Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  Pfeil
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Проекти
Центр надання адміністративних послуг
Адміністративні послуги
Структура та графік роботи ЦНАП
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Перелік населених пунктів
Завантажити документ:

З 1 жовтня 2019 року українці не зможуть використовувати певні монети Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.09.2019
З 1 жовтня 2019 року українці не зможуть використовувати певні монети для здійснення готівкових розрахунків
Монети 1, 2 та 5 копійок перестануть бути платіжним засобом в Україні та будуть вилучені з готівкового обігу з 1 жовтня 2019 року.
Також з обігу поступово виводитиметься монета номіналом 25 копійок, яка поки залишиться платіжним засобом. Але ті монети номіналом 25 копійок, що потраплятимуть у банки, не повертатимуться назад у обіг і поступово їх ставатиме все менше.
Про це інформує Національний банк України.
 
Детальніше...
 
Наукові досягнення та стартапи Житомирщини представлять на Другому форумі регіонів Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.09.2019
Наукові досягнення та стартапи Житомирщини представлять на Другому форумі регіонів України та Білорусі
Форум та виставка високих технологій, робототехніки, мехатроніки та стартапів пройде 3 жовтня в рамках Другого Форуму регіонів України та Республіки Білорусі. Захід організовується з метою оновлення формату діалогу між розробниками інноваційних компаній, стартапів, науковцями та STEM-молоддю країн транскордонного співробітництва.
Майданчиком для проведення виставки стане державний університет «Житомирська політехніка».
Подія триватиме з 10.00 до 13.00 години. Протягом цього часу будуть працювати кілька локацій:
Детальніше...
 
Звернення Президента України у зв’язку з 78-ми роковинами трагедії Бабиного Яру Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.09.2019
Дорогі співвітчизники!
Сьогодні ми з глибоким сумом згадуємо одну з найтрагічніших сторінок нашого минулого - 78 років тому у київському урочищі Бабин Яр нацисти почали масові розстріли мирних громадян.
Неймовірна і страшна за своєю сутністю політика, породжена апологетами расової чистоти Третього рейху, вилилася у планове винищення представників єврейської національності на окупованих нацистами землях.
Детальніше...
 
Новий Порядок укладання колективних договорів Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.09.2019
На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 року № 768 «Про внесення змін до Постанови КМУ від 13.02.2013 №115», якою змінено Порядок повідомної реєстрації територіальних (галузевих) угод, колективних договорів управління праці та соціального захисту населення Попільнянської райдержадміністрації доводить до Вашого відома практичне застосування нового Порядку та його особливості.
1. На повідомну реєстрацію подається один примірник  угоди, колективного договору (далі-договір), змін та доповнень до них разом із додатками та супровідним листом. 
2. Повідомна реєстрація проводиться протягом 14 робочих днів.
2. На вибір сторін угод, договорів (незалежно від їх можливостей) пропонується три варіанти  подання документів реєструючому органу:
1) оригінал паперового документа з прошитими і пронумерованими сторінками та його електронна сканована копія;
2) оригінал електронного  документа з пов’язаними з ним кваліфікованими електронними підписами;
3) електронна (сканована) копія оригіналу паперового документа (фотокопія), засвідчена кваліфікованою електронною печаткою.
Детальніше...
 
Як проходитиме Другий форум регіонів України та Білорусі на Житомирщині. ПРОГРАМА заходів Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.09.2019
Побачити перших осіб України та Республіки Білорусь, підписати угоди про міжнародну співпрацю, відвідати екофорум, оглянути надсучасні зразки робототехніки та агротехніки – місія неможлива? Усе це та навіть більше вже наступного тижня на Житомирщині.
 
3-4 жовтня у Житомирі відбудеться масштабна подія міждержавного значення – Другий форум регіонів України та Республіки Білорусь.
 
На різнопланові заходи в рамках Форуму приїдуть делегації з 6 областей Білорусі та з 22 регіонів України. На пленарному засіданні, участь в якому планують взяти президенти двох країн, зареєструвалася близько 1 тис. учасників. Понад 200 представників бізнесу з української та білоруської сторони підпишуть угоди про взаємну співпрацю.
 
Детальніше...
 
Володимир Зеленський запрошує західних інвесторів долучитися до процесу трансформації України Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.09.2019
Володимир Зеленський запрошує західних інвесторів долучитися до процесу трансформації України в європейську країну, сповнену бізнес-можливостями.
Президент України Володимир Зеленський заявляє, що нова українська влада має прагнення та можливості вирішити всі проблеми іноземних інвесторів у нашій країні, і запрошує західний бізнес стати частиною процесу трансформації України в європейську розвинену державу.
«Саме це для нас найважливіше: ми ідентифікуємо та системно вирішимо всі проблеми західних компаній в Україні – від проблеми на митницях та у податковій до захисту прав інвесторів і захисту прав інтелектуальної власності», – пообіцяв Глава держави на зустрічі з представниками ділових кіл США у Нью-Йорку.
Детальніше...
 
Володимир Зеленський зустрівся з Генеральним секретарем ООН Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.09.2019
 
Президент України Володимир Зеленський у Нью-Йорку провів зустріч з Генеральним секретарем Організації Об’єднаних Націй Антоніу Гутеррішем.
Глава держави подякував Генеральному секретареві ООН за гуманітарну підтримку громадян України, постраждалих від російської агресії.
Крім того, Володимир Зеленський закликав Організацію Об’єднаних Націй здійснювати активну роботу з моніторингу порушень прав людини на тимчасово окупованих територіях України.
 
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 8 - 14 з 3094
Вони захищали Україну
Центр допомоги учасникам АТО
Випадкові фотографії
Поминальний православний хрест
Поминальний православний хрест
Опис: Поминальний православний хрест по жертвам голодомору 1932-1933 рр. на сільському цвинтарі в селі Романівка. 1998 р.
Відкриття пам’ятного знаку жертвам голодомору
Відкриття пам’ятного знаку жертвам голодомору
Пам’ятник жертвам голодомору
Пам’ятник жертвам голодомору
Опис: Пам’ятник жертвам голодомору 1932-1933 років в селі Строків. 2008 р.
Хто Online
Лічильник

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten