Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  Pfeil
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Проекти
Центр надання адміністративних послуг
Адміністративні послуги
Структура та графік роботи ЦНАП
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Перелік населених пунктів
Завантажити документ:

На Житомирщині триває посівна кампанія Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.04.2019
На Житомирщині триває посівна кампанія – сіють ранні ярі зернові та зернобобові культури, кукурудзу, цукрові буряки, сою, ярий ріпак, соняшник та саджають картоплю
Про це повідомляє департамент агропромислового розвитку та економічної політики ОДА.
Ранні ярі зернові та зернобобові культури посіяли на площі 76,8 тис. га, або 85% до прогнозу, зокрема посіяли:
·         ярої пшениці – 18,5 тис. га (84%);
·         ярого ячменю – 24,7 тис. га (98%);
·         вівса – 29,7 тис. га (83%);
·         гороху – 3,9 тис. га (51%).
Детальніше...
 
Понад 150 млн гривень субсидії за березень отримали родини Житомирщини у квітні Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.04.2019
На Житомирщині родини продовжують отримувати «живі» гроші для оплати комунальних послуг за березень. Вже 81,2 тис. домогосподарств отримали готівкову субсидію через ПФУ та «Ощадбанк» – 150,7 млн грн.
 
У квітні жителі області, яким призначили субсидію, уже 2 місяць поспіль отримують готівку, якою самостійно сплачують за житлово-комунальні послуги. Залишок коштів родини використовують на власні потреби.
 
Органи Пенсійного фонду України у Житомирській області із початку квітня вже виплатили 107,1 млн грн для 57,6 тис. пенсіонерів, які отримують субсидію разом із пенсіями. Завершити процес фінансування субсидій за березень цій категорії населення ПФУ планує до 25 квітня.
 
Детальніше...
 
Великодня творчість Попільнянщини Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.04.2019

   

Заклади загальної середньої освіти району долучилися до створення вуличних творчих скульптур у вигляді пасхальних яєць.
Школярі виявили фантазію, творчість, власне бачення прекрасного. Вони створили справжні твори мистецтва. При цьому використано різні техніки: деку паж,квілінг, аплікація, художній розпис.
У дні Великодніх свят пасхальні яйця школярів Попільнянщини будуть прикрашати вулиці обласного центру.
 
 
Опорні школи – це не лише краща якість освіти для дітей, а й вища зарплата для вчителя Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.04.2019
Опорні школи – це не лише краща якість освіти для дітей, а й вища зарплата для вчителя, – Лілія Гриневич
Малокомплектні школи, де по 5-10 учнів і 1 вчитель викладає кілька предметів, мають рекордну вартість навчання одного учня – до 45 тис гривень, коли середня в Україні – до 15 тисяч гривень. Тобто ми даємо більші гроші, а отримуємо гіршу якість. Водночас це ті кошти, які можна використати саме на зарплати вчителів. Про це розповіла Міністр освіти і науки Лілія Гриневич під час зустрічі з освітянами Івано-Франківської області у Галицькому ліцеї імені Ярослава Осмомисла сьогодні, 16 квітня 2019 року.
 
«Я знаю, що це дуже ніжна тема – понизити ступінь або закрити. Але треба не забувати, що ми відповідальні перед дітьми. Якщо в старшій школі 5-10 учнів, один вчитель навчає кільком предметам, цей випускник не може бути успішним. Ви фактично проектуєте його чи її неуспіх. Тут питання: для кого ця школа – для дітей чи вчителів? За популізм ми розплачуємося гіршою якістю освіти і нижчою зарплатою вчителів», – зазначила Міністр.
 
Детальніше...
 
Зростання економіки має бути відображено на зростанні рівня життя людей і добробуту – Президент Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.04.2019
Президент України Петро Порошенко під час участі в публічній дискусії з представниками громадянського суспільства та експертного середовища в ефірі «Суспільного телебачення» зазначив, що готовий продовжити реалізацію стратегії подолання бідності та захисту найменш захищених верств населення.
 
«Людина повинна мати можливість чесно заробити в Україні», – наголосив Президент. «Це, зокрема стосується лікарів – необхідно підняти престиж їх роботи. Сьогодні вже є сімейні лікарі, які мають заробітну плату 15, 18 чи 20 тис. грн», – зазначив Петро Порошенко.
 
«Зростання економіки має бути відображено у вигляді зростання рівня життя людей і зростання добробуту. За рахунок чого? Кажуть, що давайте зараз знову скасуємо всі податки і підвищимо заробітну плату. Це ще одна модель, яка сьогодні дуже популярна у моїх опонентів», – зауважив Петро Порошенко. Він нагадав, що вже було суттєво скорочено навантаження на заробітну плату і одночасно було захищено місцеве самоврядування за рахунок детінізації заробітної плати.
 
Детальніше...
 
Інструкція з правил пожежної безпеки для виборчих дільниць Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.04.2019
 
Відповідно до Кодексу цивільного захисту України забезпечення пожежної безпеки виборчих дільниць покладається на керівників установ, підприємств та організацій у будівлях яких вони розташовані, на голів виборчих дільниць або на уповноважених ними осіб, якщо інше не передбачено відповідним договором.
Всі особи, задіяні на час проведення виборів, повинні бути ознайомлені з вимогами пожежної безпеки для об’єктів та приміщень, де розташовані виборчі дільниці. Інструктаж з правил пожежної безпеки повинен проводитись під розпис з записом у спеціальному журналі.
Кожна виборча дільниця повинна бути забезпечена первинними засобами пожежегасіння згідно норм належності та телефонним зв’язком.
Детальніше...
 
У травні населенню проведуть перерахунок субсидій та виплатять додаткові кошти Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.04.2019
Додаткові кошти від перерахунку субсидій невдовзі зможуть одержати родини Житомирщини. Органи соцзахисту розпочнуть перерахунок субсидій у травні після завершення опалювального сезону.
 
Про це повідомив директор департаменту праці, соціальної та сімейної політики ОДА Юрій Прокопець.
 
«Після закінчення опалювального сезону працівники соцзахисту проведуть перерахунок субсидій жителям Житомирщини за весь опалювальний період 2018-2019 року. Сума додаткових коштів буде перерахована родинам, які проживають у будинках без лічильників, і залежатиме від того, наскільки теплим був температурний режим та від інтенсивності подачі опалення упродовж жовтня-квітня», – зазначив Юрій Прокопець.
 
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 7 з 2698
Вони захищали Україну
Центр допомоги учасникам АТО
Випадкові фотографії
Відкриття пам’ятного знаку жертвам голодомору
Відкриття пам’ятного знаку жертвам голодомору
Відкриття пам’ятного знаку жертвам голодомору
Відкриття пам’ятного знаку жертвам голодомору
Пам’ятник жертвам голодомору
Пам’ятник жертвам голодомору
Опис: Пам’ятник жертвам голодомору 1932-1933 років в селі Строків. 2008 р.
Хто Online
Лічильник

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten