Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  Pfeil
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...

Круглий стіл об’єднав "сімейних" фахівців Надрукувати Надіслати електронною поштою
03.07.2012

2 липня, з ініціативи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулася зустріч за «круглим столом» спеціалістів різних галузей, робота яких пов'язана з інститутом сім'ї. 

В роботі «круглого столу» взяли участь керівники організацій та установ, які є партнерами центру.

На початку зустрічі директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Надія Демидчук представила новопризначених фахівців із соціальної роботи, які  надаватимуть соціальну допомогу родинам, що потребують особливої уваги з боку держави.

Детальніше...
 
Відбувся семінар фахівців із соціальної роботи Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.07.2012

На виконання нових соціальних ініціатив Президента України передбачено здійснення модернізації соціальних служб для повного охоплення увагою держави найуразливіших громадян.

З цією метою з липня  2012 року в штат районного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  введено 10 посад фахівців із соціальної роботи. Одним із головних напрямків роботи нових працівників стане виявлення, оцінка потреб, здійснення комплексного соціального супроводу сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та не можуть самостійно їх подолати. Фахівці з соціальної роботи працюватимуть безпосередньо в громаді за принципом дільничного, що дозволить максимально наблизити соціальні послуги до їх отримувачів.

Детальніше...
 
Урочистості з нагоди 16-річниці Конституції України Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.07.2012

28 червня з нагоди відзначення знакової для нашої держави події – 16-річниці прийняття Основного Закону на території районного стадіону «Колос» відбулося святкове дійство.

 

Всіх присутніх привітав голова районної державної адміністрації Ігор Погребенник. У своєму виступі він акцентував увагу на реальних кроках керівництва нашої держави, області щодо реалізації курсу реформ в Україні, на здобутках та перспективах  району.
Детальніше...
 
Отримано два шкільних автобуси Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.06.2012

26 червня за участю Прем’єр-міністра України Миколи Азарова на базі ЗАТ «Бориспільський автозавод» (м. Бориспіль) відбулося урочисте вручення партії шкільних автобусів представникам відділів освіти районних державних адміністрацій Житомирської та Сумської областей.

Шкільні автобуси постачаються на виконання завдань та заходів Державної цільової соціальної програми «Шкільний автобус». Представники Житомирської області отримали 40 машин. З них 2 нових автобуси отримав і районний відділ освіти.

Детальніше...
 
На засіданні колегії Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.06.2012

26 червня відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністрації. Перед початком її проведення голова районної державної адміністрації Ігор Погребенник повідомив, що за власним бажанням зі складу колегії вийшов редактор районної газети «Перемога» Сергій Оленський.

 

Про районну комплексну програму розвитку фізичної культури та спорту на 2012 – 2016 роки доповів начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Володимир Шарандак.

Детальніше...
 
22- червня - День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.06.2012

22 червня 2012 року, у День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні представники трудових колективів підприємств, організацій, установ селища Попільня на чолі з районним керівництвом поклали квіти до обеліску Слави.

Присутні на заході схилили голови перед святою пам’яттю полеглих, одночасно віддаючи шану живим учасникам тепер уже далекої війни, які своїм ратним подвигом, самовідданою працею забезпечили Велику Перемогу.

Аналогічні заходи відбулися в усіх населених пунктах району.

 
 
Нацдержслужба інформує про засади нового Закону "Про державну службу" Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.06.2012

На офіційному веб-сайті управління державної служби Головдержслужби України в Житомирській області у рубриці «Головні події» розміщено нормативні акти щодо впровадження нового Закону україни «Про державну службу»: nads.gov.ua/sub/jitomyrska/ua/publication/content/38057>>>

ЩОДО СТАНУ ПІДГОТОВКИ НОРМАТИВНО-ПРАВОВИХ АКТІВ, СПРЯМОВАНИХ НА РЕАЛІЗАЦІЮ ЗАКОНУ УКРАЇНИ ВІД 17 ЛИСТОПАДА 2011 РОКУ № 4050-VI «ПРО ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ»

Короткий опис наказів Нацдержслужби України

 
<< Початок < Попередня 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 Наступна > Кінець >>

Всього 2913 - 2919 з 3172
Вони захищали Україну
Хто Online
Зараз на сайті: 1 гість
Лічильник

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed