Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  Pfeil
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...

Питання недопущення занесення збудника грипу птиці на територію району обговорили на нараді Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.01.2020
Питання недопущення занесення збудника грипу птиці, проведення заходів із профілактики  інфекційних хвороб на території району у 2020 році, розглянули на семінарі-нараді, яка відбулась в райдержадміністрації 27 січня. В заході прийняв участь заступник голови райдержадміністрації Ігор Мурга.
 
Вірус пташиного грипу, який раніше було виявлено у Польщі, Білорусі, Румунії, Угорщині, Словаччині, цього року зареєстрували в Україні. Випадок трапився 19 січня на Вінничині, в одному із приватних підприємств Немирівського району. Були вжиті заходи з локалізації та недопущення поширення збудника грипу. Зокрема, в регіоні знищено понад 100 тисяч голів птиці.
 
Детальніше...
 
Програма розвитку цифрових навичок громадян Надрукувати Надіслати електронною поштою
29.01.2020
Відповідно до Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою КМУ від 29 вересня 2019 року № 849, Мінцифри, зокрема, має забезпечити виконання мети: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути». Для досягнення вказаної цілі Мінцифри запускає національну онлайн-платформу з цифрової грамотності, доступної в мережі «Інтернет» за посиланням https://osvita.diia.gov.ua/.
На онлайн-платформі кожен громадянин зможе безкоштовно опанувати цифрові навички. Обрано  сучасний формат навчання – освітні серіали за участю експертів та українських зірок.
 
Детальніше...
 
До дня пам’яті Героїв Крут Надрукувати Надіслати електронною поштою
29.01.2020
Ключовими подіями першого року Української революції 1917–1921 років стало постання Української Центральної Ради та створення нею Української Народної Республіки.
 
Прихід в жовтні 1917 року до влади в Росії більшовиків становив загрозу для України. Вони прагнули встановити власний контроль над Україною і розглядали Центральну Раду як серйозного конкурента у боротьбі. 17 грудня Рада народних комісарів висунула ультиматум: дозволити переміщення більшовицьких військ із фронту на Дон і відмовитися від утворення Українського фронту. Українці відхилили вимоги і звинуватили росіян у розпалюванні ворожнечі. Раднарком, в свою чергу, оголосив Центральну Раду «в стані відкритої війни проти Радянської влади в Росії і на Україні».
Детальніше...
 
ОГОЛОШЕННЯ Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.01.2020
Попільнянська районна державна адміністрація (далі - Організатор) оголошує конкурс з визначення робочого органу для здійснення функцій з підготовки матеріалів для проведення конкурсів з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району.
Метою проведення конкурсу є вибір на конкурсних засадах юридичної особи, яка спроможна забезпечувати належну підготовку матеріалів для проведення конкурсу з визначення перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, прийняття документів на конкурс, перевірки достовірності одержаної від перевізника-претендента інформації, їх аналізу та оцінки відповідності конкурсних пропозицій перевізника-претендента умовам конкурсу, підготовки паспортів автобусних маршрутів та матеріалів для подальшого встановлення відносин між організатором та автомобільним перевізником - переможцем конкурсу.
Детальніше...
 
В області готуються до відзначення 125-річчя від дня народження Максима Рильського Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.01.2020
На Житомирщині з нагоди 125-річчя від дня народження Максима Рильського проведуть низку святкових, освітніх та пізнавальних заходів. З питань організації цих заходів сьогодні, 23 січня, відбулося засідання організаційного комітету.
 
До обговорення долучилися заступник голови ОДА Віктор Градівський та онук видатного письменника Максим Георгійович Рильський.
 
Детальніше...
 
У Житомирській ОДА обговорили результати перевірок АЗС області Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.01.2020
У рамках проведення заходів із ліквідації нелегальних АЗС на Житомирщині здійснено перевірку 275 об’єктів.
 
Про це йшлося,  23 січня, під час засідання Центру з ліквідації нелегальної торгівлі нафтопродуктами в Житомирській області, яке провів перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Федоренко.
Детальніше...
 
Президент: Україна має підтримку з боку інвесторів Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.01.2020
Зустрічі, які відбулися в межах Всесвітнього економічного форуму в Давосі, продемонстрували, що Україна має підтримку з боку інвесторів, наголосив Президент Володимир Зеленський.
 
«Ми маємо цю підтримку. До нас зовсім по-іншому ставляться, нам вірять. Треба відкривати Україну, відкидати такі слова, як «корупційна», «застаріла», згадки про старі бізнес-групи чи політичний вплив», – сказав Глава держави у коментарі ЗМІ в Єрусалимі.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 15 - 21 з 3172
Вони захищали Україну
Хто Online
Лічильник

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed