Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  Pfeil
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...

Попільнянці передали естафету "Слава визволителям Вітчизни" андрушівчанам Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.12.2008

   З 14 лютого 2008 року до 28 жовтня 2009 року в Україні проводиться естафета "Слава визволителям Вітчизни", яка присвячена 65-річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників. 28 жовтня 2009 року в Києві буде встановлено Пам’ятний знак з закладенням капсул з землею з усіх областей України та міст-героїв Києва, Севастополя, Одеси та Керчі.

   23 грудня в селі Мостове Андрушівського району делегація Попільнянського району передала естафету "Слава визволителям Вітчизни" Андрушівському району. В селі Мостове біля пам’ятника загиблим воїнам відбувся мітинг в честь захисників Батьківщини. Голова Андрушівської районної державної адміністрації Курсон К.І., Попільнянської районної організації ветеранів Горняк В.Г. у своїх виступах нагадали присутнім про героїчне минуле воїнів визволителів, подякували їм за мир і спокій завойований величезними жертвами, які понесла Україна та інші народи братніх республік у Великій Вітчизняній війні. Заступник голови Попільнянської  адміністрації Кравчук Т.В. у своєму виступі відмітила необхідність збереження історичної пам’яті про загиблих воїнів і достойне вшанування воїнів-ветеранів, що проживають на Житомирщині. Учасники мітингу поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам.

 
Відбулося дитяче свято Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.12.2008

   19 грудня в районному будинку культури для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування відбулося дитяче свято до дня святого Миколая. Привітати дітей та їх опікунів прийшли заступник голови районної державної адміністрації Т.В. Кравчук, начальник відділу освіти В.В.Ільїн, начальник служби у справах дітей В.М. Шуляр, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту В.В. Шарандак, працівники районного будинку культури.

  До дня святого Миколая служба у справах дітей районної державної адміністрації підготувала для 75 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування подарункові набори на суму 6,5 тисяч гривень та солодкий стіл.

Детальніше...
 
В районі відзначили Міжнародний день інвалідів Надрукувати Надіслати електронною поштою
03.12.2008

   3 грудня в Міжнародний день інвалідів підопічних Ходорківського психоневрологічного інтернату привітали представники обласної та районної державних адміністрацій. Головне управління праці  та соціального захисту обласної державної адміністрації та районної державної адміністрації підготували для інвалідів подарунки і святковий стіл, надали допомогу.

Прийшли з музичним дарунком працівники районного будинку культури.  Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Ю.О. Прохорчук зазначив : " Інваліди - це не просто категорія людей. Це окремі життя. Окремі трагедії. Окремі людські надії на те, що все буде добре. На щастя поряд, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти. І хто допомагає. Переймаючись буденними проблемами ми повинні замислитись над непростою долею людей з вадами здоров’я і не тільки у день 3 грудня, а й протягом цілого року не забувати про те, що поруч з нами живуть інваліди і вони потребують допомоги і уваги".

 
Відкрито новий міст Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.12.2008

 3 грудня після капітального ремонту відкрито мостовий перехід через річку Унава в селі Жовтневе на 51 км автодороги Ставище - Брусилів - Попільня - Ружин.

На відкритті були присутні перший заступник голови обласної державної адміністрації В.І. Загривий, голова державної адміністрації Ю.М. Проценко, начальник служби автомобільних доріг в Житомирській області В.Ю. Ковальчук, начальник філії Попільнянського райавтодору ДП "Житомироблавтодор" В.І. Соловйов, жителі села Жовтневе.

Детальніше...
 
Відбулося засідання колегії райдержадміністрації Надрукувати Надіслати електронною поштою
03.12.2008

2 грудня 2008 року відбулося засідання колегії райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про стан та заходи щодо вирішення першочергових питань безпечної життєдіяльності населення району. ДОПОВІДАЧ: Денисюк І.С. – перший заступник голови райдержадміністрації.

2. Про забезпечення ефективного використання та охорони земельних ресурсів в районі. ДОПОВІДАЧ: Ястремська В.М. - начальник відділу Держкомзему в районі.

3. Про стан використання, охорони та відтворення водних ресурсів у районі. ДОПОВІДАЧ - Дмитрук М.Є. - інженер-гідротехнік Бердичівського міжрайонного управління водного господарства.

Детальніше...
 
Освячення пам’ятника жертвам голодомору в Макарівці Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.11.2008

 21 листопада відбулося відкриття та освячення пам’ятного знака жертвам голодомору в селі Макарівка. На відкритті були присутні представники органів державної влади, керівники органів місцевого самоврядування, жителі села, учні, журналісти.

Пам’ятний знак встановлений за кошти уродженців села Терещук Зої Лукашівни та Терещука Анатолія Лукашовича. Творчий проект розробив житомирський художник К.М. Васильченко, слова вірша, який викарбовоний на пам’ятнику, написав житомирський письменник М.М. Пасічник. Допомогу у встановленні пам’ятника надав керівник господарства імені Цюрупи О.Г.Самчук.

Детальніше...
 
Відбулася презентація районної книги пам’яті Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.11.2008

   20 листопада в районному будинку культури відбулася презентація районної книги пам’яті  "Попільнянщина пам’ятає". На презентації були присітні голова районної державної адміністрації Ю.М .Проценко, заступник голови районної ради С.Б. Запольська, начальник відділу культури та туризму, автор та упорядник книги В.Г. Зарічний, очевидці тих страшних подій, жителі району.

Виступаючи перед присутніми голова районної державної адміністрації Ю.М. Проценко зазаначив : " За останні роки чимало зроблено для увічнення пам'яті про ту велику трагедію і на Попільнянщині, і в цілому в Україні. Над безіменними похованнями жертв Голо­домору насипано кургани, споруджено скорботні ме­моріали. Поповнилися експонатами та свідченнями очевидців тієї трагедії експозиції місцевих краєзнавчих та шкільних музеїв. Але пошукову та дослідницьку роботу ще далеко не завершено, адже, як наголосив Президент, "наш моральний обов'язок і наша філософія полягають у тому, щоб вшанувати кожну жертву". Йдеться про збір даних щодо імен загиблих, свідчення очевидців тощо.  І треба поспішати. Поки ще є кому розповісти..."

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 Наступна > Кінець >>

Всього 3144 - 3150 з 3171
Вони захищали Україну
Хто Online
Зараз на сайті: 2 гостей
Лічильник

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed