Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Наші контакти
Пошук
Посилання
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Проекти
Центр надання адміністративних послуг
Адміністративні послуги
Структура та графік роботи ЦНАП
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Перелік населених пунктів
Завантажити документ:
Державні сайти
 
Spacer Pic

Глава держави про необхідність ухвалення змін до Конституції щодо зняття депутатської недоторканості Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.07.2018
Зараз дуже гарний час для цього рішення – Глава держави про необхідність ухвалення змін до Конституції щодо зняття депутатської недоторканості
 
«Не бачу жодних причин, щоб зволікати зі скасуванням депутатської недоторканості», – наголосив Президент Петро Порошенко під час виступу на урочистостях із нагоди Дня Конституції України.
 
Глава держави нагадав, що під час судової реформи було скасовано недоторканість суддів. За словами Президента, більше 8 тис. українських суддів отримали захист закону за свою незалежність і неупередженість у прийнятті тих чи інших судових рішень, але було знято недоторканість у зв'язку зі скоєнням злочинів суддями.
Детальніше...
 
Повідомлення Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.07.2018
Бердичівське управління магістральних газопроводів доводить до відома виконкомів сільських, районних та обласної Ради народних депутатів, проектних і будівельних організацій, установ та всіх землекористувачів і населення про те, що територію Попільнянського району перетинає система магістральних газопроводів високого тиску і відводи від них. Поруч з газопроводами  в 8-12 м прокладені кабельні лінії зв'язку і телемеханіки. За межами населених пунктів споруджені  газорозподільні станції (ГРС).
Магістральні газопроводи та їх споруди, що працюють під робочим тиском 55 атмосфер, є об'єктами підвищеної небезпеки, які в разі аварії чи пошкодження можуть призвести до загибелі людей, знищення будівель і споруд, припинення на тривалий час газопостачання споживачам і нанесення великих збитків господарствам і населенню.
Детальніше...
 
Підвищення пенсій відбувається автоматично Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.07.2018
Підвищення пенсій відбувається автоматично, ресурси бюджету вкладаємо в добробут громадян, – Володимир Гройсман
Підвищення пенсій в Україні вже відбувається автоматично – без маніпуляцій і виключно на основі законодавчих норм і можливостей бюджету. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.
Детальніше...
 
Понад 1 млн грн компенсації отримали агропідприємства області на покриття виробничих витрат Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.07.2018
На Житомирщині 3 агропідприємства отримали компенсацію у сумі 1 млн 122 тис. грн з державного бюджету за залученими у національній валюті банківськими кредитами для покриття виробничих витрат.
 
Про це повідомляє департамент агропромислового розвитку та економічної політики ОДА.
 
За даними департаменту, 3 агропідприємстваЖитомирщини скористались державною програмою, за якою можуть отримали 1 млн 122 тис. грн компенсації за відсоткові ставки кредитів, які залучили на покриття виробничих витрат. А саме – придбання насіння, засобів захисту, мінеральних добрив, паливно-мастильних матреіалів тощо.
Детальніше...
 
Виступ Президента України з нагоди 22-ї річниці Конституції України Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.07.2018
Шановні співвітчизники!
 
Шановні запрошені!
 
Вже стало доброю традицією, що ми вшановуємо українську Конституцію в День Конституції біля пам’ятника славетному українському гетьману, соратнику Мазепи Пилипу Орлику. Цей гетьман – автор першого в історії України, а може й першого в світі, конституційного акту. Акту, який закріпив демократію, закріпив владу народу.
 
І я мав високу честь під час візиту до Стокгольму, столиці Швеції, тримати в руках цей історичний документ. Він був схвалений в квітні 1710 року. Так звана Конституція Пилипа Орлика, яка ще на початку вісімнадцятого століття випередила свою епоху. А ще вона дала велику фору всім нашим сусідам, далеким і близьким.
Детальніше...
 
Майже 30% жителів Житомирщини вже підписали декларації із лікарями Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.06.2018
Жителі Житомирщини активно долучаються до медичної реформи первинної ланки – вже підписали більше 359 тис. електронних декларацій з лікарями, що становить понад 29% населення області. Показник активності жителі області перевищує загальнодержавний, який становить близько 23%.
 
Про це інформує управління охорони здоров’я ОДА.
 
За даними управління, до Національної електронної системи охорони здоров’я «eHealth» вже приєднались 55 медичні заклади та 781 лікар. Станом на 22 червня жителі підписали 359 тис. 207 декларацій, а це – понад 29% населення області. Тоді як в Україні середній показник становить 23%.
Детальніше...
 
Підвищення пенсій з 1 липня 2018 року. Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.06.2018
Відповідно до Закону України „Про державний бюджет України на 2018 рік”      з 1 липня 2018 року прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, збільшується з 1373 грн.  до 1435 грн.
Отже, з 1 липня цього року підвищення розміру пенсії відбудеться у пенсіонерів, які на сьогодні отримують пенсію в розмірі 1373 грн. Це пенсіонери, що не мають необхідного  страхового стажу (25 років – для чоловіків і 20 років – для жінок, якщо пенсію призначено до 01.10.2011  та відповідно 30 та 35 років страхового стажу – для жінок та чоловіків, якщо пенсію призначено після 01.10.2011). До цієї категорії осіб належать також працюючі пенсіонери з повним стажем, у яких розмір призначеної пенсії не досягав 1373 грн., оскільки в такому випадку їм встановлювалася доплата до цієї суми.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 64 - 70 з 1937
Порядок надання житлових субсидій
Вони захищали Україну
Центр допомоги учасникам АТО
Випадкові фотографії
Попільнянське хлібоприймальне підприємство
Попільнянське хлібоприймальне підприємство
Відкриття пам’ятного знаку жертвам голодомору
Відкриття пам’ятного знаку жертвам голодомору
Православний поминальний хрест
Православний поминальний хрест
Опис: Православний поминальний хрест на місці масового захоронення жертв голодомору в селі Новоселиця. 1993 рік.
Курс валют НБУ
Курси валют на PROext
Погода в Попільні
Погода в Україні
Хто Online
Зараз на сайті: 3 гостей
Лічильник
Експорт новин

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten