Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  Pfeil
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...

Акція "ЕХО" Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.11.2012

З метою активізації проведення профілактичної та просвітницької роботи, спрямованої на протидію виникненню і поширенню захворювання на туберкульоз сімей, які перебувають у складних життєвих обставин, а також привернення уваги широких кіл громадськості, засобів масової інформації до проблем поширення ВІЛ/СНІДу, хвороб, що передаються статевим шляхом, алкоголізму, наркоманії, правопорушень та злочинності у дитячому та молодіжному середовищі, проведення інформаційно-просвітницької роботи серед дітей, молоді, різних категорій сімей в листопаді 2012 року Попільнянським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в районі проводиться районна профілактична акція "Ехо”.

 

Детальніше...
 
Про проведення громадського обговорення Орієнтовного плану консультацій з громадськістю на 2013 рік Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.11.2012

Районна державна адміністрація повідомляє про початок проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення шляхом електронних консультацій щодо проекту Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2013 рік у Попільнянській РДА.

 

Зміст матеріалів винесених на обговорення:- проект Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2013 рік у Попільнянській районній державній адміністраці.

Мета проведення консультацій з громадськістю: збір пропозицій до проекту Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2013 рік у Попільнянській районній державній адміністрації з метою їх врахування в проекті.

Способи забезпечення участі в обговоренні: електронні консультації.

Строк подання пропозицій та зауважень: до 15 грудня 2012 року.

Номер телефону, за яким надаються консультації з обговорюваного питання та приймаються пропозиції: (037) 25913.

Контактна особа: Дядюра Марина Олександрівнаголовний спеціаліст із зв’язків з громадськістю та ЗМІ.

Електронна скринька для подання пропозицій в режимі електронного листування: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script. @yandex.ua.

Письмові пропозиції надсилати за адресою: 13500 смт. Попільня, вул. Б.Хмельницького, буд. 7, Попільнянська районна державна адміністрація.

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення: після 20 грудня 2012 року на веб-сайті Попільнянської районної державної адміністрації www.popilnya-rda.gov.ua

 
Разом з довідкою ЄДРПОУ зникнуть черги і плата за її видачу Надрукувати Надіслати електронною поштою
16.11.2012
З 17 грудня українські підприємці будуть повністю звільнені від обтяжливої процедури отримання та подачі до податкової служби довідки про включення до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ).
Детальніше...
 
Відбулись урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства Надрукувати Надіслати електронною поштою
16.11.2012

Сьогодні в великій залі районної ради відбулись урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства, в яких взяли участь голова райдержадміністрації Ігор Погребенник та голова районної ради Микола Котелянець. Вони привітали працівників та ветеранів сільськогосподарської галузі району та наголосили, що в усі часи хліборобська праця була і залишається найважливішою складовою розвитку держави, запорукою її процвітання, а трудівники села не лише примножують трудові здобутки в агропромисловому комплексі району, а й роблять квітучими наші села, ростять сади, бережуть і творять культуру і духовність на рідній землі.

Детальніше...
 
Всеукраїнський конкурс "Кращий державний службовець" - 2012 Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.11.2012

Цьогоріч V ювілейний Конкурс за звання кращого державного службовця проводився у контексті вивчення положень нового законодавства про державну службу та антикорупційного законодавства.

Проведення І туру Конкурсу забезпечували 217 оргкомітетів, утворених в апаратах та структурних підрозділах центральних органів виконавчої влади, та 781 – оргкомітет місцевих органів виконавчої влади.

Детальніше...
 
Нові завдання щодо підвищення кваліфікації спеціалістів служб персоналу державних органів Надрукувати Надіслати електронною поштою
31.10.2012

Реформування системи управління персоналом на державній службі є пріоритетним напрямком модернізації державної служби України, визначеним Президентом України в контексті впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава».

 

З набуттям чинності нової редакції Закону України «Про державну службу» виникає необхідність посилення стратегічної ролі служб персоналу (кадрових служб) у системі державного управління, зосередження їх на аналітичній та організаційній роботі з кадрового менеджменту, прогнозуванні розвитку персоналу, планування кар’єри державних службовців та забезпечення їх навчання з питань впровадження нового законодавства про державну службу.

Детальніше...
 
Як житомирські чиновники готуються до перезавантаження? Надрукувати Надіслати електронною поштою
31.10.2012

З 1 січня набуває чинності новий Закон України «Про державну службу». Це означає, що між державою і чиновниками буде укладено трудовий контракт з новими умовами.

З метою ефективного відбору працівників на всі посади державної служби в області розроблено майже 9 тисяч профілів професійної компетентності. В них містяться чіткі вимоги до спеціальних знань, умінь і навичок чиновників, здатних забезпечити результативну роботу органів державної влади.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 Наступна > Кінець >>

Всього 2871 - 2877 з 3172
Вони захищали Україну
Хто Online
Зараз на сайті: 1 гість
Лічильник

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed