Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  Pfeil
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...

Всеукраїнська акція "Нові стандарти - нова школа" Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.06.2013

В рамках проведення Всеукраїнської акції «Нові стандарти – нова школа» та з метою вивчення готовності загальноосвітніх навчальних закладів до впровадження нового Державного стандарту початкової, базової та повної загальної середньої освіти в 2-х та 5-х класах 17 червня школи нашого району приймали гостей із Ружинського району. 18 червня делегація освітян нашого району відвідала школи Андрушівщини.

В ході Акції обговорювалися питання медичного обслуговування учнів, стан оснащення ЗНЗ комп’ютерною технікою та доступ до мережі інтернет, кадрове забезпечення викладання інформатики та іноземної мови у 2-х та 5-х класах і ін.

 
В області створюються умови для розвитку спортивної інфраструктури Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.06.2013

Соціальна ініціатива Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України» спрямована на популяризацію здорового способу життя серед дітей і молоді. Уряд вже прийняв Загальнодержавну соціальну програму розвитку фізичної культури і спорту на 2013-2017 роки, яка сприятиме оновленню спортивної інфраструктури в Україні та залученню підростаючого покоління до масового спорту.

Детальніше...
 
В Україні немає підстав для розмов про погіршення соціально-економічної ситуації - Віктор Янукович Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.06.2013

Президент України Віктор Янукович називає недоречними розмови щодо можливого погіршення соціально-економічної ситуації у країні.

«Що стосується нагнітання страхів чи роздмухування пристрастей щодо можливого соціально-економічного колапсу в Україні. Така постановка питання є недоречною, тому що вона не підкріплюється фактами», - сказав Віктор Янукович на зустрічі з керівництвом Верховної Ради та головами парламентських фракцій.

Детальніше...
 
Талант підтверджується роботою Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.06.2013

  Сьогодні розвитку спорту та популяризації здорового способу життя приділяється особлива увага. Це пріоритет роботи державної влади на всіх рівнях, оскільки 2013-й рік Президент України Віктор Янукович оголосив «роком фізичного здоров'я та екології».

В районі забезпечуються умови для заняття спортом, особливо для молоді. Зокрема, діє дитячо-юнацька спортивна школа, в якій в 5 відділеннях навчається 430 учнів.

Детальніше...
 
Глава держави наголошує на важливості створення нових робочих місць Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.06.2013

Президент України Віктор Янукович наголошує на важливості створення нових робочих місць, що можливо за умови якнайшвидшої імплементації закону про зайнятість.

 

 «Цей закон розкриває широкі можливості для вирішення економічних питань, створення умов для притягнення інвестицій», - сказав Глава держави на засіданні Комітету з економічних реформ.
Детальніше...
 
Дякуємо за врятоване життя Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.06.2013

Мільйони людей зобов'язані своїм життям тим, кого вони ніколи не бачили - донорам, що добровільно здають кров, не одержуючи за це будь-якої винагороди.

14 червня відзначається Всесвітній день донора крові. Про це свято мало кому відомо, проте всі донори нашого району радо його відзначають. Адже таких героїчних людей, як вони, просто не можна не згадати.

Детальніше...
 
Основне завдання - високий рівень медичного обслуговування Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.06.2013

13 червня, напередодні Дня медичного працівника, кращих представників галузі охорони здоров’я району із професійним святом традиційно привітали керівники району.

Під час урочистостей, що відбулися у приміщенні центральної районної лікарні, свою вдячність за невтомну працю та тисячі врятованих життів медикам району висловили голова районної державної адміністрації Ігор Погребенник та голова районної ради Микола Котелянець.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 Наступна > Кінець >>

Всього 2899 - 2905 з 3329
Вони захищали Україну
Хто Online
Зараз на сайті: 1 гість
Лічильник

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed