Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  Pfeil
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...

Відбулась колегія РДА Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.05.2012

29 травня голова районної державної адміністрації Ігор Погребенник провів чергове засідання колегії райдержадміністрації, на якому було розглянуто три  питання.

 

Про  виконання Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №  109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» доповіла начальник загального відділу  районної державної адміністрації Руслана Ромащенко. Вона повідомила що з  початку 2012 року до районної державної адміністрації надійшло 271 звернення, в яких порушено 278 питань. За характером питань, що порушують в своїх зверненнях жителі району, основне місце займають питання аграрної політики і врегулювання земельних відносин – 181 звернення

Детальніше...
 
У державну статистичну звітність запроваджено КВЕД нової редакції Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.05.2012

З 1 січня 2012 року набув чинності національний класифікатор України ДК 009:2010 «Класифікація видів економічної діяльності» (далі КВЕД-2010) затверджений наказом Держспоживстандарту від 11.10.2010року № 457 «Про затвердження та скасування національних класифікаторів» де відбулися значні зміни. Ці зміни пов’язані з приведенням у відповідність КВЕД- 2010 до всіх статистичних класифікацій видів економічної діяльності, що були встановлені в Європейському союзі.     

Детальніше...
 
Порядок перетинання державного кордону Надрукувати Надіслати електронною поштою
29.05.2012

У зв’язку з наближенням літнього туристичного сезону, періоду відпусток та канікул, з урахуванням підсумків аналогічного періоду минулих років, Адміністрацією Державної прикордонної служби розроблено інформаційні матеріали для громадян, які планують подорожувати за кордон або приймати у себе гостей-іноземців.

З питань порядку перетинання державного кордону України та фактів вчинення неправомірних дій службовими особами підрозділів Держприкордонслужби можна звертатися в Адміністрацію Держприкордонслужби України за телефоном

(044) 527-63-63.

 Інформація про порядок перетинання державного кордону громадянами України, іноземцями та особами без громадянства

 
Доступне житло для громадян Надрукувати Надіслати електронною поштою
29.05.2012

Кабінет Міністрів затвердив Порядок здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

В області визначено 3 об’єкти житлового будівництва, в яких можливо буде  придбати житло із залученням коштів державного бюджету, передбачених для здешевлення вартості іпотечних кредитів. Серед цих об’єктів і незавершене будівництво 32-х квартирного житлового будинку по вул. Садовій, 3 в смт. Попільня.

Детальніше...
 
Романівко! Твою живу красу пісні Максима у віки несуть Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.05.2012

Тридцять п’ятий раз в Романівці відбулося  Всеукраїнське літературно-мистецьке свято «Романівська весна». Цьогоріч воно приурочене 117-й річниці від дня народження Максима Рильського та проходить в рамках заходів 75-річчя утворення Житомирської області.

 

До початку свята гості встигли побувати в «Містечку майстрів дитячої творчості»,  яке створили учні та вчителі загальноосвітніх закладів району, поклонитися могилам рідних поета на місцевому кладовищі та скуштувати води з Максимової криниці.

 
Детальніше...
 
Спорт для всіх - спільна турбота Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.05.2012

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту підвів підсумки місячника «Спорт для всіх – спільна турбота», який проводився з 1 по 30 квітня 2012 року в усіх населених пунктах на території району .

Основні завдання місячника – це упорядкування та облаштування спортивних майданчиків напередодні весняно-літнього сезону, стимулювання співпраці органів місцевого самоврядування, суб’єктів підприємництва та громадських організацій з метою покращення умов для занять оздоровчою фізичною культурою і масовим спортом населення.

Детальніше...
 
Відбулись зональні змагання Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.05.2012

18 травня на районному стадіоні «Колос» відбулися зональні змагання  XIX обласних спортивних ігор серед працівників охорони здоров’я, в якому взяли участь спортсмени з Андрушівського,  Ружинського та нашого району. 

Змагання проводились з 8 видів спорту: армрестлінгу,  волейболу, гирьового спорту, легкоатлетичного кросу, міні-футболу, настільного тенісу, шашок та швидких шахів.

Переможцями стали медики нашого району, а друге та третє місце розподілили між собою відповідно команди Андрушівського та Ружинського районів.

 
<< Початок < Попередня 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 Наступна > Кінець >>

Всього 2927 - 2933 з 3171
Вони захищали Україну
Хто Online
Зараз на сайті: 2 гостей
Лічильник

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed