Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  Pfeil
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...

Відбулась конференція асоціації фермерів району Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.12.2011

20 грудня в райдержадміністрації відбулась конференція асоціації фермерів району.

Участь в конференції прийняли голова районної державної адміністрації Ігор Погребенник та голова районної ради Микола Котелянець.

На конференції заслухано звіт голови асоціації фермерів району Віктора Поліщука щодо роботи фермерських господарств району у 2011 році та розглянуто питання фінансування Програми розвитку агропромислового комплексу Житомирської області на 2011-2015 роки,  якості насіння та підготовки його до посівних кондицій, розвитку фермерських господарств, що займаються риборозведенням, обговорено основні положення проекту Закону України «Про ринок земель».

Грамотами управління агропромислового розвитку райдержадміністрації нагороджено Панасюка Ю.А. – голову фермерського господарства «Панасюк» с. Голуб’ятин, Новацького В.М.- голову фермерського господарства «Новацький» с. Попільня, Горпіневича П.М. – голову фермерського господарства «Вітарус» смт Попільня.

 
20 грудня - День міліції України Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.12.2011

Двадцятий  рік поспіль громадяни незалежної України вшановують свою основну захисну силу – міліцію, з якою пов’язані  всі етапи розвитку нашої держави, здобутки, досягнуті нелегкою працею. Незважаючи на те, що міліцію часто критикують, іноді й досить гостро, люди знають, що в разі загрози їхньому життю, здоров’ю, добробуту вони звернуться саме до міліціонера.

Детальніше...
 
19 грудня відбулось свято для дітей Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.12.2011

19 грудня в районному будинку культури відбулося свято до Дня Святого Миколая  для дітей – сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування організоване  службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно з підприємцями району.

 

Дітей привітали заступник голови районної державної адміністрації Василь Зарічний та заступник голови районної ради Галина Іванча.

Детальніше...
 
23 жінки отримали посвідчення "Мати-героїня" Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.12.2011

15 грудня заступник голови районної державної адміністрації Василь Зарічний  та начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Володимир Шарандак  привітали  23 жінки  району, яким Указами Президента України Віктора Януковича присвоєно  почесне звання України «Мати-героїня».

Звертаючись  до матерів, заступник голови райдержадміністрації Василь Зарічний, щиро подякував матерям за те, що зуміли виховати достойних громадян України, допомогли знайти себе в житті, і продовжують оберігати їх на життєвих перехрестях.  

Детальніше...
 
Відбулось засідання колегії райдержадміністрації Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.12.2011

14 грудня 2011 року під головуванням І.Я. Погребенника – голови районної державної адміністрації відбулось засідання колегії.

 

На засіданні було проаналізовано стан фінансово-бюджетної дисципліни в районі та розглянуто проект Програми економічного і соціального розвитку району на 2012 рік.

Детальніше...
 
Про проект Програми економічного і соціального розвитку району на 2012 рік Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.12.2011

Проект програми економічного і соціального розвитку району на 2012 рік, містить основні пріоритетні напрями у галузях та сферах діяльності, заходи по їх використанню, а також обсяги фінансування цих заходів. Реалізація їх сприятиме подальшому розвитку виробничої і соціальної інфраструктури, раціональному використанню місцевих ресурсів та збалансованому соціально-економічному розвитку району в цілому.

При розроблені проекту програми враховані прогнозні показники головного управління економіки районних управлінь, довгострокові районні галузеві програми та пріоритетні напрями визначені районною і обласною Стратегіями регіонального розвитку на період до 2015 року.

Детальніше...
 
Вшанували 100-річну ювілярку Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.12.2011

100-літній ювілей відзначила 13 грудня жителька с. Попільні Кушевич Ганна Іванівна.

Від імені голови райдержадміністрації Ігоря Погребенника її привітали заступник голови райдержадміністрації Василь Зарічний та начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Юрій Прохорчук. Вони вручили ювілярці вітальний лист від Президента України Віктора Януковича, квіти та подарунки від районної влади.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 Наступна > Кінець >>

Всього 3137 - 3143 з 3338
Вони захищали Україну
Хто Online
Лічильник

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed