціальних та бізнес-проектів Diamond Challenge for High School Entrepreneurs.
Diamond Challenge надає унікальну можливість для підлітків у віці 15-18 років зрозуміти сутність підприємницької діяльності, реалізуючи власні ідеї у життя.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 57 - 63 з 1519
Порядок надання житлових субсидій
Вони захищали Україну
Центр допомоги учасникам АТО
Випадкові фотографії
Районний вузол зв`язку
Районний вузол зв`язку
Річка
Річка
Пам’ятний знак жертвам
Пам’ятний знак жертвам
Опис: Пам’ятний знак жертвам голодомору в селі Макарівка. 2008 рік
Курс валют НБУ
Курси валют на PROext
Погода в Попільні
Погода в Україні
Хто Online
Лічильник
Експорт новин

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten