Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  Pfeil
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...

Хвала рукам, що пахнуть хлібом! Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.11.2011

20 листопада в Україні вшановують людей доля, яких пов’язана з мистецтвом сіяти і вирощувати хліб, виробляти цінну і якісну продукцію тваринництва – працівників сільського господарства.

Попільнянщина відзначає свято щедрим урожаєм. Цьогоріч зібрано найбільший за роки незалежності врожай зернових. Протягом 5 років район займає провідні позиції  з виробництва молока та м’яса.

Детальніше...
 
Оголошення Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.10.2011
23 листопада 2011 року з 10-ої до 12-ої години у приміщенні райдержадміністрації буде проводити виїзний прийом громадян заступник голови обласної державної адміністації - Балюрко Віктор Степанович.
 
Про виконання районного бюджету за 9 місяців 2011 року Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.10.2011

Протягом січня–вересня 2011 року до загального фонду районного бюджету  (без врахування міжбюджетних трансфертів) надійшло 8 205,8 тис. грн., що на  423,9 тис. грн. більше надходжень за січень–вересень 2010 року. У порівнянні з затвердженим  районною радою  плановим показником  надходження більші на 3,3 відсотка, або на 262,2 тис. грн.

Найбільшу питому вагу  у структурі  надходжень районного бюджету (без врахування міжбюджетних трансфертів) займає податок на доходи фізичних осіб    97,8 відсотка. При плані на січень – вересень 7 845,7 тис. грн. до бюджету надійшло  8028,8 тис. грн. податку, бюджетом додатково отримано  183,0 тис. грн.. Порівняно з аналогічним періодом  2010 року надходження збільшились  на 853,3тис. грн. На збільшення надходжень  цього податку  вплинуло поетапне  зростання мінімальної  заробітної плати  ( у грудні  2010 року – 922 грн, січні–березні  2011 року – 941 грн.) та зростання  середньомісячної заробітної плати в галузях економіки.

Детальніше...
 
Чотири бібліотеки району розпочали надання нових послуг Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.10.2011

Попільнянська  районна бібліотека для дорослих, Корнинська селищна бібліотека для дорослих, Корнинська дитяча бібліотека та сільська бібліотека села Андрушки стали фіналістами другого раунду конкурсу «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету» та отримали за рахунок гранту нові набори комп’ютерного обладнання, які включають : 15 компютерів та 15 комплектів навушників та веб – камер до них, всього на суму біля 70 тис. грн.

19 жовтня відбулося урочисте відкриття впровадження проекту «Бібліоміст» на базі читального залу  центральної районної бібліотеки. На церемонії були присутні очільники Попільнянської районної державної адміністрації, районної ради, представники Житомирської обласної державної адміністрації, регіональний координатор програми «Бібліоміст», представники обласної наукової бібліотеки ім. О. Ольжича.

Детальніше...
 
Пропозиції до проекту Закону Укрїни "Про ринок земель" будуть враховані Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.10.2011

Пропозиції до проекту Закону України «Про ринок земель», подані під час проведення широкомасштабної інформаційно-роз’яснювальної кампанії, будуть враховані при доопрацюванні законодавчого акта 

У ході всенародного обговорення проекту Закону України «Про ринок земель» надійшло декілька тисяч пропозицій до положень законопроекту від власників паїв, фермерів, сільгосптоваровиробників, професійних незалежних громадських організацій, експертів. Усі вони були ретельно проаналізовані. Думка громадськості  надзвичайно важлива і буде врахована в роботі щодо удосконалення законодавчого акта.

В основному, пропозиції зводилися до того, щоб земля не продавалася іноземцям, щоб ринок був регульований з боку держави.

Громадяни пропонують зменшити граничну максимальну площу земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у приватній власності однієї особи до 100 – 500 гектарів. Під час дебатів на нещодавньому засіданні  профільного комітети народні обранці дійшли висновку, що пропозиція слушна і один власник  та  члени  його  родини зможуть  мати  у своєму володінні значно менше, ніж 2100 гектарів. На Житомирщині громадськістю були висловлені  пропозиції зменшити площу земель для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, які можуть бути продані в «одні руки»  до 300 га.

Детальніше...
 
До уваги підприємців Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.10.2011

Міністерство економіки України листом від 14.07.11 №3504-25/122 повідомляє про набуття чинності постанови Кабінету Міністрів України від 29.06.11 №706, якою зобов’язано суб’єктів господарювання забезпечити можливість використання спеціальних платіжних засобів під час здійснення розрахунків за продані товари ( надані послуги) відповідно до законодавства. Статтею 155 Адміністративного кодексу України передбачено відповідальність за порушення правил торгівлі, виконання робіт і надання послуг працівниками торгівлі, громадського харчування та сфери послуг, які займаються підприємницькою діяльністю.

Умови та терміни переходу суб’єктів господарювання, які використовують реєстратори розрахункових операцій, на обов’язкове приймання спеціальних платіжних засобів для здійснення розрахунків за продані товари (надані послуги) встановлені постановою Кабінету Міністрів України від 29.09.10 №878 «Про здійснення розрахунків за продані товари (надані послуги) з використання спеціальних платіжних засобів».

 
Вітання з нагоди - Дня педагогічних працівників Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.09.2011

                                   Шановні працівники освіти Попільнянщини!

З кожним роком у нашій українській державі стає все вагомішим і урочистішим свято великої учительської родини – День працівників освіти.

Освітня галузь нині виходить на передові позиції в суспільному житті держави. Політика Президента спрямована на пріоритетний розвиток освіти в Україні та створення умов для виховання особистості, здатної приймати самостійні рішення й нести відповідальність. Тому, команда Партії регіонів на чолі з Віктором Януковичем, почала масштабні стратегічні реформи у галузі освіти.

Влада багато зробила для розвитку освіти на Попільнянщині. Це покращення умов майже у всіх навчальних закладах району, оздоровлення дітей у таборах відпочинку, придбання меблів та шкільного обладнання й забезпечення навчальних закладів шкільними автобусами. Велику увагу, влада приділяє найменшим жителям.
Ми, здійснюючи ті реформи, які проголосив Президент України, за короткий термін в системі дошкільної відкрили дитячий садочок в Саверцях, розпочали відновлювальні роботи в Миролюбівському дитячому садочку.
І це лише перші кроки. Ми переконані, що все це – результат збалансованої роботи команди під керівництвом, голови обласної адміністрації Сергія Миколайовича Рижука, Президента України Віктора Федоровича Януковича. Тому що ми вважаємо, що освічена людина, молода людина – це є фундамент оновленої України, тієї, яку ми будуємо.

Урядова політика спрямована і на підвищення заробітної плати та зростання суспільного статусу вчителя. Учитель – це покликання і важка щоденна праця. Від вашої праці значною мірою залежить не лише рівень освіченості нашого суспільства, а й те, які духовні та культурні цінності успадкують майбутні покоління.

Прийміть щиру вдячність від імені районної державної адміністрації та районної ради за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі. Впевнені, що ви й надалі докладатимете зусиль задля утвердження заможної, духовно багатої України.

Щиросердно бажаємо вам, шановні освітяни, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги.  

Голова державної адміністрації                         І.Я. Погребенник

Голова районної ради                                          М.Г. Котелянець 

 
<< Початок < Попередня 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 Наступна > Кінець >>

Всього 3151 - 3157 з 3338
Вони захищали Україну
Хто Online
Зараз на сайті: 7 гостей
Лічильник

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed