Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  Pfeil
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...

Відбулось засідання колегії освіти Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.02.2012

1 лютого за участю заступника голови районної державної адміністрації Василя Зарічного, начальника служби у справах дітей Валерія Шуляра, начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Володимира Шарандака відбулося засідання колегії відділу освіти. На педагогічній колегії підбито підсумки атестаційної експертизи діяльності Андрушківської загальноосвітньої школи першого-третього ступенів та розглянуто плани роботи відділу освіти та колегії у 2012 році.  

Окрім цього, розглянуто роботу педагогічних колективів в 2011 році з питань профілактики правопорушень, злочинності та проявів жорстокості, насилля серед учнів. 

 

Детальніше...
 
Підведено підсумки роботи сільськогосподарських підприємств району Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.02.2012

1 лютого в райдержадміністрації відбулась нарада з керівниками сільськогосподарських підприємств району різних форм власності.

Участь у нараді взяли  голова райдержадміністрації Погребенник І.Я., заступник голови райдержадміністрації, начальник управління агропромислового розвитку Кондратенко Н.П. У ході наради розглядалися питання про підсумки роботи сільськогосподарських підприємств та завдання на 2012 рік; про  стан забезпечення  мінеральними добривами сільськогосподарських підприємств району різних форм власності; про ефективність використання земель державної власності сільськогосподарського призначення, про стан забезпечення господарств насінням ярих культур, та перспективи відтворення стада, збереження новонародженого молодняка, нарощування поголів’я  ВРХ та свиней.
Детальніше...
 
Про виконання бюджету району 2011 року Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.02.2012

За 2011 рік до загального фонду зведеного бюджету району надійшло всього доходів у сумі 104 779 562 грн., що становить 100,5 % до затвердженого  плану (104 258 40 грн.).  В тому числі: - доходів (без врахування  трансфертів) в сумі  21 428 438 грн. (106,3%), що на 1 278 876 грн. більше затвердженого плану.  

Дотацій з Державного бюджету  отримано  в загальній  сумі 55 656 317 грн., в тому числі: дотації вирівнювання -  46 238 700 грн.( з них 6 553 142 грн. перераховано з районного бюджету сільським та селищним бюджетам); додаткової дотації на вирівнювання фінансової   забезпеченості місцевих бюджетів – 945 700 грн.;додаткової дотації місцевим бюджетам на забезпечення пальним станцій (відділень) екстреної, швидкої та невідкладної медичної допомоги – 73 200 грн.; додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення виплат, пов’язаних із підвищенням рівня оплати праці працівників бюджетної сфери, в тому числі на підвищення посадового окладу працівника першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки – 1 035 800 грн.;додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам на поліпшення умов оплати праці медичних працівників, які надають медичну допомогу хворим на заразну та активну форми туберкульозу – 13 100 грн.

Детальніше...
 
Вітання з Новим роком та Різдвом! Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.12.2011
Шановні попільнянці! 

Районна державна адміністрація та районна рада, щиро вітають жителів Попільнянщини з Новим роком та Різдвом Христовим.  

Ми прожили рік, що минає, наполегливо працюючи, намагаючись реалізувати все те, що було задумано. Цей рік збагатив нас новим досвідом, згуртував і дав можливість не лише вистояти, а й створити необхідні умови для подальшого розвитку.

Цьогоріч обсяги промислового виробництва збільшено майже на 30 відсотків. В економіку району інвестовано понад 20 мільйонів гривень. Зібрано найбільший за роки незалежності врожай зернових. Протягом 5 років район утримує провідні позиції  з виробництва молока та м’яса.Крім того, виконано роботи з благоустрою сільських доріг та  відновлення зовнішнього освітлення вулиць населених пунктів району. Забезпечено стабільну роботу закладів освіти, культури, охорони здоров’я.             

Новий рік – це завжди нові сподівання, нові надії, нові життєві задуми та бажання. Це новий рубіж, який є поштовхом до великих перспектив і плідної співпраці.                

Хай Новий рік щедро дарує міцне здоров’я, добробут, гарний настрій, творче натхнення та оптимізм, здійснення заповітних мрій та сподівань. Хай щедрим він буде на добрі справи і успіхи на благо нашої держави. 

Веселих вам Різдв’яних свят та щасливого Нового року !  

Голова державної адміністрації                                   І.Я. Погребенник   

Голова районної ради                                                    М.Г. Котелянець 

 
 
Про порядок обліку об’єктів оподаткування та об’єктів, пов’язаних з оподаткуванням Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.12.2011

Попільнянська МДПІ повідомляє, що відповідно до п.63.3 ст.63 Податкового кодексу України платник податків зобов’язаний повідомляти про всі об’єкти оподаткування і об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, органи державної податкової служби за місцезнаходженням таких об’єктів (за основним та неосновним місцем обліку).    

Об’єктами оподаткування і об’єктами, пов’язаними з оподаткуванням або через які провадиться діяльність (далі – об’єкти оподаткування), є майно та дії, у зв’язку з якими у платника податків виникають обов’язки щодо сплати податків та зборів. Такі об’єкти за кожним видом податку та збору визначаються згідно з відповідними розділами Податкового кодексу України.

Детальніше...
 
Реформування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.12.2011

Прийняття Верховною Радою України 4 листопада 2011 року Закону України „Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності”  №4014-VI – важливий крок у напрямку поліпшення податкового клімату для підприємців України. Закон України №4014-VI набирає чинності з 1 січня 2012 року.

З цього часу спрощена система оподаткування, обліку та звітності для суб’єктів господарювання встановлюватиметься виключно в умовах Податкового кодексу України.

Детальніше...
 
Обговорюємо проект плану заходів з реалізації ініціати "Партнерство "Відкритий уряд" Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.12.2011

З метою сприяння більш широкому залученню громадянського суспільства до процесів прийняття рішень на всіх рівнях державного управління та посилення відповідальності Уряду перед громадянським суспільством, сприянню підвищенню довіри суспільства до державної влади в районі проходить обговорення  проекту плану заходів з реалізації ініціативи «Партнерство «Відкритий уряд». 

 Зауваження та пропозиції до проекту заходів з реалізації ініціативи «Партнерство «Відкритий уряд» просимо надавати до 9 січня 2012 року за контактним телефоном (04137) 5-16-62.

 
<< Початок < Попередня 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 Наступна > Кінець >>

Всього 3130 - 3136 з 3338
Вони захищали Україну
Хто Online
Зараз на сайті: 7 гостей
Лічильник

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed