Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  Pfeil
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...

28 жовтня - День визволення України від фашистських загарбників Надрукувати Надіслати електронною поштою
26.10.2012

  Шістдесят вісім років минуло відтоді, як 28 жовтня 1944 року радянські війська звільнили від німецько-фашистських загарбників останні українські землі. 1225 днів і ночей тривали бої в Україні. Навіки залишилася в пам’яті людей Велика Вітчизняна війна.

 

Сьогодні з нагоди 68-ї річниці визволення України від фашистських загарбників голова районної державної адміністрації Ігор Погребенник та голова районної ради Микола Котелянець разом із представниками громадськості поклали квіти до обеліску Слави в селищі Попільня. Хвилиною мовчання вшанували присутні пам'ять захисників, які віддали своє життя за Батьківщину і населення, постраждалого від дій фашистських окупантів.

Детальніше...
 
22 мешканкам району присвоєно почесне звання "Мати-героїня" Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.10.2012

  У когорті державних нагород та відзнак незалежної України особливе місце належить почесному званню «Мати-героїня». На сьогодні його удостоїлись 176 мешканок району.

24 жовтня в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди вручення нагород  багатодітним матерям, яким присвоєно почесне звання «Мати - героїня».

Детальніше...
 
Ветерани - гордість, гідність та оплот суспільства Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.10.2012

  В цьому році виповнюється 25 років від дня утворення організації ветеранів України та її осередків на місцях.

 

19 жовтня з нагоди ювілею районна організація ветеранів війни та праці провела святковий пленум.

 

На заході були присутні голови первинних ветеранських організацій, активісти ветеранського руху, а також представники влади – голова райдержадміністрації Ігор Погребенник, голова районної ради Микола Котелянець, начальник управління праці та соціального захисту населення Юрій Прохорчук та начальник районного управління Пенсійного фонду України Аліна Вінцковська.

Детальніше...
 
Звернення І форуму жінок Попільнянщини Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.10.2012

Шановні жінки Попільнянщини!

 

Українські жінки прославилися у віках своєю побожністю, героїзмом, високою мораллю, розумом, працьовитістю, красою, пісенністю та майстерністю. Впродовж століть вони були берегинями сімейного вогнища, завжди готові жертвувати собою для добра родини, рідної землі, Батьківщини.

 

Ми усвідомлюємо, що ніхто не подарує нам доброго життя і не відкриє світлого майбутнього. Тільки небайдужістю і особистими зусиллями ми зможемо змінити майбутнє наших дітей та країни.

 

На основі висновків і пропозицій, що були висловлені на І Форумі жінок Попільнянщини, що стосуються розвитку сільської медицини, освіти, гендерної рівності, покращення становища сімей, що опинились в складних життєвих обставинах, альтернативних форм сімейного виховання, ролі жінки в політичному та суспільному житті пропонуємо скоординувати зусилля і співпрацю:

 

щодо розвитку інформаційно - просвітницької та виховної роботи серед жінок, формування високої суспільної моралі, здорової сім'ї, відповідального батьківства, турботи про дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

 

попередження насилля в сім'ї, розбудови системи юридичного та психологічного консультування населення;

 

надання конкретної інформації про успіхи жінок-трудівниць, жінок-матерів в засобах масової інформації;

 

сприяння залученню якомога широкого кола жінок до активної громадської роботи з метою їх впливу на реалізацію соціальної політики, спрямованої на підвищення статусу і ролі жінки в суспільстві, підвищення рівня життя, захищеності громадян та добробуту сім'ї;

 

ініціювати благодійні та меценатські проекти, спрямовані на підтримку освіти, культури, соціального захисту.

 

Сподіваємось, що Ви підтримаєте наше Звернення, спрямоване на відновлення родинних цінностей, захист життя та гідності людини. Адже, лише разом ми зможемо внести зміни у наше життя і майбутнє на краще!

 

 

Голова громадської ради при Попільнянській райдержадміністрації    Н.В. Корецька

 

Голова районної жіночої громадської організації «Надія»                       Л.А. Островська

 

Голова ради жінок району                                                                            С.П. Карпенко

 
Жінки Попільнянщини - за нову країну Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.10.2012

17 жовтня за ініціативи відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації вперше в районі відбувся форум жінок „Жінки Попільнянщини – за нову країну”. В роботі форуму прийняли участь 60 представниць жіноцтва.  Медики, педагоги, соціальні працівники, працівники  сільського господарства, правоохоронних органів та органів місцевого самоврядування, ветерани війни та праці, пенсіонери, жінки, яким присвоєно почесне звання «Мати-героїня», активісти громадського життя зустрілися, аби об’єднати зусилля, розробити загальну стратегію та окреслити напрямки подальшої роботи в різних сферах життя.

Жінки складають 54 % мешканців району. Вони беруть активну участь в економічному, соціальному житті, зростає їх управлінська активність, змінюється становище в сімейному та приватному житті. Нині 66 % депутатів місцевих рад становлять жінки, з 32 сільських та селищних голів 11 жінок, 22 жінки очолюють загальноосвітні заклади, 176 жінкам  присвоєно почесне звання України «Мати-героїня».

Детальніше...
 
Про виконання бюджету району за 9 місяців 2012 року Надрукувати Надіслати електронною поштою
17.10.2012

За 9 місяців  2012 року до загального фонду бюджету  району надійшло доходів у сумі 85 203,2 тис. грн., що становить 75,5 % до  річних призначень, в тому числі: дотацій в загальній сумі 41 469,4 тис. грн., а саме: - дотації  вирівнювання – 40 870,2 тис. грн. (з них 6 372,8 тис. грн. перераховано з  районного бюджету сільським та селищним бюджетам); - на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів – 398,6 тис. грн.; - на покращення надання соціальних послуг найуразливішим верствам населення – 181,6 тис. грн.; - на стимулювання місцевих органів влади за перевиконання річних розрахункових обсягів податку на прибуток підприємств та акцизного податку – 19,0 тис. грн.

Субвенцій з державного бюджету в загальній сумі   23 242,8 тис. грн., з них на: - виплату допомог сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з   дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям –  18 104,0 тис. грн.; - надання пільг і субсидій населенню – 4 715,0 тис. грн.; - на придбання медикаментів та виробів медичного призначення для   забезпечення швидкої медичної допомоги – 149,4 тис. грн.; - на утримання дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового  забезпечення батькам–вихователям і прийомним батькам за надання соціальних   послуг у дитячих будинках  сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом „гроші  ходять за дитиною” –  274,4 тис. грн.

Детальніше...
 
Великим Лісівцям - 410 років Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.10.2012

Наш район завжди славився працьовитими, талановитими, творчими людьми і мальовничими куточками. Серед них і село Великі Лісівці, де 13 жовтня відбулися урочистості з нагоди 410 річниці від першої писемної згадки про село.

 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 Наступна > Кінець >>

Всього 2878 - 2884 з 3172
Вони захищали Україну
Хто Online
Зараз на сайті: 2 гостей
Лічильник

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed