Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  Pfeil
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...

19 грудня відбулось свято для дітей Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.12.2011

19 грудня в районному будинку культури відбулося свято до Дня Святого Миколая  для дітей – сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування організоване  службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно з підприємцями району.

 

Дітей привітали заступник голови районної державної адміністрації Василь Зарічний та заступник голови районної ради Галина Іванча.

Детальніше...
 
23 жінки отримали посвідчення "Мати-героїня" Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.12.2011

15 грудня заступник голови районної державної адміністрації Василь Зарічний  та начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Володимир Шарандак  привітали  23 жінки  району, яким Указами Президента України Віктора Януковича присвоєно  почесне звання України «Мати-героїня».

Звертаючись  до матерів, заступник голови райдержадміністрації Василь Зарічний, щиро подякував матерям за те, що зуміли виховати достойних громадян України, допомогли знайти себе в житті, і продовжують оберігати їх на життєвих перехрестях.  

Детальніше...
 
Відбулось засідання колегії райдержадміністрації Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.12.2011

14 грудня 2011 року під головуванням І.Я. Погребенника – голови районної державної адміністрації відбулось засідання колегії.

 

На засіданні було проаналізовано стан фінансово-бюджетної дисципліни в районі та розглянуто проект Програми економічного і соціального розвитку району на 2012 рік.

Детальніше...
 
Про проект Програми економічного і соціального розвитку району на 2012 рік Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.12.2011

Проект програми економічного і соціального розвитку району на 2012 рік, містить основні пріоритетні напрями у галузях та сферах діяльності, заходи по їх використанню, а також обсяги фінансування цих заходів. Реалізація їх сприятиме подальшому розвитку виробничої і соціальної інфраструктури, раціональному використанню місцевих ресурсів та збалансованому соціально-економічному розвитку району в цілому.

При розроблені проекту програми враховані прогнозні показники головного управління економіки районних управлінь, довгострокові районні галузеві програми та пріоритетні напрями визначені районною і обласною Стратегіями регіонального розвитку на період до 2015 року.

Детальніше...
 
Вшанували 100-річну ювілярку Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.12.2011

100-літній ювілей відзначила 13 грудня жителька с. Попільні Кушевич Ганна Іванівна.

Від імені голови райдержадміністрації Ігоря Погребенника її привітали заступник голови райдержадміністрації Василь Зарічний та начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Юрій Прохорчук. Вони вручили ювілярці вітальний лист від Президента України Віктора Януковича, квіти та подарунки від районної влади.

Детальніше...
 
Інтелект допоможе досягти успіху Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.12.2011

9 грудня в приміщенні районного будинку культури відбулася перша районна звітна конференція з бізнес – моделювання у якій взяли участь серед старшокласники Попільнянської гімназії № 1, Попільнянської, Строківської та Парипської шкіл.

У турнірі змагалось 9 юнацьких команд. Вони презентували свої власні бізнес-проекти, а потім їх оцінювало журі та представники інвесторів. Серед команд, які представляли свої проекти запам’ятались учні Попільнянської гімназії з проектами мистецько-виробнича артіль «Скриня» та «Малі архітектурні форми» та Строківської школи з проектом кооперації «New Strokiv». Представники палати інвесторів Любов Гусєва та Світлана Соскова відзначили інвестиційними сертифікатами проекти учнів з Попільнянської школи  «Світ позитиву»,  Строківської школи «Нью Строків», Попільнянської гімназії «Еол ХХІ».

Детальніше...
 
3 грудня - Міжнародний день інвалідів Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.12.2011

Щорічно, 3 грудня відзначають Міжнародний день інвалідів. Чисельність інвалідів нажаль зростає. Причиною цьому є природні катаклізми, забруднення навколишнього середовища, дорожньо-транспортні пригоди, вроджені патології та хронічні захворювання.  

Закон України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» передбачає права для інвалідів, без яких вони не можуть вирішити свої потреби:право на медичну допомогу (безкоштовну або на пільгових умовах), на медичну реабілітацію і санаторно-курортне лікування, право на забезпечення безперешкодного доступу до інформації, право на освіту, працевлаштування, на матеріальне забезпечення, на соціально-побутове обслуговування, транспортне обслуговування, право на забезпечення автомобілем, крісла-колясками, протезно-ортопедичними виробами. 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 Наступна > Кінець >>

Всього 3144 - 3150 з 3343
Вони захищали Україну
Хто Online
Лічильник

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed