Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  Pfeil
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...

Цього літа оздоровленням та відпочинком буде охоплено до 2 тис. дітей Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.05.2012

Організація якісного літнього оздоровлення дітей та підлітків – одне із пріоритетних завдань, яке знаходиться на постійному контролі  райдержадміністрації.

 «Основне завдання – збереження та відновлення здоров'я дітей, організація якісного, безпечного, повноцінного оздоровлення та відпочинку», - повідомив заступник голови райдержадміністрації Василь Зарічний. За його словами, в цьому році особлива увага буде приділена оздоровленню дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. У планах – оздоровити всіх дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей-інвалідів, 70% дітей із малозабезпечених та багатодітних сімей.   

Детальніше...
 
Урочистості з нагоди Дня Перемоги Надрукувати Надіслати електронною поштою
10.05.2012

9 травня в районі святкували 67 річницю Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні. З цієї нагоди в Попільні відбулася низка урочистих заходів, присвячених цій події.

Святкування розпочалося святковою ходою під супроводом духового оркестру від будівлі будинку культури до обеліска Слави. Участь у святковій ході та в інших урочистих заходах взяли керівництво району та селища, керівники організацій та установ різних форм власності, жителі Попільні.

Детальніше...
 
Відбулась колегія райдержадміністрації Надрукувати Надіслати електронною поштою
28.04.2012

27 квітня в залі засідань районної ради голова районної державної адміністрації Ігор Погребенник  провів чергове засідання колегії райдержадміністрації. 

В роботі колегії взяли участь начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, голови та секретарі місцевих рад, керівники підприємств, установ та організацій району, приватні підприємці.

Детальніше...
 
Відбулась міжвідомча нарада з питань дитячої злочинності Надрукувати Надіслати електронною поштою
26.04.2012

26 квітня заступник голови райдержадміністрації Василь Зарічний провів міжвідомчу нараду з питань профілактики дитячої злочинності та правопорушень, в якій взяли участь служба у справах дітей, кримінальна міліція у справах дітей, центр соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді, відділ освіти.

На нараді розглянуто питання взаємозвірок між структурними підрозділами влади, які причетні до роботи з дітьми, щодо статистики по дитячій злочинності, питання формування спільної районної моделі профілактики дитячої злочинності та негативних проявів в підлітковому середовищі, а також обговорювалась проблема залучення до участі в  профілактичних рейдах окрім працівників служби у справах дітей, працівників відділу освіти та центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. З метою вирішення проблеми транспортного забезпечення запропоновано використовувати транспортні засоби відділів освіти та культури для проведення комплексних профілактичних рейдів в населених пунктах району.

 

 
Ощадбанк визначив порядок виплати компенсацій колишнім вкладникам Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.04.2012

Ощадбанк визначив порядок отримання інформації про місце і час актуалізації даних для вкладників Сбербанку колишнього СРСР.

Відповідно до Доручення Президента України Віктора Януковича Ощадбанк розпочав активну підготовчу роботу для проведення компенсаційних виплат вкладникам Сбербанку колишнього СРСР, які планується розпочати з червня 2012 року.

Детальніше...
 
Формується президентський кадровий резерв "Нова еліта нації" Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.04.2012

В Україні триває реформування та модернізація державного управління, що є одним із напрямів стратегічних перетворень, визначених Президентом України. З метою добору кадрів та їх підготовки до роботи у сферах державного управління в Україні розпочалося формування Президентського кадрового резерву. Положенням про кадровий резерв визначено порядок його формування та функціонування, а також основні принципи – загальнодоступність, об’єктивність і прозорість.

Детальніше...
 
Забезпечення населення засобами приймання цифрового телерадіомовлення Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.04.2012

В Україні збудовано і на повну потужність працює телемережа цифрового наземного ефірного мовлення. Це означає, що тепер через звичайну антену можна дивитися безкоштовно понад 20 (незабаром 32) українські телеканали у високій цифровій якості зображення та звуку. Для приймання цього сигналу необхідно між антеною та телевізором підключити спеціальний пристрій – телетюнер.

Враховуючи важливу соціальну складову процесу переходу на цифрове ефірне мовленння, 21 березня 2012 року Урядом прийнято постанову «Про затвердження порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення населення засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 Наступна > Кінець >>

Всього 3102 - 3108 з 3338
Вони захищали Україну
Хто Online
Зараз на сайті: 1 гість
Лічильник

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed