Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  Pfeil
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...

Визначено кращих державних службовців Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.04.2012

17-19 квітня 2012 року серед працівників райдержадміністрації було проведено І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець".

Участь  в ньому  прийняло 12 державних службовців, які пройшли комплексне тестування на знання Конституції України, законодавства про державну службу, специфіки функціональних повноважень державного органу, складання ділового документа, володіння персональним комп’ютером. 

Детальніше...
 
На сесії районної ради Надрукувати Надіслати електронною поштою
28.03.2012

27 березня відбулась 10 сесія районної ради 6 скликання.  Депутати розглянули Програму розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року, комплексну Програму «Молодь і родина Попільнянщини» на 2012-2016 роки, Програму зайнятості населення в 2012 році, звіт про виконання районного бюджету 2011 року  та заслухали звіт голови районної державної адміністрації  про виконання Програми соціально-економічного розвитку району в 2011 році.

Пропонуємо  тези з виступу голови райдержадміністрації Ігоря Погребенника.

Детальніше...
 
Триває акція "Єхо" Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.03.2012

З 1 березня 2012 року районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводить районну профілактичну акцію "Ехо”.

 

Мета акції активізувати  профілактичну роботу щодо запобігання правопорушенням, злочинності, негативним явищам у дитячому та молодіжному середовищі, привернути увагу широких кіл громадськості, засобів масової інформації до проблем поширення ВІЛ/СНІДу, хвороб, що передаються статевим шляхом, туберкульозу, алкоголізму, наркоманії, проведення інформаційно-просвітницької роботи серед дітей, молоді, різних категорій сімей.
Детальніше...
 
Державний реєстр виборців інформує Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.03.2012

Відділ ведення Державного реєстру виборців райдержадміністрації інформує, що постановою Центральної виборчої комісії  від 29 лютого 2012 встановлено  процедуру складання попередніх списків виборців для звичайних виборчих дільниць для підготовки та проведення голосування з виборів народних депутатів України.

Постанова ЦВК від 29 лютого 2012 року № 38 "Про Порядок складання попередніх списків виборців для звичайних виборчих дільниць для підготовки та проведення голосування з виборів народних депутатів України" 

 
Відбулось засідання спостережної комісії Надрукувати Надіслати електронною поштою
16.03.2012
15 березня відбулось друге засідання спостережної комісії. На засіданні були розглянуті питання щодо обліку умовно – достроково звільнених осіб від відбуття покарання та здійснення членами комісії соціального патронажу відносно звільнених осіб.
Детальніше...
 
Вступна компанія 2012 року для працівників державної служби Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.03.2012

На виконання листа Управління державної служби Головного управління державної служби України в Житомирській області щодо широкого інформування державних службовців про вступну кампанію 2012 року на спеціальності галузі знань «Державне управління» доводимо до відома працівників апарату і структурних підрозділів райдержадміністрації позиційні матеріали щодо діяльності:  

1) магістратур у вищих навчальних закладах України, які здійснюють підготовку магістрів за спеціальністю «Державна служба» галузі науки «Державне управління»(додаток 1);

2) канадсько-українського проекту «Реформа управління персоналом на державній службі в Україні» (додаток 2)

 
Вшанували Великого Кобзаря Надрукувати Надіслати електронною поштою
09.03.2012

9 березня біля пам’ятника Тарасу Шевченку в районному центрі відбулися урочистості з нагоди 198-ї річниці від дня народження великого Кобзаря.

Вшанувати його пам’ять прийшли заступник голови райдержадміністрації Олег Можарівський, голова районної ради Микола Котелянець, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, громадськість.

Творчий колектив районного будинку культури підготував літературно-музичну композицію, у якій звучали вірші поета. Учасники заходу поклали вінки і квіти до підніжжя пам’ятника Великому Кобзарю. 

 
<< Початок < Попередня 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 Наступна > Кінець >>

Всього 3109 - 3115 з 3338
Вони захищали Україну
Хто Online
Лічильник

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed