Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  Pfeil
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...

Обережно авто-шахраї! Надрукувати Надіслати електронною поштою
09.09.2013

Почастішали випадки авто-шахрайства злочинними елементами щодо підробки номерних агрегатів транспортних засобів. Купуючи автомобіль на авто ринках, на інтернет-ресурсах та по оголошеннях в засобах масової інформації, Ви ризикуєте втратити власні заощадження і автомобіль. Щоб уникнути цього пропонуємо звернутись до спеціалістів Науково- дослідного експертно - криміналістичного центру УМВС України в Житомирській області.

 

Детальніше...
 
Економіка району працює стабільно Надрукувати Надіслати електронною поштою
05.09.2013

Під час нещодавнього інтерв’ю провідним тележурналістам Президент України Віктор Янукович виклав свою позицію щодо широкого кола тем, зокрема, європейської інтеграції, соціально-економічного розвитку країни, внутрішньополітичної ситуації та зовнішньої політики.

«За словами Глави держави, українська економіка встояла під тиском світової кризи. Скорочення ВВП у першому півріччі 2013 року, як і у країнах Європи, становить лише 1%. Важливо, що приблизно на 10% скоротився валовий зовнішній борг. Отже, країна, попри спекуляції про дефолт, має можливість вчасно відповідати за своїми зобов’язаннями», - прокоментував позицію Президента голова райдержадміністрації Ігор Погребенник.

Детальніше...
 
Здійснення електронного звітування до органів державної статистики Надрукувати Надіслати електронною поштою
05.09.2013

Відділ статистики у Попільнянському районі повідомляє, що в органах державної статистики України функціонує система електронної звітності. Для зручності та економії Вашого часу пропонуємо подавати статистичну та фінансову звітність в електронному вигляді.

 

При наявності ЕЦП (електронного цифрового підпису) електронне звітування можливе за допомогою програмного забезпечення згідно з  переліком, наведеним на сайті Держстату України (www.ukrstat.gov.ua), або на сайті Головного управління статистики у Житомирській області (www.zt.ukrstat.gov.ua)

Детальніше...
 
Соціально-економічне становище району за січень-липень 2013 року Надрукувати Надіслати електронною поштою
05.09.2013

ПРОМИСЛОВІСТЬ. Підприємствами району за  січень – червень 2013р. реалізовано споживачам промислової продукції (робіт, послуг) на  66135,5 тис.грн., або 0,9% до обласного рівня. Обсяг реалізованої промислової продукції (товарів, послуг) у відпускних цінах підприємств (без податку на додану вартість та акцизу) в розрахунку на одну особу становить 2016,6грн. проти 1131,9 грн. за відповідний період минулого року.

 

СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО. РОСЛИННИЦТВО. Станом  на  1 серпня  2013 р. сільськогосподарськими  підприємствами району  скошено  і обмолочено  зернових  і  зернобобових  культур (без  кукурудзи)  на  площі  7791 га , або  79.9% до площі , що підлягає до  збирання.  Урожайність зернових  з 1га  становить 48,6 ц, проти  51,7 ц минулого  року. Намолочено  зерна  378522 ц, що  на 2,2%, більше  минулорічного періоду. З  них пшениці  озимої  вироблено  336760 ц проти  266344 ц зібраних  у  минулому році. Урожайність  озимої  пшениці з 1 га  станом  на  1  серпня  становить  51,5 ц  проти  54,6 ц відповідного  періоду минулого року. Ріпаку  озимого  зібрано 62554 ц, що на  7,7% більше  ніж  у  минулому  році. Урожайність  озимого  ріпаку  з 1 га  більша  на  0,6 ц  і  становить  38,1 ц.

Детальніше...
 
Перший шкільний дзвоник задзвенів у кожній школі Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.09.2013

2 вересня, в усіх загальноосвітніх навчальних закладах району відсвяткували День знань. У Попільнянському районі сьогодні приступають до навчання 3400 учнів, з них 360 першокласники.

 

Із початком нового навчального року школярів, батьків та педагогічні колективи освітніх установ привітали керівники району. Зокрема, голова районної державної адміністрації Ігор Погребенник відвідав цього дня святкову лінійку Жовтневої школи.

 

Детальніше...
 
Навчальні заклади району готові відкрити свої двері учням Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.09.2013

Підготовка навчальних закладів до нового навчального року здійснювалась з урахуванням нових соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, які спрямовані на те, щоб кожна дитина відчувала комфорт у навчальному закладі та мала всі умови для всебічного розвитку. Про це повідомив начальник відділу освіти райдержадміністрації Василь Ільїн під час серпневої конференції педагогічних працівників.

Детальніше...
 
Пройшла серпнева конференція педагогічних працівників Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.09.2013

Вже стало доброю традицією перед початком нового навчального року проводити серпневі освітянські конференції. 29 серпня 2013 року відбулася конференція педагогічних працівників району за участю голови районної державної адміністрації Ігоря Погребенника та голови районної ради Миколи Котелянця. Керівництво району та працівники освітянської ниви зібралися аби спільно проаналізувати результати, колегіально прийняти оптимальні рішення та накреслити плани на новий навчальний рік.

Під час конференції відбувся  перегляд прямої трансляції розширеного засідання колегії управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації, у роботі якої взяли участь голова облдержадміністрації С.М. Рижук, голова обласної ради Й.А. Запаловський, начальник управління освіти і науки О.В. Пастовенський.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 Наступна > Кінець >>

Всього 2871 - 2877 з 3329
Вони захищали Україну
Хто Online
Зараз на сайті: 1 гість
Лічильник

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed