Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  Pfeil
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...

Безпечні канікули Надрукувати Надіслати електронною поштою
16.07.2013

 Зазвичай, найбільше випадків травмування дітей виникає під час канікул. Щоб зменшити трагічну статистику загибелі і травмування дітей, постійно проводяться профілактично-просвітницькі акції.   

В період літніх канікул в районі проводиться акція «Безпечні канікули». Попільнянським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розроблено план, який передбачає ряд заходів з організації безпечного літнього відпочинку дітей. До проведення акції залучаються працівники сільських рад, фельдшерсько-акушерських пунктів, представники держнагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки, інспектори рибоохорони та водних ресурсів.

 
Детальніше...
 
Зажинки - 2013 Надрукувати Надіслати електронною поштою
12.07.2013

 В районі офіційно стартували жнива. Де-факто, у зв’язку зі сприятливими погодніми умовами, збирати зернові почали ще 2 тижні тому. А сьогодні, 12 липня на території району під головуванням голови облдержадміністрації Сергія Рижука відбувся обласний семінар-нарада з питань стану підготовки та особливостей проведення збирання врожаю ранніх зернових та зернобобових культур «Зажинки-2013».

Участь у семінарі взяли заступник голови облдержадміністрації Микола Дейсан, керівник департаменту агропромислового розвитку Микола Дідківський, голови і заступники голів райдержадміністрацій, начальники та спеціалісти управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій, керівники базових господарств, керівники та спеціалісти підвідомчих служб АПК, наукові працівники.

Детальніше...
 
Турбота про дітей - пріоритетне завдання влади Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.07.2013

  Сьогодні і Президент, і Уряд приймають ряд дуже важливих рішень, які стосуються сім'ї і дитинства. В нових соціальних ініціативах Президента «Діти – майбутнє України» наголошується на необхідності розширення в 2013-2014 роках мережі закладів дошкільної освіти, щоб кожна дитина мала можливості для всебічного розвитку. Житомирщина в числі перших по відбудові дошкільних навчальних закладів. В області функціонує 688 дитячих садків, з них 150 відремонтовано і введено в експлуатацію за останні три роки.

11 липня у селі Миролюбівка гостинно відкрив свої двері для дошкільнят дитячий садочок «Сонечко». Ця подія стала особливим святом для всього району, принесла з собою нові надії для дорослих, а дітям – щирі усмішки.

Детальніше...
 
Витрати гіпертоніків на ліки зменшились Надрукувати Надіслати електронною поштою
10.07.2013

Підвищення артеріального тиску – артеріальну гіпертензію(АГ) – сьогодні діагностують у 32 % населення України. Це одне із захворювань, яке скорочує тривалість життя та призводить до інвалідності. На сьогодні можливо зменшити або й зовсім усунути шкоду, яку завдає здоров'ю високий артеріальний тиск, нормалізуючи його за допомогою медичних препаратів.

В квітні 2012 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 340 «Про реалізацію пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою», якою впроваджено часткову компенсацію вартості ліків від гіпертонічної хвороби за рахунок державного та місцевих бюджетів.

Детальніше...
 
Особлива увага - профілактиці захворювань у дітей Надрукувати Надіслати електронною поштою
10.07.2013

В районі надання медичних послуг населенню та проведення профілактичних оглядів має першочергове значення.

Начальник відділу охорони здоров’я Наталія Огнівчук поінформувала під час апаратної наради про стан проведення профілактичних оглядів школярів

Детальніше...
 
Адміністративні послуги - через пошту Надрукувати Надіслати електронною поштою
05.07.2013

Днями в віддленні поштового зв’язку Жовтневого відбулася презентація Всеукраїнського проекту «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту». На урочисту подію були запрошені перший заступник голови райдержадміністрації Олег Можарівський та начальник цеху обслуговування  споживачів «Укрпошти» Людмила Молокович.

 

Олег Можарівський привітав присутніх з цією подією та відмітив, що района влада завжди підтримує починання «Укрпошти» і висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю. Він також зазначив, що проект має на меті швидке та якісне обслуговування громадян  та наближує послуги влади до людей, робить їх отримання зручним та доступним.

Детальніше...
 
Президент вимагає від правоохоронних органів термінового розслідування справи в Миколаївськійобласті Надрукувати Надіслати електронною поштою
03.07.2013

Президент України Віктор Янукович взяв під особистий контроль розслідування Генеральною прокуратурою справи у зґвалтуванні 29-річної І.Крашкової у смт Врадіївка Миколаївської області.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 Наступна > Кінець >>

Всього 2885 - 2891 з 3329
Вони захищали Україну
Хто Online
Зараз на сайті: 1 гість
Лічильник

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed