Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  Pfeil
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...

Пропозиції до проекту Закону Укрїни "Про ринок земель" будуть враховані Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.10.2011

Пропозиції до проекту Закону України «Про ринок земель», подані під час проведення широкомасштабної інформаційно-роз’яснювальної кампанії, будуть враховані при доопрацюванні законодавчого акта 

У ході всенародного обговорення проекту Закону України «Про ринок земель» надійшло декілька тисяч пропозицій до положень законопроекту від власників паїв, фермерів, сільгосптоваровиробників, професійних незалежних громадських організацій, експертів. Усі вони були ретельно проаналізовані. Думка громадськості  надзвичайно важлива і буде врахована в роботі щодо удосконалення законодавчого акта.

В основному, пропозиції зводилися до того, щоб земля не продавалася іноземцям, щоб ринок був регульований з боку держави.

Громадяни пропонують зменшити граничну максимальну площу земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у приватній власності однієї особи до 100 – 500 гектарів. Під час дебатів на нещодавньому засіданні  профільного комітети народні обранці дійшли висновку, що пропозиція слушна і один власник  та  члени  його  родини зможуть  мати  у своєму володінні значно менше, ніж 2100 гектарів. На Житомирщині громадськістю були висловлені  пропозиції зменшити площу земель для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, які можуть бути продані в «одні руки»  до 300 га.

Детальніше...
 
До уваги підприємців Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.10.2011

Міністерство економіки України листом від 14.07.11 №3504-25/122 повідомляє про набуття чинності постанови Кабінету Міністрів України від 29.06.11 №706, якою зобов’язано суб’єктів господарювання забезпечити можливість використання спеціальних платіжних засобів під час здійснення розрахунків за продані товари ( надані послуги) відповідно до законодавства. Статтею 155 Адміністративного кодексу України передбачено відповідальність за порушення правил торгівлі, виконання робіт і надання послуг працівниками торгівлі, громадського харчування та сфери послуг, які займаються підприємницькою діяльністю.

Умови та терміни переходу суб’єктів господарювання, які використовують реєстратори розрахункових операцій, на обов’язкове приймання спеціальних платіжних засобів для здійснення розрахунків за продані товари (надані послуги) встановлені постановою Кабінету Міністрів України від 29.09.10 №878 «Про здійснення розрахунків за продані товари (надані послуги) з використання спеціальних платіжних засобів».

 
Вітання з нагоди - Дня педагогічних працівників Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.09.2011

                                   Шановні працівники освіти Попільнянщини!

З кожним роком у нашій українській державі стає все вагомішим і урочистішим свято великої учительської родини – День працівників освіти.

Освітня галузь нині виходить на передові позиції в суспільному житті держави. Політика Президента спрямована на пріоритетний розвиток освіти в Україні та створення умов для виховання особистості, здатної приймати самостійні рішення й нести відповідальність. Тому, команда Партії регіонів на чолі з Віктором Януковичем, почала масштабні стратегічні реформи у галузі освіти.

Влада багато зробила для розвитку освіти на Попільнянщині. Це покращення умов майже у всіх навчальних закладах району, оздоровлення дітей у таборах відпочинку, придбання меблів та шкільного обладнання й забезпечення навчальних закладів шкільними автобусами. Велику увагу, влада приділяє найменшим жителям.
Ми, здійснюючи ті реформи, які проголосив Президент України, за короткий термін в системі дошкільної відкрили дитячий садочок в Саверцях, розпочали відновлювальні роботи в Миролюбівському дитячому садочку.
І це лише перші кроки. Ми переконані, що все це – результат збалансованої роботи команди під керівництвом, голови обласної адміністрації Сергія Миколайовича Рижука, Президента України Віктора Федоровича Януковича. Тому що ми вважаємо, що освічена людина, молода людина – це є фундамент оновленої України, тієї, яку ми будуємо.

Урядова політика спрямована і на підвищення заробітної плати та зростання суспільного статусу вчителя. Учитель – це покликання і важка щоденна праця. Від вашої праці значною мірою залежить не лише рівень освіченості нашого суспільства, а й те, які духовні та культурні цінності успадкують майбутні покоління.

Прийміть щиру вдячність від імені районної державної адміністрації та районної ради за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі. Впевнені, що ви й надалі докладатимете зусиль задля утвердження заможної, духовно багатої України.

Щиросердно бажаємо вам, шановні освітяни, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги.  

Голова державної адміністрації                         І.Я. Погребенник

Голова районної ради                                          М.Г. Котелянець 

 
Вітання з нагоди Дня людей похилого віку Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.09.2011

                                                        Шановні попільнянці !

1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу і цивілізоване ставлення українського суспільства до найстарших представників громади, які закладали матеріальну базу незалежної держави, є носіями кращих трудових традицій та наших духовних скарбів.

Поліпшення рівня життя та добробуту найуразливіших верств населення є пріоритетним напрямком соціальної політики держави.

Турбота про літніх людей, звичайно, не може обмежуватися підвищенням пенсій. Вона має бути комплексною, забезпечити повну соціальну захищеність цієї категорії громадян та щоденну увагу суспільства до їх проблем.

Запевняємо, що районна виконавча та представницька влада і надалі робитимуть все, аби кожен пенсіонер, ветеран почувався впевнено. Від імені районної державної адміністрації та районної ради ми висловлюємо щиру повагу та глибоку вдячність вам, шановні наші батьки, дорогі ветерани, за важливий внесок у розбудову нашої держави, високу громадянську свідомість, розуміння і толерантність. Здоров’я, щастя і добра вам!  

Голова державної адміністрації        І.Я. Погребенник

Голова районної ради                        М.Г. Котелянець

 
Корнинський цукор - найсолодший Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.09.2011

Солодкий з терпким присмаком аромат наповнює цієї осені Корнин. Властивий він лише населеним пунктам, де працюють цукрові заводи.

Приємна новина про відновлення роботи цукрового заводу сьогодні на устах у всіх, а в декого навіть сльози радості на очах, бо доля багатьох жителів селища, їх родин тісно пов'язана з цукровим заводом.

Через три дні після запуску заводу відбулися урочистості з нагоди його відкриття. На підприємстві побували голова обласної державної адміністрації С.М.Рижук, голова обласної ради Й.А. Запаловський, голова районної державної адміністрації І.Я. Погребенник, депутат обласної ради Андрійчук Ю.А.

Детальніше...
 
Відбулися урочистості з нагоди Дня педогогічних працівників Надрукувати Надіслати електронною поштою
29.09.2011
Напередодні професійного свята працівників освіти, що по всій Україні відзначають у першу неділю жовтня,  в нашому районі відбулися урочистості, на яких вшановували педагогів.

Із професійним святом учителів району привітали перший заступник голови державної адміністрації О.О.Можарівський, начальник управління освіти і науки райдержадміністрації В.В. Ільїн.

Районна влада постійно приділяє значну увагу галузі освіти, створенню належних умов для функціонування кожної школи, дитячого садка, позашкільної установи. Щороку збільшуються видатки по галузі освіти.  Тривають позитивні зміни у фінансовому забезпеченні, спрямовані на підвищення престижу педагогічного працівника. Вчасно виплачено відпускні та допомогу на оздоровлення освітянам району. Впродовж 2011 року заробітна плата педагогічних працівників зростала тричі.  А з 1 вересня 20% урядова надбавка за престижність педагогічної праці поширюється на всіх без винятку педагогічних працівників. Ці позитивні тенденції збережуться і надалі, - зазначив в своєму виступі Олег Можарівський. 
Детальніше...
 
Корнинський цукровий завод розпочав сезон цукроваріння Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.09.2011

27 вересня відбулася важлива подія в житті селища Корнин та всього Попільнянського району – після реконструкції став до ладу та розпочав технологічний процес Корнинський цукровий завод, який простоював протягом трьох років.                

Впродовж останнього року, зусиллями обласної, районної влади спільно з інвесторами, вдалося відновити роботу цукрового заводу, відносно якого з 2009 року проводилась процедура санації. На підприємстві ВАТ «Корнинський цукровий завод» проведено поточні та капітальні ремонти технологічного та енергетичного обладнання, яке було зношене на 70%. На ці цілі було витрачено близько 12 млн. гривен. Закуплено природний газ, вапняковий камінь та вугілля.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 Наступна > Кінець >>

Всього 3144 - 3150 з 3327
Вони захищали Україну
Хто Online
Зараз на сайті: 1 гість
Лічильник

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed